Šaty styly a modely

Podzimní šaty - nejpozoruhodnější snímky pro kontroverzní období

Podzimní šaty - nejpozoruhodnější snímky pro kontroverzní období

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Délka
 2. Styly a modely
 3. Plné
 4. Pro těhotné ženy
 5. Každý den
 6. Pro kancelář
 7. Večer
 8. Svatba
 9. Tisk
 10. Barvy
 11. Co na sebe

Podzim je přísný a smutný, hravý a frivolní, jako žena v šatech. A jaké šaty a my musíme přijít na to.

Délka

Dlouho

Pro příznivce dlouhých šatů moderní designéři vytvořili opravdový dárek - vytvořili zajímavé modely v unikátním designu.

Vypadá to jako kombinace délky maxi s krkem, pestrého materiálu, lehkých a krajkových tkanin.

Nejnovější verze dlouhých šatů lze kombinovat s teplými horními prvky, které nedovolí otřást se na podzimní den.

Krátké

Krátké šaty vypadají dobře v každém střihu. Silueta majitele v přímém řezu bude vypadat odlehčeně, nohy se podtrhnou štíhlostí a proporce těla budou prezentovány ve správném tvaru.

Pro podzim byste si měli vybrat krátké šaty z gabardinu, hlavně v jasných barvách, hustém hedvábném materiálu a vlně.

V krátké verzi, modely s krkem ve tvaru lodi a rukávem ve stylu kimono vypadají dobře.

Styly a modely

Případ

Na podzim, šaty oděvu jsou často kombinovány s roláky nebo dokonce s lehkými šifonovými halenkami, luk na kterém přidá pikantnost k přísnému pohledu.

Podívejte se na vysoké boty s podzimní šaty.

Curvy

Dokonce i na podzim se můžete cítit jako princezna. To vám pomůže svěží šaty, které zachovají lehkost obrazu a hravost siluety. Nechte takový oděv pro zvláštní příležitosti.

Volný řez

Volné siluety ve svých sbírkách nepoužívají jen líné designéry.

Jejich podzimní šaty přitahují svou praktičností a všestranností a jsou překvapivě schopny zapadnout do jakéhokoliv stylu.

Šaty tunika

Zdarma, kde budete potřebovat vybavení, ideálně kombinované s legíny nebo těsnými punčochami - to vše se týká šatů, které jsou šité ve stylu tuniky.

Sundresses

S nástupem podzimu se nechtějí rozloučit s letními styly šatů. A proč ne kombinovat šaty s tenkými popruhy s beatlovkou, košili nebo hustou halenku. Teplé, krásné a originální.

Chcete originalitu? Pak vyzvednout vysoké rukavice na šaty, které budou vypadat dobře s botami nebo dokonce vysoké boty.

S rukávem

Není nutné se oblékat s rukávem by měl být teplý a přísný. Moderní designéři se naučili hrát s takovými oděvy a dávají jim velmi odlišný postoj.

Plíce

Na podzim jsou často teplé dny, které vám umožní nosit přísné šaty z lehké tkaniny. Může to být poplín, satén, bavlna nebo satén.

Lze zvážit i modely bez rukávů. Máte-li strach zmrazit, pak hodit jedno-tón bunda s šaty přes ramena.

Neomezujte se na neutrální barvy ze studeného sortimentu, podzimní barvy v pastelových barvách budou vypadat důležité i na podzim.

Teplé

Výměnný podzim zavazuje k šatníku přidat teplé vlněné a kašmírové šaty. Moderní návrháři jsou velké množství originálních oděvů ve kterém to bude těžké zmrazit a jít bez povšimnutí v davu.

Štíhlý může dávat pozor na chlupaté modely.Není nutné udeřit těsně přiléhající pletené modely, husté viskózní maxi šaty a prodloužené svetry ze skříně.

S kožešinovým lemem

Všichni, bez výjimky, jsou potěšeni šaty s kožešinovými prvky. Ať už kapsy, límce nebo manžety - v každém případě takové oblečení vypadá královsky.

S hrdlem

Pro obzvláště chladné počasí, kdy se chcete obklopit teplem, jsou vhodné šaty se zajímavým designem krku.

Speciální praktičnost vyniká dlouhými šaty vyrobenými typem roláku s pleteným límcem. Krátké možnosti by však neměly být zbaveny pozornosti.

Knit

Pro obzvláště chladné podzimní dny, uložit pletené šaty s jehlami. Pokud si vyberete správnou siluetu, pak hustá vazba s tlustými nitěmi nepřidá k obrázku zbytečný a extrémně nežádoucí objem.

Pletené

Co by mohlo být lepší v chladném pádu, než oblékat si tělo v pletených šatech. Těsný dres bude vypadat dobře s průměrnou délkou v tmavých a světlých barvách.

Plné

Mikiny, které nemají žádnou podobu, by plné dámy měly vyhodit ze svého šatníku a nahradit je skříňkou s vůní, modely se sukní v podobě tulipánu a oblečení s siluetou A. Tyto čtyři typy šatů by měly být přijímány samy a s jejich pomocí přinášejí rozmanitost do vašeho podzimního šatníku.

Neměli byste obcházet světlé šaty a dokonce ani lesklé modely.

Pro těhotné ženy

Pro ženy v zajímavém postavení jsou podzimní šaty spásou, poskytují pohodlí, nebrání pohybu a zvyšují přirozenou přitažlivost. Prvním krokem je vybrat šaty s A-line. Pod chladnými šaty na podzim můžete nosit legíny.

A samozřejmě, vysoký pas je hlavním prvkem v šatníku těhotné ženy. Můžete si vybrat pro sebe pletené šaty s pletenou strukturou, která je dokonale natažená a díky tomu může doprovázet svého majitele i ve velmi pozdních fázích těhotenství.

Každý den

Při výběru šatů pro každodenní nošení se musíte zaměřit na jednoduchost a pohodlí.

Světlé barvy zde budou nevhodné, akcenty pomohou ozdobit dekorace, které by měly být používány pečlivě a nezapomeňte na smysl pro proporce.

S pomocí jednoduchého příslušenství můžete kdykoliv vytvořit různé obrazy z jednoho oblečení.

Pro kancelář

Podzimní šaty, z nichž bude vytvořen obraz obchodní ženy, mají často obvyklé zkrácené rukávy, rovné nebo lehce osazené.

Tenký pásek, klasické barvy a velmi jednoduché výtisky - to by mělo být omezeno.

Přijatelné možnosti střihu pro kancelářský vzhled jsou šaty do košile, lichoběžníkový tvar, klasická možnost A-line a zábal. Vlákna, bavlny a úpletu si zaslouží více pozornosti.

Večer

Na podzim jsou často slavnostní události, kde je důležité vypadat ohromující. Nebojte se vybírat jasné barvy a odvážné kombinace tohoto podzimu.

Délka takových šatů může být stanovena nezávisle, se zaměřením pouze na jejich preference. Neměli byste pochybovat o významu vašeho oblečení - hlavní věc je, že vám to vyhovuje a poskytuje pohodlí.

Podzimní šaty s hlubokým a ostrým výstřihem a širokým pásem v pase budou vypadat skvěle na bujných formách. Asymetrické linie na lemu neočekávaně vypadají krásně na obyčejné postavě.

Svatba

Svatba na podzim vypadá ještě krásněji než kdykoliv v průběhu roku. Šaty nevěsty vypadají zvláště výhodné na pozadí pozlacené přírody.

Hlavní věcí pro nevěstu není zmrazení. K tomu si vyberte šaty pro počasí: dlouhý rukáv, maxi nebo midi délka.

Tisk

V letošním roce hrozí, že se geometrické tisky stanou nejmódnější.

Příznivci tisků novin by měli věnovat pozornost sbírce Emilio Pucci a Acne Studios.Seznam populárních tisků také zahrnuje abstrakce, květinové a květinové motivy.

Barvy

Bílá

Bílé podzimní šaty se narodily, aby potěšily, sváděly a aby se každý kolemjdoucí otočil.

Černá

Šaty okamžitě kreslí v ženské představivosti obraz Coco Chanel. Ať je to pravidlo být vždy elegantní i přes počasí, příležitosti a náladu. A pomůže vám s tímto černým oblečením na podzim.

Červená

Barva vamp, přidejme zde burgundskou barvu a ušlechtilé víno - pro mladé dámy, které dávají přednost světlým obrazům a zaujmou svět kolem sebe, dostaneme podzimní výběr.

Modrá

Modré šaty vypadají velmi neobvykle v barvách podzimu. I když, když jinde experimentovat, ne-li ve zlatém období. Vyzkoušejte všechny odstíny modré, dokud nenajdete dokonalé barvy.

Co na sebe

Podzimní vzhled vyžaduje vhodnou obuv (boty, pevně šněrované, elegantní polo boty nebo vysoké boty). Pod podzimní šaty, i když to bude vytvořeno pro letní styl, je tato bota a žádný jiný velmi vhodný.

Nezapomeňte na nejneobvyklejší prvky, které vypadají jinak: baskičtina, trojrozměrné prvky, šály, pásy a obojky. S jejich pomocí mohou šaty vypadat úplně jinak.

Podzim vyžaduje experimentování, emoční třes, nové barvy a styly. To vše se skrývá v podzimních šatech.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah