Šaty styly a modely

Šaty - aktuální trendy

Šaty - aktuální trendy

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Kdo je vhodný?
  2. Styly
  3. Tkaniny
  4. Populární barvy
  5. Možnosti volby pro obézní ženy
  6. Co nosit?
  7. Výběr

Šaty jsou nejznámějším prvkem ruského národního kroje. Ženy a dívky na sobě tento oděv dlouho před námi, a teď, po tolika letech, je letní šaty stále jednou z oblíbených věcí v našem šatníku. Charakteristickými znaky ruské letní šaty byly široké popruhy a prostorná sukně k podlaze. Živůtek může být jak hustý, tak volný - ale nutně uzavřený.

Moderní šaty se významně změnily a již mají jen malou podobnost s těmi, ve kterých šli naši předkové. Sukně může mít nyní libovolnou délku a popruhy - tenké nebo zcela chybí. Další výrazný rozdíl je v tom, že pokud se před oblečením nosila pouze košile, teď se nosí většinou na nahém těle.

Kdo je vhodný?

Sluneční brýle je univerzální věc, kterou jakýkoliv tvar dodá měkké, ženské formy. Pokud si všimnete jakýchkoli nedostatků ve vašem těle, budou snadno opraveny správně zvoleným oblečením.

Pro štíhlé dívky s chlapeckou postavou, letní šaty s volnou sukní a volánky na živůtku přidají objem hrudníku a stehen. High-pasu sundresses jsou vhodné pro štíhlé a baculaté mladé dámy.

Majitelé výrazného pasu, načechraného hrudníku a boků by měli věnovat pozornost vybaveným modelům. Dívky s hruškovitou postavou by si měly vybrat šaty s výškou (například s rukávy-křídly nebo volánky na živůtku).

Styly

V Rusku, jen nosí dlouhé šatyKoneckonců, to bylo považováno za neslušné demonstrovat nohy až do minulého století. V moderním módu je maximální uzavřené dno kompenzováno otevřeným vrcholem. Maxi sundresses, zpravidla mají horní, plně otevřít ramena.

In krátké šaty mnoho dívek raději obléká, jakmile přijdou teplé dny. Ve světlých šatech, otevření většiny těla, neuvěřitelně pohodlné v teple: nedrží pohyby a umožní vám získat krásné opálení.

Košile šaty letní šaty málo připomíná světlé letní šaty, na které jsme zvyklí. To se odkazuje spíše na obchodní styl, a mnoho nosit do práce. Tento styl se vyznačuje přítomností rukávů a límce. Tyto šaty mají často vybavenou siluetu, takže se nosí s pásem.

Zabalte šaty - To je odkaz módy 60. let. Dnes jsou tyto modely doporučeny stylisty k baculatým dívkám, protože dokonale maskují vystupující břicho a zdůrazňují svěží hrudník. To je důvod, proč si oblékané šaty často kupují budoucí matky.

Tkaniny

Sundresses jsou především oblečení na léto, proto jsou nejčastěji šity z tenkých, přírodních tkanin. Bavlna, len, viskóza, kaliko, šifon - budete se cítit pohodlně v oblečení z těchto materiálů i v nejteplejším dni. Tradičně pro sundresses vybrat tkaniny jasných barev. Obzvláště oblíbené jsou modely s květinovými a etnickými ornamenty.

Sluneční brýle však nejsou jen léto, ale také určené pro chladné období. V tomto případě jsou šity z hustších a teplejších tkanin obsahujících vlnu nebo syntetická vlákna.

Povlečení

Lněné oblečení, které po dlouhé době zmizelo z našich šatních skříní, nyní aktivně vrací své pozice. Když jsme si zvykli na syntetické tkaniny, zapomněli jsme, jak je naše tělo ve věcech z přírodního materiálu pohodlné.Povlečení sarafans je zpět v módě díky eko-stylu - populární design směr založený na použití přírodních materiálů.

Denim

Džínové oblečení je nedílnou součástí stylu kasul. Džíny, džínové bundy, kombinézy a šaty činí náš život mnohem pohodlnějším. Denimové sundresses jsou dobré, protože mohou být nošeny nejen v létě, ale i v chladném období - v kombinaci s košili nebo rolákem. Lehké šaty z tenké džínoviny vypadají velmi roztomilé a romantické.

Pletené

S pomocí několika přadénkách příze, pletací jehlice nebo háčku, můžete vytvořit neobvykle krásné, skutečně unikátní oblečení. Jeden z nejvhodnějších modelů šatů pro pletení je letní šaty. Hodí se velmi jednoduše a navíc miniaturní sukně tkané ze světlých nití vypadají velmi působivě.

Populární barvy

V létě si dívky vybírají šaty převážně zářivých barev. Koneckonců, během dlouhé podzimní a zimní sezóny jsme tak unavení z přísných tmavých odstínů! Když je kůže lehce opálená, nezapomeňte nosit lehké šaty, které vycházejí z opálení - bílá, citronová, světle fialová. Nicméně, šaty z bohatých odstínů vypadají neméně krásné na tmavé pleti - žlutá, karmínová, tyrkysová, smaragdová.

Sundresses nemusí být monotónní: neváhejte si vybrat modely s jasným potiskem, například zvířecí nebo abstraktní geometrický vzor. Populární dnes, tzv. "Gradient" barvy: když se jedna barva postupně mění v jinou.

Možnosti volby pro obézní ženy

Jak jsme již psali výše, šaty-šaty jsou ideální pro dívky s ladnou. Díky volnému řezu dokonale maskuje všechny problémové oblasti se zaměřením na přednosti postavy. Pokud máte masivní ramena, snažte se nosit šaty s nafouklé rukávy - "křídla" a "baterky." Pokud máte bříško, šaty s vysokým pasem nebo vůní budou vypadat nejlépe. Baculaté nohy dokonale zakrývají prostornou sukni na podlahu.

Nejen styl paty-sarafanu, ale také jeho zbarvení pomůže vizuálně korigovat postavu. Při výběru modelu se vzorem se vyvarujte příliš malých vzorů a vodorovných pruhů.

Co nosit?

Oblečení

Šaty se v závislosti na modelu dobře hodí k různým věcem. Letní šaty mohou být nošeny s džínové bundě nebo košili, stejně jako s prolamované bolero nebo tenké sako. Kancelářské sundresses jsou nošeny s košili, halenku nebo rolák. Džíny sundresses na popruhy ve stylu 90. let lze nosit přes tričko.

Boty

Různé boty vhodné pro letní šaty - moderní dívky nosit i s tenisky. Více tradiční možností je sandály nebo sandály. Vhodné jsou také dřeváky a břidlice (ten se doporučuje používat jen na pláži). V chladné sezóně lze nosit letní šaty s kancelářskými botami, botami nebo botami.

Příslušenství

Sluneční šaty jsou velmi ženské oblečení a trochu frivolní, takže potřebují vhodné doplňky. Malé, světlé kabelky nebo prostorné proutěné tašky budou vyhovovat této romantické šaty. Dobře se hodí na slaměné klobouky a originální čelenky. Velmi vhodné budou dřevěné nebo plastové vícevrstvé korálky a náramky, stejně jako velké náušnice.

Výběr

  • Upřednostňují šaty z přírodních tkanin. Vypadají mnohem lépe než umělé a navíc nám neumožňují zažít nepohodlí v horku.
  • Vyberte si šaty podle typu vaší postavy. Všechny vady by měly být skryté nebo dobře zamaskované a všechny výhody by měly být podtrženy.
  • Věnujte pozornost nejen stylu šatů, ale také barevnému provedení. Jednoduché šaty neobvyklých barev, které příznivě zdůrazňují váš vzhled, budou vypadat mnohem lépe než nejelegantnější šaty neúspěšné barvy.
Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah