Šaty styly a modely

Šaty s vůní zdobí jakýkoliv tvar!

Šaty s vůní zdobí jakýkoliv tvar!

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Trochu historie
 3. Kdo je vhodný?
 4. Styly
 5. Pletené
 6. Pletené
 7. S rukávy
 8. Se suknem
 9. Délka
 10. Populární barvy
 11. Sezóna
 12. Co nosit?
 13. Příslušenství
 14. Boty

Každá žena může vypadat úžasně v šatech, pokud je styl vybrán úspěšně. Mezi nejrůznějšími modely však lze odlišit oblečení, které je schopno ozdobit naprosto každou ženskou postavu - to jsou šaty s vůní.

Vlastnosti

V oděvu tohoto stylu je přední část rozdělena na dva samostatné prvky. Jeden z nich je uložen na jedné straně od vrcholu k druhému, v důsledku čehož se na oděvu vytvoří výstřih podobný tvaru V.

Kravaty jsou často používány k upevnění šatů na obrázku. Délka modelů je odlišná, ale klasickou verzi považují za mírně pod koleny. Často je model takových šatů vyroben ve formě roucha s vůní, ale látky na šaty jsou drahé a krásné.

Trochu historie

Vzhled šatů s efektem vůně spojený s Dianou von Furstenbergovou. Myšlenka vytvořit takový model šatů přišla od tohoto slavného návrháře v roce 1973 poté, co vytvořila vrchol na vůni. Tkanina Jersey byla použita pro šití prvních šatů nového stylu. Šaty krásně zdůrazňovaly ženskou siluetu, nepřestávaly se pohybovat a byly snadno nasazeny. V prvních dvou letech ženy koupily více než pět milionů takových oděvů.

V roce 1997 se Diana rozhodla aktualizovat šaty s vůní. Nové modely začaly šít z moderních tkanin, jejich lem byl zkrácen a límec byl užší. Reissued šaty také představoval zajímavé výtisky a aktualizovaný lem. V současné době jsou tyto modely v poptávce mezi ženami a nacházejí se v šatníku mnoha módy.

Všimli jsme si také, že podobné oblečení pro ženy se objevilo o něco dříve. V 40. letech Claire McCardell nabídla americkým ženám volné oblečení, které vonělo. Stvoření tohoto designéra bylo oblečení z džínoviny, ale nebylo to docela šaty s vůní, jak to bylo na sobě více elegantní oblečení.

Kdo je vhodný?

V šatech s pachovým efektem vypadá každá žena ladně a přitažlivě. Díky krčku ve tvaru písmene V vytvořeného polovinami můžete efektivně zdůraznit a lehce prodloužit krk.

Výhody těchto šatů jsou navíc:

 • Vizuální kontrakce ramen.
 • Podtrhnutí pasu.
 • Vylepšená silueta (dívka vypadá výš a štíhleji).
 • Vizuální nárůst poprsí.

S těmito výhodami lze tento styl doporučit ženám s ladným výrazem, zejména pokud se tento obrázek podobá obrácenému trojúhelníku. Pokud chce dívka zúžit pas, měla by si vybrat pevné oblečení a přidat pás stejné barvy s šaty.

Styly

Nejběžnější z těchto šatů s vůní:

 • S rozšířenou sukní.
 • S asymetrickým lemem.
 • S tužkovou sukní.

Pletené

Tyto šaty patří k běžnému nošení. V šatech s vůní pleteniny vypadá žena velmi atraktivně, protože takové oblečení pomáhá při vytváření krásné siluety.

Pletené oblečení je přehozené s lehkostí a pomáhá zdůrazňovat ženské křivky. Kromě toho, šaty z této tkaniny jsou dobře umýt a nepotřebují žehlení.

Pletené

Šaty s pachovým efektem jsou prezentovány jak strojem, tak ruční pleteninou. Pokud kravatu takové šaty s pletení nebo háčkování, dostanete jedinečný produkt podle vašich představ. V tomto případě jsou pletené vzory letní (z tenké bavlny) a hustší (z vlny a akrylu).

S rukávy

Rukávy v modelech s vůní jsou dlouhé i krátké.Tam jsou šaty, ve kterých jsou rukávy zcela chybí, ale nejatraktivnější produkty jsou tři čtvrtiny rukávy. Takový rukáv vystavuje zápěstí trochu, což dodává obraz romantiky a něhy.

Se suknem

V takových šatech, přední část výrobku, který je vonící, závěsy krásně. Pro výrobu takovýchto oděvů byly použity tkaniny, které mohou proudit a padat, tvořit záhyby a sestavy. Nejčastěji jsou tyto šaty monotónní (zejména modré, červené, růžové), ale existují i ​​produkty s potiskem.

Délka

Dlouho

Tato délka šatů s vůní je volena hlavně pro zvláštní příležitosti. Obzvláště luxusní šaty na podlaze tohoto stylu v šarlatové, stříbrné, slonovinové, bílé, vínové a smaragdové barvě.

Letní ležérní šaty s kotníkovou délkou jsou také běžné. Často jsou zdobeny jasným potiskem, jako je květina nebo buňka. Mnoho dlouhých šatů tohoto stylu se nosí s pásem, který je v odstínu spolu s kontrastními barvami.

Midi

Průměrná délka se nejčastěji vyskytuje u modelů s vůní. Tyto šaty jsou skromné ​​a elegantní a odvážné a svůdné. Mohou být svázány s použitím jednobarevného pásu, připevněného pomocí brožu nebo pomocí skrytého zipu. Tyto šaty jsou velmi rozmanité a mohou se lišit ve tvaru výstřihu, barev, tkanin nebo přítomnosti rukávů.

Krátké

V takových šatech s vůní ženy vypadá velmi svůdně a sexy. Krátká délka je často volena pro večerní šaty, sbírat k němu boty s podpatky a elegantní kabelku.

V takových šatech, dívka bude upozorňovat na její nohy, takže tento model se doporučuje pouze pro štíhlé dámy.

Populární barvy

Červená

Modely s vůní této barvy mohou být umístěny na datum nebo v divadle.

Pokud chcete přitáhnout pozornost, vyzvednout šaty světlé odstín, zdobené vložky kontrastní barvy, kamínky nebo výšivky.

Černá

Modely s vůní černé lze označit za dobrou kancelářskou možnost.

Vzhledem k tomu, že černá barva je považována za základní, je snadné kombinovat veškeré doplňky s takovými oděvy.

Bílá

Bílé šaty s vůní jsou často prezentovány plážovými modely z průsvitné a vzdušné tkaniny. Takové výrobky jsou téměř nepozorovatelné na těle a přinášejí chlad na horký letní den.

Kromě toho jsou zde také elegantní bílé modely - jak nad délkou kolena, tak i po podlaze.

Modrá

Šaty v této barvě mohou být elegantní i ležérní.

Jemné modré saténové šaty, doplněné stříbrným páskem, vypadají elegantně. Tmavě modré modely jsou vhodné pro obchodní styl, protože v kanceláři nevyniknou. Jsou doplněny loděmi a bundou.

Sezóna

Léto

Lněné, bavlněné a jiné lehké tkaniny se používají pro letní modely šití s ​​vůní. Často, pro tyto šaty vyzvednout barevné tkaniny, takže produkty jsou světlé a šťavnaté.

Jaro / podzim

V chladném podzimním počasí nebo na jaře obvykle nosí šaty se zápachem střední délky. Jsou doplněny pláštěnkou, bundou nebo kabátem, botami nebo botami na vysokém podpatku.

Zima

V zimě studený nejžádanější model s vůní tlustého úpletu a vlny. Obvykle mají dlouhý rukáv.

Co nosit?

Chcete-li šaty tento styl můžete vyzvednout kabelku.

Velký model ležérní tašky, malá taška spojky a kabelka s dlouhým tenkým pásem budou pro něj stejně atraktivní. Krk může být zdoben malým elegantním šátkem.

Příslušenství

Dobrou volbou pro šaty s vůní lze říci dlouhé korálky (korálky by měly být malé), stejně jako závěsné náušnice.

Pokud má model tříčtvrteční rukáv, stojí za to ozdobit zápěstí několika náramky nebo impozantními hodinkami. Ve večerních šatech tohoto stylu se dobře hodí perly a zlaté šperky.

Boty

Ideální dvojice modelů s vůní jsou sandály nebo boty s vysokými podpatky. Zvláště pokud jsou šaty prezentovány v klasické délce - midi.

Sandály s popruhy budou dobře fungovat na letní šaty. V chladné době, aby takové šaty je nosit boty s jehlou. V zimě mohou být šaty s vůní doplněny o vysoké boty bez podpatků nebo se silnými, pevnými patami.

Poznámky
 1. Ale
  20.02.2016

  Šaty s vůní jsou trochu svůdné, protože vytvářejí efekt, který může vůně otevřít. Mám rád tyto šaty!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah