Večerní šaty

Svatební šaty pro matku nevěsty

Svatební šaty pro matku nevěsty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vztahová etika
 2. Styly pro plné maminky
 3. Barva
 4. Obraz doplňujeme

Svatba způsobuje vzrušení a úzkost nejen pro nevěstu, ale i pro celou její rodinu. Každý začíná přemýšlet svým obrazem, zejména matkou nevěsty.

Vztahová etika

Nezáleží na tom, jak zaneprázdněně si každý vybírá šaty pro nevěstu a svatbu, přesto by matka budoucí nevěsty měla dělat své šaty. Je lepší nechat to proběhnout brzy, například měsíc před slavnostní událostí.

Nebylo by to na škodu, kdybyste se zeptali nevěsty na radu, možná by z její strany následovala nějaká rada nebo návrhy. Je to velmi krásné a mimochodem docela módní, když jsou maminky oblečeny v barvě nebo dokonce ve stylu s nevěstou a ženichem. Jen tento návrh neukládat, sama matka nevěsty musí takové rozhodnutí pro její šaty schválit.

V nepřítomnosti takové, musíte si vybrat šaty, které budou pohodlné. Koneckonců celý den projde starostmi. Proto by neměl pohyb držet. Jeho styl může být známý a klasický.

Obtíže mohou vzniknout, pokud celá svatba má tematické zaměření. Ale pro některé to usnadňuje výběr.

Proto při výběru je nutné přesně vědět, v jakém stylu se bude slavnost konat.

Styly pro plné maminky

Zřídka, když dospělí mají štíhlé rodiče. Takže matka nevěsty čelí určitým potížím, když si začne vybírat oblečení pro sebe. Pokud vezmete v úvahu pravidla a postupujte podle doporučení odborníků v módním průmyslu, můžete vypadat velmi elegantně a elegantně a proměnit všechny nevýhody postavy na bezpodmínečné výhody.

Nejjednodušší a nejběžnější způsob je vybrat si dlouhé a mírně upravené šaty. Model si může vybrat krajky, která je považována za módní. Řez je obvykle jednoduchý a elegantní, i když sukno je také vhodné. Není zakázáno a řez na sukni.

Elegance má nejen dlouhé šaty, ale i trochu zkrácené. Pravděpodobně budete chtít cítit svobodu v pohybu a pohodlí a dlouhé šaty omezí pohyb. Koneckonců, na svatbě budete muset chodit hodně, pozdravit hosty, tanec, přijmout blahopřání a dokonce se účastnit soutěží, které budou vyžadovat obratnost.

Ještě lépe, budete vypadat s dlouhým pláštěm nebo sakem, odpovídající barvě vybraných šatů.

Široké, lehce rozšířené rukávy mohou být také přítomny v šatech, které si matka nevěsty vybírá pro sebe. Náplně a úplet, který vyhovuje postavě, vyžadují péči.

Maminky, které chtějí vytvořit jasný obraz, si mohou dovolit šaty s kamínky. Hlavní věc - nenechte se unést příliš mnoho, protože nemůžete zastínit obraz nevěsty.

Doporučujeme vidět velké módní šaty a letní večerní šaty pro plné.

Styly pro štíhlé maminky

Mnohem snazší je situace s tenkými matkami nevěst, které mají přirozeně štíhlou postavu.

Začněme s oblečením vybaveným siluetou bez švů a délky, v podlaze nebo dosahujícím kolena.

Tvar řezu závisí na vašich preferencích a vlastnostech prsu.

Pokud vypadáte tak mladě, že blízko k vaší dceři vypadá spíše jako přítelkyně než matka, pak neváhejte vybrat popruhy a hluboký výstřih. Pokud vám poslední možnosti dávají větší podíl ztuhlosti a nepohodlí, pak pro vás bude možná vhodnější varianta s polootevřeným výstřihem nebo iluze upřímného řezu. Skromnost bude dávat přichycený bolero.

Řecký styl

Neméně elegantní bude řecký model nebo empírový styl.Vysoký pas s přehozením na živůtku se zaměřuje na hrudník a volná sukně vám umožní volný pohyb.

Pokud chcete znát nuance výběru prvků obrázku, přečtěte si článek výběr večerních šatů v řeckém stylu.

Mořská panna

Kromě přímého stylu, můžete věnovat pozornost mořská panna, pokud večer se bude konat ve formální, uvolněné atmosféře. Možnosti pro styl jsou odlišné. Můžete si vybrat načechranou sukni nebo lehce rozevřenou na kolenou. Řekněme malý vláček. Pokud si přejete, můžete si zakrýt ruce šálem nebo bolero.

Stojí za zmínku, že pohodlí může přinést sebeúctu, neotřesitelnou důvěru a pozitivní postoj vůči vám kolem vás. Dobrý obraz dodává sebedůvěru a celý průběh svatební oslavy do značné míry závisí na tom.

Barva

Barva šaty není poslední položka, která vyžaduje pozornost k sobě.

Barva, kterou si nevěsta vybrala pro své oblečení, je tabu nejen pro matku, ale pro všechny hosty. Černá a bílá také nemůže být základní v šatech, ale dodatečné, stínování nebo kombinace v barevném bloku - snadno.

Tam jsou odstíny, které mohou být vybrány, aniž by pozornost na barvu vlasů a tón pleti - modrá a fialová, stejně jako všechny jejich odstíny. Vezměte si alespoň modrou barvu, jeho paleta je neomezená: azurová, modrá, fialová, modrá, indigo, fialová, akvamarínová a dokonce levandulová. Každý odstín má ušlechtilý podíl. Nenechte si vybrat, je prostě nemožné.

Péče musí být provedena se zelenou a žlutou, protože může mít opačný účinek než ten, který očekáváte. Klidné odstíny budou vhodné ve všech svatebních šatech.

Kombinace zlata a černé může být slavnostní, ale přinést obraz bombast. V tomto případě nenarušujte výhled zvenčí.

Obraz doplňujeme

Podrobnosti o snímku jej mohou doplnit nebo trvale zkazit. Chcete-li se tomu vyhnout, můžete opakovat účes pro matku nevěsty z obrazu samotné nevěsty. Bude to vypadat krásné a dokonce roztomilé.

Výběr make-upu ovlivňuje barvu vlasů a barvu očí, stejně jako hlavní barvu šatů. Manikúra - dobře, kde by to bylo bez něj, zvláště proto, že vy, jako matka nevěsty, budete také v centru událostí. Barva laku může být neutrální.

Ve snaze o krásu bot je jeho pohodlí zcela zapomenuto. A to je špatně. Pata může být střední nebo malá. Na konci večera děkujeme za takové rozhodnutí.

Pro ženy v pevném věku, drahé šperky, rodinné hodnoty nebo památky jsou velmi vhodné. Přidejte malou kabelku, určitě to přijde vhod.

Poznámky
 1. Ksenia
  19.11.2016

  A podařilo se nám koupit dvě šaty najednou - svatební šaty pro mě a večerní šaty pro mou matku. Mistr pro účesy pozvané do domu. Takže využili pomoci specialistů k plnému využití a neužili spoustu času.

 2. Víra
  29.07.2015

  Děkuji! Chci vypadat jako královna na tomto svátku, ale nemůžete vynutit dceru. Je to její den a naším úkolem je podporovat ji a udělat skutečnou dovolenou.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah