Šaty styly a modely

Pletené šaty jsou hravý a romantický vzhled.

Pletené šaty jsou hravý a romantický vzhled.

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo je vhodný?
 3. Populární barvy
 4. Tkaniny
 5. Typy letištních raket
 6. Svatební šaty s volánky
 7. Módní trendy
 8. Co nosit?
 9. Boty
 10. Příslušenství

S pomocí šaty zdobené flounces, může každá dívka vytvořit romantický a jemný obraz. Flounces transformuje a krátké letní oblečení, a koktejlové šaty a dlouhé večerní modely. Tento oděv pomáhá zdůraznit eleganci a ženskost.

Vlastnosti

S kudrlinky, šaty se na zajímavý a originální vzhled. Ve stejné možnosti možnosti s flounces jsou velmi rozmanité.

Takové vlnité detaily stylu se liší objemem, polohou, zbarvením a velikostí. Šaty tohoto stylu vzhledem k přítomnosti opeřování vypadají svěží. Použití takové části na správném místě pomáhá zvýšit objem.

Kdo je vhodný?

Šaty, v jejichž výzdobě jsou přítomny flounces, nejsou vhodné pro všechny ženy. Svěží prvky v bocích přidávají objem, takže tyto modely je třeba nosit pouze štíhlé krásy. Naopak, pokud je dívčí postava podobná obrácenému trojúhelníku, pomůcky na sukni pomohou vyrovnat siluetu.

Také šaty s volánky na sukni jsou doporučeny pro ženy s obdélníkem postavy, protože v takových šatech budou stehna vypadat širší a bude vypadat tenký pas.

Modely, jejichž sukně jsou zdobeny flounces, jsou přísně kontraindikovány pro dívky s postavou připomínající hrušku nebo jablko. Výjimkou mohou být šaty s dlouhou sukní, ve které je jeden lem k stehu.

Populární barvy

Bílá

Ve sněhobílých šatech s flounces, dívka vypadá jemně a přitažlivě. Tyto šaty pomáhají stínit zlaté opálení, takže jsou v létě obzvláště žádané.

Šaty Batiste, zdobené vodorovnými nebo svislými závěsy, se vyznačují elegantní strukturou a vintage šarmem.

Černá

Modely s černými kudrlinkami mohou sloužit jako dobrý základ pro večerní pohled, pokud je přidáte s výrazným příslušenstvím. Nejčastěji se jedná o šaty s krátkou délkou. Prádla v nich mohou být umístěny na hrudi nebo na lemu.

Černé výrobky se spoustou horizontálních flounces po celé délce také vypadají atraktivně.

Modrá

Modely s flounces této barvy vypadají zdrženlivě a elegantně. Kuželka v těchto šatech může být jediná, například na rameni nebo podél lemu. Tmavě modré krátké hedvábné šaty vypadají velmi slavnostně.

Ve světle modrých šatech tohoto stylu vypadá dívka velmi něžně a romanticky.

Červená

Takový světlý outfit s ořezáváním flounces vypadá velkolepě a přitahuje pohled. Je vybrán sebevědomými ženami, které si váží a milují pozornost.

V takových šatech jakékoli délky nemůže jít bez povšimnutí.

Tkaniny

Pro lehké šaty s množstvím flounces je ideální šifon. Tato tkanina je dokonale tekoucí a dělá šaty vzdušné. Pro modely střední délky, bavlna, hedvábí, batis jsou často vybrány.

V elegantních šatech lze kombinovat šifon, krajky, organzu a podobné tkaniny.

Typy letištních raket

Na rameni

Tento řez vypadá velmi originálně, takže model je vhodný pro slavnostní akce. Šířka míčku je pět centimetrů nebo více. Na sobě takové šaty model se doporučuje pouze pro štíhlé dívky.

Na sukni

Záchody mohou ozdobit dlouhé i krátké sukně. V tomto případě se nejčastěji nacházejí na sukni v paralelních řadách. Běžné jsou také modely, jejichž flotily jsou šity asymetricky.

Na dně

Šaty zdobené přehozením na lemu lze nosit jak na dovolenou, tak na letní procházku.Vše záleží na látce, barvách a dekoru výrobku.

Na hrudi

Jeden nebo více flounces ve výstřihu pomůže upozornit na poprsí a přidat nějaký objem k tomu. Modely šatů s takovým lemováním jsou v různých délkách a různých stylech.

Na jednom rameni

Tato verze umístění kuželky dělá šaty nejvíce ženský a elegantní. Model je asymetrický a vypadá velmi neobvykle. Nejčastěji jsou tyto šaty prezentovány v červené, bílé nebo modré barvě. Ve výzdobě těchto šatů se často používají krajky, které dodávají šatům romantiku.

Svatební šaty s volánky

Svatební šaty se spoustou ozdůbků vypadají jemně a majestátně. Svatební šaty s volánkem kombinují různé materiály a míčky mohou mít různé velikosti a různá uspořádání.

Novomanželka v podobném oblečení vypadá jako květina. V závislosti na přání nevěsty si můžete vybrat šaty tohoto stylu v bílém nebo slonovinovém odstínu, stejně jako ve více originální barvě (červené nebo černé).

Módní trendy

Šaty zdobené flounces různých velikostí a tvarů jsou velmi populární nyní a jsou často nalezené na molu. Kolekce designérů zahrnuje různé elegantní šaty pro svatby a jiné oslavy a roztomilé modely pro každodenní použití.

Nejběžnější krátké modely s jemnými barvami. Tyto šaty jsou v poptávce mezi mladými dívkami s štíhlýma nohama. Přísnější a zdrženlivější lze nazvat šaty s kudrnatými koleny. Tyto modely jsou často označovány jako koktejlové šaty. Prádla v nich mohou být umístěny na hrudi, stejně jako v pase, jako šaty s baskičtinou.

Dlouhé večerní šaty s množstvím opeřených mušek jsou také nabízeny módními návrháři ve velkém sortimentu. V některých modelech, ozdobnosti jsou rozlišovány jejich barvou nebo tvarem. Často se nacházejí asymetricky. Všechny tyto šaty mají drahý a elegantní vzhled, takže jsou vybírány hlavně pro slavnostní příležitosti.

Co nosit?

Spolu s opeřenými míčky by další položky, které by měly být vybrány, neměly zasahovat do pocitu lehkosti a beztíže. Z tohoto důvodu je obraz doplněn průhlednými prvky a vzdušnými tkaninami. Letní výrobky s flounces lze nosit s širokým kloboukem nebo šátek. Za chladného počasí můžete nosit polstrovanou bundu, koženou bundu nebo svetr.

Boty

Doporučuje se zvolit jednoduchou a přehlednou obuv, která nebude přitahovat pozornost.

Nejlepší na straně tohoto stylu budou klasické boty a sandály bez podpatků. Také s podobnými šaty můžete nosit krajkové up kotníkové boty a platformu boty.

Příslušenství

 • Výběr šperky na straně takového stylu, dodržovat minimalismus. Například šaty s volánky na sukni mohou být doplněny jednoduchými náušnicemi, jedním řetězcem korálků a tenkým náramkem.
 • Pokud jsou šaty letní, můžete nosit několik malých náramků.
 • Některé modely šatů s volánkem vypadají dobře s úzkým pásem nebo pásem.
 • Vak na šaty zdobené flounces je vyzvednut jednoduché. Může to být kůže nebo textil.
 • Velké korálky, objemné tašky a velké náramky se šaty tohoto stylu jsou špatně kombinovány.
Poznámky
 1. Světlo
  22.02.2016

  Opravdu se mi líbí šaty s volánky na sukni. Ukazuje se, hravý obraz, a objem je přidán do kyčlí, což je moje postava krásnější.

 2. Elizabeth
  19.02.2016

  Teď chtěla na rameni šaty s flounce!

 3. Lera
  15.02.2016

  Lem volánky v krátké sukni je trochu jako rok)

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah