Šaty styly a modely

Jak si vybrat svatební šaty?

Jak si vybrat svatební šaty?

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Pravidla výběru
 2. Délka
 3. Styly
 4. Pro těhotné ženy
 5. Plné
 6. Barva
 7. Příslušenství
 8. Účes
 9. Doplňte

V životě každé dívky je stejný muž, se kterým je připravena svázat uzel. Často se stává, že novomanželé se rozhodnou složit přísahu před vyššími silami a jít do kostela, aby se oženili. Jaké by měly být svatební šaty a jak si to správně vybrat?

Pravidla výběru

Pokud se rozhodnete pro svatbu, měli byste věnovat pozornost určitým pravidlům pro výběr svatebních šatů:

 • Pro svatební obřad se nehodí oblečení, příliš holé paže, ramena, záda, nohy a hrudník. Šaty musí být zavřené nebo doplněné bolerem.
 • Totéž platí pro délku - mělo by být pod koleny. Nemůžete nosit svatební krátké a těsné šaty.
 • Není nutné vybírat šaty s ozdobou. Jemná výšivka, perle nebo draperie budou v pořádku.
 • Satén, šifon, guipure nebo jiné tkaniny je vhodný pro tkaniny, ale měli byste věnovat pozornost oblečení vypadat přirozeně a jednoduše.
 • Ergonomický model pro svatbu budou šaty s rovným nebo mírně rozšířeným střihem.
 • Vlak je prvkem svatebního oděvu katolíků, takže není vhodný pro pravoslavné církve.
 • Hlava nutně pokrytá kloboukem.
 • Umírněnost v oděvu pokračuje v nenápadném make-upu a skromné, ale pohodlné botě.

Délka

Mnozí jsou zvyklí předpokládat, že nejlepší volbou pro svatbu je délka maxi. Krásné, slavnostní, skromné. Délka podlahy je samozřejmě vždy relevantní, ale církev nezakazuje šaty střední délky, pokud jsou kolena zavřená.

Dlouhé šaty krajky nebo saténu budou vypadat elegantně, elegantně a jednoduše skvěle. Můžete přidat k němu jemný závoj nebo krajkový šál na hlavu a ramena.

Obzvláště oblíbené jsou transformační šaty, ve kterých sukně může změnit tvar nebo rozepnout. Mezi nimi můžete najít model vhodného stylu pro svatbu a pro slavnostní akci. Odnímatelná sukně vyřeší problém délky, pokud jste milovník krátkých šatů.

Styly

Šaty ve stylu princezny a roku se na svatbu vybírají jen zřídka. To je věřil, že to není načechraný sukně, která vám umožní prokázat skromnost nevěsty. Módní trendy však ovlivnily vzory svatebních šatů. Je povoleno zvolit šaty s rukávy a výstřihem z průsvitné tkaniny.

S rukávy

Svatební šaty mohou být vyrobeny s různými formami rukávů: baterka, rovné, slinky, dlouhé nebo krátké.

Něžnost a ženskost fouká z šatů s dlouhými rukávy. Nejlepší možností by byly šaty s krajkovým živůtkem a rukávy, stejně jako modely ze saténu.

Pokud je vaše volba na modelu s krátkým rukávem, pak na straně byste měli přidat rukavice, které odpovídají barvě a materiálu.

Uzavřeno

Podle kánonů církve by pro svatbu bylo ideální šaty, které pokrývají paže, ramena, hrudník a nohy. Šaty uzavřeného stylu budou vhodné pro skromné ​​a vážné dívky, které chtějí vypadat perfektně. A rukávy a živůtek guipure snižují závažnost.

Přivažený

Svatební šaty z krajky a guipure zdůrazňují křehkost a něhu dívky. Takové svatební šaty budou rafinované a bohaté.

Další výhodou je, že vzhledem k luxusu materiálu, oblečení nepotřebuje žádné speciální dekorace a doplňky. Šaty mohou být šity z prolamovaných tkanin nebo je zdobí.

Jednoduché

Jednoduchost a krása šatů bez zbytečných kudrlinek zdůrazňují nevinnost nevěsty, dávají jí něhu a ženskost. Toto oblečení bude nejvhodnější pro svatební obřad. Jednoduchá saténové šaty s krajkovým závojem budou nejúspěšnější variantou.

Pro těhotné ženy

Pokud se svatba objeví během těhotenství, měli byste si pečlivě vybrat siluetu. V prvních měsících těhotenství by nejlepším řešením bylo oblečení A-line nebo řecké šaty s vysokým pasem, které skryjí bříško.

Vzhledem k tomu, bílé šaty, podle náboženské dogma, může být nošena pouze panna, dívky v pozici by si měly vybrat šaty z jiných světlých barev.

Plné

Je nutné přistupovat k volbě modelu opatrně, s přihlédnutím k rysům ústavy. Univerzální řecká silueta skryje téměř všechny vady na břiše a oblečení A-silueta bude vizuálně korigovat vady v bocích.

Máte-li jasně definovaný pas, vyzkoušejte si oblékání mořské panny.

Šaty trapéz skrýt široké boky a vizuálně, aby ramena širší.

Barva

Kromě tradiční bílé barvy jsou výstroje všech lehkých a jemných tónů také ideální pro svatbu: růžová, krémová béžová, mléčná, zelená, modrá.

Neplatné pro svatební šaty tmavých barev.

Bílé šaty jsou tradičním řešením pro svatbu, takže toto oblečení nikdy neztratí. Kromě symboliky bílé, to také jde dobře s tancem nevěsty. Takže pokud se vám podaří jít na moře nebo do solária před svatbou, bílý oblek bude vypadat velmi dobře na bronzové kůži.

Příslušenství

Boty

Nezapomeňte věnovat pozornost botám, ve kterých budete stát celý svatební obřad. Měla by být skromná a pohodlná nízké podpatky, protože nad hlavou budou mít korunu.

Není nutné se uchýlit k výběru bot s jasnými a nápaditými detaily, protože se nemusí hodit do jednoduchého obrazu.

Pokrývky hlavy

Můžete použít závoj, průsvitný šátek nebo plášť na hlavu, stejně jako klobouk jako čelenku na svatbě. Také moderní řešení bude závoj kapuce krajky nebo ukradené.

Obraz můžete doplnit pomocí dalšího příslušenství, například pomocí rukavic jakékoli délky, náramků z přírodních květin nebo pláště na ramenou.

Závažnost a jednoduchost svatebních šatů znamená pokrytá ramena a paže, ale to neznamená, že by šaty měly být zavřené. Vyberte si krajkové bolero, šátek nebo protáhlý závoj na šaty a nebudete muset opustit otevřené modely.

Účes

Účes by měl být také jednoduchý, aby se nepoškozoval pod pokrývkou hlavy, se kterou si zakryjete hlavu. Pokud je účes doplněn závojem, nemusíte dodatečně pokrývat hlavu - hlavní věc je, že závoj pokrývá horní část hlavy.

Velmi pěkný vzhled čerstvých květin ve vlasech a jako dekorace.

Doplňte

V moderním světě nemůžete dělat bez make-upu, proto musíte jít do kostela s mírným a jednoduchým make-upem. Lehký přírodní make-up je nejlepší, ale neměli byste malovat rty, protože musíte políbit ikonu a kříž.

A nejlepší možností by bylo objasnit tuto otázku s knězem.

Svatba je velmi zodpovědná událost a nejdůležitější rozhodnutí v životě mladých lidí. To je důvod, proč to stojí za to vzít se vší vážností a ve všech záležitostech - make-up, délka oblékání, doplňky, klobouky atd. - poraďte se se svatým otcem, který tento obřad provede.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah