Šaty styly a modely

Jaké šaty si vybrat pro firemní?

Jaké šaty si vybrat pro firemní?

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Vhodné styly
 3. Populární barvy
 4. Nový rok
 5. Jaké šaty jsou vhodné pro firemní večírky plné?
 6. Co nosit?
 7. Boty

V období prázdnin začínají pracující ženy hledat vhodné oblečení pro firemní večírky. To je obzvláště zajímavé pro ty, kteří pracují v podmínkách poměrně přísného oblečení a chtějí ukázat svou ženskost a krásu na firemní párty s velkolepým a atraktivním oblečením. Je však důležité vybrat si ten správný oděv tak, aby byl vhodný pro firemní akce a zdůraznil jen zásluhy jeho majitele.

Vlastnosti

Pro firemní dovolenou, měli byste si vybrat elegantní a módní šaty, ale zároveň nadměrně frilly a honosné modely jsou nepřijatelné. Šaty vhodné pro tuto příležitost jsou navrženy tak, aby byly stylové a ženské, stejně jako elegantní a dokonale padnoucí. Zde vulgárnost, nadměrná jasnost a podtržená sexualita jsou nepřijatelné. Ani příliš nudné šaty a nevhodné oblečení pro firemní večírky však nebudou fungovat.

Tkanina na šaty, ve kterých se jedná o firemní akce, vyberte si z drahých a kvalitních materiálů. Nejoblíbenější jsou hedvábné, saténové a sametové šaty. Také vždy v módním oblečení z krajkové tkaniny.

Vhodné styly

Pokud je firemní večírek banket nebo recepce v luxusní restauraci, bude elegantní večerní šaty tou nejlepší volbou. Bufetový stůl není tak oficiální událostí, proto na něm budou nejvhodnější koktejlové šaty střední délky s jednoduchým střihem a minimem dekoru.

Nejoblíbenější pro firemní párty lze nazvat takové modely:

 1. Šaty s výstřihem. Tyto oblečení mají stylový vzhled a jsou vysoce konkurenceschopné s hlubokým výstřihem.
 2. Šaty s korzetem. V takových výrobcích můžete ovlivnit vzhled vaší postavy, takže hrudník je vizuálně svěží a pas - tenčí.
 3. Šaty se sukní. Takové prvky dekorace na správných místech přidají malý objem a skryjí malé nevýhody obrázku.
 4. Šaty s americkým průlezem. V těchto šatech si můžete vyhladit siluetu s hranatými rameny.
 5. Šaty s asymetrií. Nejoblíbenější modely se šikmým dnem, protože díky diagonálním liniím se obraz vizuálně protahuje a vypadá štíhleji. Neméně žádané šaty na jednom rameni.
 6. Šaty se štěrbinou vpředu. Nejčastěji se jedná o dlouhé šaty na podlaze s poměrně odvážnými řezy z kyčle po jedné noze.

Populární barvy

Nejúspěšnějším modelem jsou černé šaty. Bude přitahovat pozornost, ale zároveň bude stínovat kůži a zdůrazní výhody obrázku. S tímto oblečením získáte elegantní a tajemný ženský obraz.

Elegantní jsou také večerní šaty v bílé, pastelové nebo fialové barvě. Dobrá volba je také monofonní šaty šedé, vínové nebo tmavě modré. V tomto případě nezapomeňte, že tmavé odstíny ukazují schopnost štíhlé, a ve světlých šatech se formy stanou svěží a zaoblené.

Nový rok

Před firemní oslavou nového roku je věnována zvláštní pozornost výběru správného oblečení. Nejvíce často, novoroční strana zahrnuje velkolepé a jasné oblečení, tak jejich výzdoba často obsahuje flitry, kamínky nebo flitry. Krajky, korálky, neobvyklý krk, draperie, baskičtina, neobvyklý pás, pérák - různé detaily šatů pro korporátní párty jsou opravdu skvělé.

Mnoho žen poslouchá radu vybrat barvu šatů v souladu s horoskopem, ale neztratíte, pokud si vyberete sněhově bílé, šedé nebo béžové šaty pro takové oslavy. Pokud chcete vypadat velkolepě, vyberte si fuchsiový odstín nebo tmavě modrou barvu.

Jaké šaty jsou vhodné pro firemní večírky plné?

Při výběru oblečení pro firemní večírek by dívky s nádhernými formami měly zvolit model, který může skrýt nedostatky jejich postavy.

Jsou uvažovány nejvhodnější styly:

 • Šaty s vysokým pasem
 • Plášť Šaty
 • Středně dlouhé šaty se zvětšenou sukní

Máte-li nádhernou formu, nevybírejte si dlouhý outfit pro firemní. Lepší možností je model mírně pod koleny. Pokud jde o barvy, dívkám se doporučuje, aby si vybíraly celobarevné oblečení v tmavém rozsahu, například tmavě šedé, třešňové, černé nebo tmavě modré. Dívky s křivými boky mohou používat dvoubarevné oblečení (s tmavším dnem) nebo si vybrat model s černobílým potiskem.

Co nosit?

Je nutné vyzvednout tašku spojky nebo obálku na elegantní šaty. Mnoho oblečení zahrnuje kombinaci s pásem, jehož šířka je určena stylem a postavou dívky. Od svrchních oděvů až po koktejlové šaty si můžete vyzvednout sako a večer s Bolero.

Příslušenství

Pokud jsou ramena v šatech otevřená, měli byste nosit dlouhé náušnice a model s uzavřeným topem vypadá dobře s elegantním řetízkem a přívěskem. Pro šaty s krátkým rukávem si můžete vyzvednout náramek, zejména pokud je rukáv asymetrický.

Dobrý nápad by bylo použít velký diamant nebo jiné drahokamy. Perla šperky je také dobrá volba.

Boty

Nejlepší volbou pro firemní party boty, bezpochyby, budou boty s vysokými podpatky. Mohou být s otevřenou špičkou, klínem nebo popruhy. Barva obuvi je nejčastěji volena jako černá, ale vhodnější by byla varianta obuvi, která by odpovídala oděvu nebo odpovídala opasku.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah