Šaty styly a modely

Bandeau šaty - svůdný obraz

Bandeau šaty - svůdný obraz

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo je vhodný?
 3. Odrůdy
 4. Délka
 5. Tipy pro výběr
 6. Co nosit?

Vlastnosti

Bando - to je jeden z nejoblíbenějších modelů šatů. Tyto šaty jsou jednoduše vyrobeny pro párty, protože je velmi krásná, sexy a navíc nebrání pohybu vůbec, což vám umožní pobavit se celou noc.

Název gangu pochází z francouzského slova, které se nazývá „bandáž“. Opravdu, tento model má určitou podobnost s šátkem svázaným přes hrudník. Bando - docela upřímný outfit. Nejen že se hodí na postavu, ale také ponechává ramena a oblast dekoltu otevřenou. Charakteristickým prvkem gangových šatů je tuhý živůtek bez ramínek a rukávů. Sukně může být úzká a poměrně volná, ale je téměř vždy krátká - ne nad středem kolena.

Kdo je vhodný?

Štíhlé dívky vypadají v těchto šatech prostě úžasné, bez ohledu na výšku. Ale majitelé nádherných forem by neměli obcházet tuto outfitovou stranu, stačí jen dovednost zvládnout vlastnosti gangu. Těsně přiléhající horní část šatů působí na principu korzetu, mírně sevřený břicho. Zvýšený korzetový hrudník přitom vypadá opravdu luxusně.

Majitelé svěží boky by se měli rozhodnout pro gangové šaty s volnou sukní. Ti s boky a pasem jsou přibližně stejní, je lepší dát přednost šatům s objemnými sukněmi, například stylem "tulipánu". Máte-li baculatá ramena a paže, je doporučeno dát tenký hrot nebo bolero přes šaty.

Odrůdy

 • Klasické šaty bandeau je šaty s pevnou krátkou sukní, otevírající krk, ramena a horní hrudník.
 • Bandeau šaty s popruhy - Toto je moderní modifikace tohoto stylu. Vzhledem k tomu, živůtek šaty zůstává tuhé a nepotřebuje další "vyztužení", popruhy zde provádět čistě dekorativní funkci.
 • Šaty bandeau s načechranou sukni - Další úprava těchto šatů. Užší sukně jsou nahrazeny objemnějšími volbami: skládaná sukně, zvonek, tutu, atd.
 • Šaty bandeau s basky Dnes je jedním z nejpopulárnějších modelů. Baska vypadá skvěle na hubených šatech, což dává postavě svůdný ženský tvar.

Délka

Šaty bandeau jsou party oblečení, takže tradičně je to spíše krátké. Moderní designéři však tento styl dále upravují a vytvářejí stále více nových modelů gangů se sukně různých délek.

Dlouho

Dlouhé gangové šaty jsou možností pro skromné ​​dívky, které raději předvádějí jednu věc: buď nohy nebo dekolt. Je pravda, že i přes dlouhou sukni, takové šaty nevypadají velmi přísně, protože obvykle mají poměrně vysokou štěrbinu. Dlouhý gang může být jak večerní šaty pro zvláštní příležitosti, tak lehké letní šaty, které šetří před teplem.

Midi

Středně dlouhé šaty bandeau vypadají velmi elegantně. Jednoduché modely polo-siluety, vyrobené v omezeném barevném schématu, mohou být přenášeny do kanceláře (i když ještě musíte obléknout kabát tak, aby se při práci s holými rameny nesvítily). Jít do divadla, otevřít výstavu nebo do restaurace by bylo velmi užitečné.

Mini

Dívky jsou velmi ráda krátkých gangových šatů, protože vám umožní ukázat každému vaši atraktivní postavu. Modely s mini sukní jsou docela upřímné, takže by měly být nošeny pouze pro neformální akce.Doporučujeme těm, kteří jsou unaveni klasickými koktejlovými šaty, věnovat pozornost gangu s asymetrickou sukní (kratší vpředu, delší vzadu), stejně jako převlékání šatů s odnímatelnou horní sukní.

Tipy pro výběr

 • Gang šaty by měly být koupeny pouze tehdy, pokud jste si jisti, že se budete cítit pohodlně uvedení holá ramena na displeji. Pokud si myslíte, že tato část těla není dokonalá, nebo jednoduše nechcete otevřít, je lepší tento model odmítnout (nebo si pro něj vyberte vhodnou bundu nebo bolero).
 • Dress-bando může být skvělou alternativou k letnímu oblečení. Chcete-li do letního šatníku přinést čerstvý proud, nezapomeňte se podívat na tento model. Vyberte si šaty s volným živůtkem a volnou sukní. Tkanina, ze které je oděv šitý, musí být tenká a lehká. V létě je lepší nosit šaty světlé a světlé barvy. V tomto oblečení budete vypadat skvěle na pláži nebo procházky po městě.

Co nosit?

Bandeau šaty jsou velmi efektivní oblečení. Je to samo o sobě velmi krásné, proto nepotřebuje další údržbu. Pokud je venku venku, můžete si na šaty nosit sako nebo elegantní svetr. V tomto případě by byl vhodný šátek na krk, ale bude třeba jej odstranit spolu s svrchním oděvem. Punčochy pro gangové šaty by měly být vybrány co nejtenčí, tělesné světlo, ale neměly by být používány tlusté tmavé punčochové kalhoty. Pokud je model oblékání dost jednoduchý, půjde dobře se vzorovanými punčochami nebo punčochami. Dlouhé letní šaty s otevřenými rameny lze nosit se širokým kloboukem a slunečními brýlemi.

Příslušenství

Navzdory skutečnosti, že gangové šaty jsou velmi soběstačné, nemůže být zkažena s různými dekoracemi. Jaké příslušenství si vybrat, závisí na stylu oblečení.

S dlouhými večerními šaty budou šperky vypadat krásně: náušnice a náhrdelník z kamenů. Šperky v podobě velkých závěsných náušnic a vícevrstvých náramků budou vhodné pro gangové koktejlové šaty. Letní oblečení lze kombinovat s jasnými šperky: dlouhé korálky, neobvyklé náušnice a velké množství "cikánských" náramků. Nezapomeňte také na vlasové ozdoby: originální vlásenky, čelenky, čelenky, atd. Koneckonců, každý detail je důležitý pro vytvoření harmonického obrazu.

Boty

Bando je neuvěřitelně krásné šaty, které účinně zdůrazňují postavu. Stejně jako každý jiný podobný oděv, samozřejmě, „žádá“ o boty s podpatky. Koneckonců, oblékání bot s patou, dívka se okamžitě proměňuje: její pozice se stává ladnější a její chůze se stává hladší.

Bando vypadá nejlépe s elegantními botami - boty nebo sandály. Vysoké boty a boty jsou špatně kombinovány s otevřenou špičkou, takže je lepší takové boty odmítnout. Letní gangové šaty s dlouhou sukní lze nosit s botami na ploché podešvi nebo na platformě. Sandály-gladiátoři nebo baletní byty budou s tímto modelem skvěle vypadat.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah