Šaty styly a modely

Bustier šaty - klasické svádění

Bustier šaty - klasické svádění

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Vlastnosti
  2. Kdo je vhodný?
  3. Populární styly
  4. Délka
  5. Co nosit?
  6. Péče

Jméno "bustier" k nám přišlo z francouzštiny. To je odvozeno od slova buste, který se překládá jako "hrudník". Původně byl bustier typem spodního prádla. Byl to kříž mezi korzetem a moderní podprsenkou. Jeho úkolem bylo spát v pase a podporovat hrudník.

Dnes je bustier tuhá podprsenka bez ramínek, která se nosí hlavně pro otevřené večerní šaty. Postupem času však prut z prádla migroval do kategorie běžného oblečení. Stále častěji můžete najít pruty a prsní šaty, které se staly samostatnými oděvy.

V tomto článku vám povíme o bustier šaty: o tom, co jsou, kdo fit a co kombinují.

Vlastnosti

Bustier šaty jsou zvláštní hybrid šaty a podprsenku. Vyznačuje se otevřenou špičkou bez rukávů a rukávů a živůtkem vyrobeným ve tvaru šálků.

Bustier šaty mají často upřímný výstřih, tak to je právem považováno za jeden z nejvíce sexy položek dámského šatníku. To se vejde na postavu, a může mít načechraný sukně, ale nahoře vždy zůstává co nejotevřenější. Veškerá pozornost je zaměřena na ramena, hrudník, paže a krk, takže když si obléknete podobný oděv, musíte si být jisti, že tato oblast vypadá perfektně.

Kdo je vhodný?

Bustier šaty by měly být zpracovány velmi pečlivě: navzdory úžasně krásný vzhled, může zkazit obraz, pokud si vyberete špatný model. Zvláštní pozornost by měla být věnována výstřihu a rukou, protože šaty to všechno na displeji. Pokud máte velmi plná ramena a paže, ošklivé záhyby kůže mohou být shromážděny nad živůtkem. V tomto případě je lepší odmítnout bustier šaty (výstup je hodit elegantní bundu nebo tippet nad ním).

Luxusní prsa takové šaty mohou být přítomny v nejpříznivějším světle. Je však velmi důležité zvolit správnou velikost: pokud je živůtek příliš těsný, bude mít pocit, že hrudník z něj „vyskočí“.

Nejlepší ze všeho je, že bustier šaty sedí na dívky s přesýpací hodiny a obdélník typu. Pokud patříte k druhému typu, doporučujeme Vám vybrat si model s plnou sukní, aby byla postava ženská. Plná sukně také pomůže vyrovnat široká ramena.

Populární styly

  • Montáž Oblečení opakující se obrysy postavy vypadá neobvykle atraktivní. Je pravda, že by se měla nosit pouze v případě, že se vaše postava blíží ideálu.
  • Baskicko. Dnešní šaty s baskami jsou na vrcholu popularity. Tento dekorativní prvek dává obrazu trochu koketní. Basque navíc dokonale maskuje plnost v pase.
  • S plnou sukní. Šaty s pevným topem a plnou sukní dělají dívku vypadající jako elegantní květina. Zvláště dobře tento styl vypadá na miniaturní, štíhlé dámy.
  • S pachem. Šaty s vůní stejně dobře sedí na různých typech postavy, proto mohou bezpečně nosit jak pyshechki, tak tenké osoby. Vůně je nenápadný a elegantní detail, který úspěšně oživuje obraz.

Délka

Oblečník je zpravidla večerní nebo koktejlová verze šatů. Pokud jde o něj, neexistují žádná přísná doporučení na délku: co by měla být sukně jen vy rozhodnete, na základě vlastností postavy a formátu události.

Dlouho

Pro nejpřipravenější příležitosti by měly být vybrány prsatější šaty se sukní na podlahu.V takových šatech by bylo vhodné se objevit na svatbě (i na vlastní pěst), večerní recepci nebo při prezentaci ceny. Sukně může být načechraná, ale bustier vypadá elegantněji s poloprostým nebo rovným, tekoucím dnem.

Midi

Bustier šaty střední délky vejde téměř všechno, tak to je považováno za univerzální dovolenou možnost. Je vhodné se v něm pohybovat, takže je často kladen tam, kde jsou tance plánovány až do rána. Kolenní šaty mohou mít jakoukoliv siluetu. Oblíbený model se sukní, pevnými boky, sukněmi a sukněmi.

Krátké

Bustier šaty s minisukně je další verze "taneční" šaty. Díky své upřímnosti je vhodný výhradně pro neformální akce. Šaty, které zcela holé paže, ramena, horní část prsou a výrazně otevírá nohy, ne každá dívka se odváží nosit. Nejvhodnější je, že krátké šaty jsou vhodné pro majitele napjaté postavy a štíhlých nohou.

Co nosit?

Spodní prádlo

Pod prsnatějším oblečením byste si měli vybrat nejkrásnější spodní prádlo s hladkým povrchem, bez krajky, výšivek a jiných dekorací. Tam jsou speciální podprsenky pro tento outfit, ale pokud živůtek je dostatečně silný, můžete udělat bez nich.

Oblečení

Bustier šaty jsou samostatné oblečení, které nepotřebuje další podrobnosti, kromě potřebné příslušenství. Nicméně, pokud jste plachý o holá ramena nebo chladné uvnitř, můžete si dát na sako, bolero nebo krásné tippet, který odpovídá stylu šaty.

Příslušenství

Výběr šperků a doplňků pro šaty-bustier, to je velmi důležité zastavit v čase, takže chcete nosit všechny nejlepší a krásné věci pro takové neobvyklé šaty. Na místo bude malá kabelka na řetízku nebo malá spojka. Pokud šaty nejsou zdobené bohatou výzdobou, kabelku lze zdobit krajkou, korálky nebo kamínky. Pro silně zdobené šaty je lepší zvolit něco jednoduššího.

Bustier šaty otevře výstřih, a je to skvělý způsob, jak předvést své oblíbené náhrdelníky a přívěsky. Milost rukou může být zdůrazněna pomocí originálních náramků. Nezapomeňte na náušnice: to může být jako stručné knoflíky, a masivní přívěsky. Skutečné šperky mohou nahradit vysoce kvalitní šperky.

Boty

Šaty bustier - to je oblečení, které nemůže existovat bez doprovodu ve formě bot na vysokém podpatku. Čím vyšší je pata, tím více se podíváte. Obuv však může být nahrazena stylovými sandály - z toho nevypadne váš obraz. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nosit boty s podpatky, nosit baletní byty směle (ale jen ty, které budou zdobit nohu, takže je uhlazený).

Péče

Mnoho moderních materiálů, z nichž jsou vyrobeny prsní šaty, vyžaduje zvláštní péči. U některých věcí je zákaz praní v pračce, předení nebo žehlení. Proto je velmi důležité dodržovat pokyny uvedené na vnitřním štítku - jinak může být věc jednorázová.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah