Večerní šaty

Dlouhé večerní šaty

Dlouhé večerní šaty

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Rok
 2. Svěží
 3. Řečtina
 4. Přímo
 5. Otevřete
 6. S řezem
 7. S asymetrickou sukní
 8. Zpět otevřený
 9. Dlouhé rukávy
 10. S krajkou
 11. S vlakem
 12. Průsvitný
 13. Pro holky
 14. Barva
 15. Účesy

Každá módní sezóna potěší krásnou polovinu lidstva ženskými a sexy modely večerních šatů na podlaze. Dlouhé šaty jsou univerzální, lze je přirovnat k panošovi statečného rytíře, protože to pomáhá dívkám být plně vyzbrojen krásou a sváděním.

Rok

Ve světě večerní módy jsou speciální šaty vhodné pro výjimečné případy. Vypadají tak nádherně, že jeden pohled je dost na pochopení - to jsou šaty, které jsou vytvořeny pro důležité události. Jejich sofistikovanost a luxus se harmonicky prolínají v jediném tandemu, který se nazývá "rok oblékání".

Oblast pro návrhářskou představivost je horní část takových šatů, které mohou mít asymetrické linie, tenké pásky nebo vůbec žádné.

Rozdíly mezi modely jsou převážně ve tvaru, dekoraci a hloubce řezů na hrudi nebo zádech. Pro odvážné dívky, návrháři vytvořit roční šaty s výřezy v pase na jedné straně nebo okamžitě od dvou.

Svěží

Styl, který k nám přišel od padesátých let, tvrdohlavě nechce, aby se stal zastaralý minulostí, neustále vtělen do nových módních trendů. V takových šatech je určitě romantika a ženskost, volumetrická silueta a světelné čáry.

V poslední době se návrháři rozhodli vzdát se monotónnosti svěžích šatů. Sázka je založena na kombinaci barev a tkanin, komplexního střihu a výtisků. Nudné modely se staly originálními. Jsou vhodným make-upem v retro stylu a doplňky z moderní doby.

Pokud odvážné a zoufalé experimenty nejsou podle jejich představ, pak vždy zůstane vzdušný oděv, jehož horní sukně je vyrobena z lehké tkaniny s průsvitným efektem.

Řečtina

Loose fit, létající látky, šindele, drapérie nebo skládané sukně jsou všechny znaky řeckého stylu. Módní návrháři mohou tento styl: oni zruší rukávy a učinit je relevantní znovu, experimentovat s výstřihem v každém možném způsobem, měnit jeho tvar a hloubku.

Aby se tyto šaty lépe hodily, můžete přidat šněrování nebo si vybrat model s popruhy.

Přímo

Pokud jste moderní a stylová holka, pak určitě máte rovné šaty s maxi délkou.

Pro to existuje několik důvodů:

 • jedinečnost obrazu, pro kterou si můžete snadno vybrat další prvky skříně a příslušenství;
 • ženský obraz, který nelze pochybovat;
 • maximální délka skryje vady v nohách.

V těchto šatech vypadá dobře hluboko (vpředu i vzadu), vložky z krajky a šumivého dekoru. Skutečné šaty mezi přítomnými jsou vyrobeny z těch rovných šatů, ve kterých límeč leží jednoduše na podlaze.

Pravda, v nich nemáte moc legrace, takže oblečení na podlahu bude vynikající volbou pro společenské akce, oficiální akce, které od vás nebudou vyžadovat stálý a aktivní pohyb.

Otevřete

Když se objeví dlouhé šaty, ve kterých nejsou žádné rukávy nebo popruhy, a linie výstřihu je tak výrazná, že je nemožné se odvrátit, pak všechny ostatní modely vyblednou a jdou na stranu.

Na sukni může být přítomen není příliš velký, ale úhledný vlak, a může jít na délku sukně. Takové prvky vypadají prostě nádherně spolu s holými rameny a elegantním živůtkem. Pro červený koberec - nejvhodnější volba.Top může být ozdoben šumivými šperky, které se skládají z krystalů nebo závěsů.

S řezem

S pomocí dlouhé večerní šaty s vysokou štěrbinou je možné prezentovat štíhlou siluetu dívky v příznivém světle. Nejenže nebude na sukni nadbytečný, ale naopak - dodá obraz svůdnosti a sexuality. Kromě toho v takových šatech bude pohodlné se pohybovat.

Boční řez, viditelný zvědavým okem pouze během pohybu, bude vypadat výstižněji. Statečné ženy s dokonale štíhlými nohami, designéři nabízejí možnost vybrat si dlouhé šaty se štěrbinou vpředu.

S asymetrickou sukní

Všichni víme velmi dobře, že výběr stylu večerních šatů se musí zaměřit na povahu akce. Absence oficiálního stylu pro nadcházející večer slouží jako závažný důvod pro výběr šatů s asymetrií podél spodního řádku sukně. Šaty s vlakem a zkrácenou přední částí sukně jsou velmi oblíbené. Zde bude koketnost a extravagance ve stejném poměru.

Zpět otevřený

Pokud je váš starý sen šaty s holým zádem, pak nechte být dlouhý, se zavřenými prsy. Věřte mi, že střih na zadní straně bude dost dost pro to, aby obraz měl sexualitu, upřímnost, hravost a podmanivé tajemství.

Toto oblečení bude stejně dobré, ne pro každou příležitost. Stojí za to ušetřit za velkolepé veřejné vystoupení. Může to být promoce, večeře, světová premiéra (nebo alespoň národní), slavnostní recepce. Decollete vypadá povědomě a poněkud unaveně. Je to další věc - střih na zadní straně. Má intriky, drzost a kouzlo.

Dlouhé rukávy

Šaty s dlouhým rukávem jsou vhodné pro každou sezónu. Pro zimní oslavu je takové oblečení mnohem vhodnější, přinese pohodlí svému majiteli a nenechá ji zchladnout. Nosit takové šaty v létě, můžete odejít na úkor neobvyklých šatů a kontrast, který bude vytvořen otevřenými šaty jiných hostů.

Dlouhé šaty s dlouhými rukávy budou svědčit o vytříbeném vkusu a učiní obraz tajemným. Vzhledem k této šaty mohou být reinkarnovány v cudné středověké dámy. Letní možnosti jsou vytvořeny z lehkých tkanin, které umožňují tělu dýchat a volně se pohybovat. Tyto šaty vypadají dobře s ne příliš velkými květinovými motivy.

S krajkou

Touha být elegantní, majestátní a světlá žena je ztělesněna výběrem krajkových dlouhých šatů. V první řadě mezi tyto oblečení jsou černé krajkové vzory.

Každý bude věnovat pozornost vám: muži vás psychicky svlékají a ženy budou bojovat s pocitem obdivu a závisti.

Dbejte na to, aby vás takové nádherné šaty nezastínily. Mělo by to být jen okraj pro drahokam.

S vlakem

Je plánována velmi důležitá událost, možná i ta nejdůležitější a významná ve vašem životě? No, pak by měly být šaty vhodné, mimořádně luxusní, majestátní a nádherné. Bezpochyby - to vše se týká pouze šatů, ve kterých je vlak.

Toto elegantní oblečení nebude tolerovat špatně zvolené boty a ne vhodné účesy. Oslava, na kterou se chystáte, by měla zahrnovat měřené procházky, neuspěchané usrkávání šampaňského z brýlí a mluvení o vysokých, ale ne aktivních tancích a hlučných společnostech.

Vlak skládající se z beztížné tkaniny se dobře ukazuje, i když jiné možnosti by neměly být zlikvidovány.

Průsvitný

Držitelé odvážného charakteru a emancipace v módě by se neměli schovávat za hustou tkaninou a uzavřenými prvky. Dlouhé šaty z průsvitné tkaniny dokonale odráží vaši náladu a ukazují veškerou krásu dobře stavěného těla.

Na průsvitné tkanině se mohou usadit prvky krajky, šifonu, velkých květinových pruhů a dekorací ve formě flitrových kompozic.

Pro holky

Úplnost není důvodem k tomu, abyste nosili pytlovité věci, a byla to šedá myš mezi krásně oblečenými krásami. Mnozí designéři vytvářejí korekční večerní šaty, které budou vyhovovat svěží dámy mnohem víc než nejmódnější oblečení.

S plnými boky, určitě potřebujete hledat šaty s výstřihem ve tvaru písmene V. Výhodou je, že existuje spousta takových oděvů a obtíže při hledání vás neovlivní. Není dost výraznosti pro linii pasu? Široký pás vám to pomůže zvýraznit a zpřehlednit křivky těla. Nohy štíhlé, ale horní část těla je masivní? Pak musíte vybrat dlouhé šaty s vysokou štěrbinou.

Barva

Černá barva v každém ročním období zůstává relevantní, ale v budoucích módních trendech se stane oblíbenou. Na prvním místě budou soutěžit také modré a modré, fialové a hořčičné, cihlové a vínové odstíny.

Několik sezón v řadě hedvábí s květinovým ornamentem neopouští svět večerní módy. Styl a aristokracie v takových šatech jsou přítomny ve většině. Nepřehánějte to stylem upřímnosti.

Účesy

Večer tak dlouho, jak je to možné, šaty s každým účesem budou kombinovány. Pokud jde o výběr účesů, snažte se udržet rovnováhu a vytvořit harmonii. Neměla by být žádná objemnost a těžkost, jinak celá ženskost, která byla vytvořena s takovou vytrvalostí, praskne jako mýdlová bublina.

První dojem ženy je založen na jejím večerním vzhledu, který vyžaduje správně vybraný účes. Pravidla vám pomohou předcházet nejčastějším chybám:

 • načechrané šaty vyžadují vytvoření skromného účesu v podobě krásně sbíraných vlasů a nedbale vyhozených pramenů;
 • kompaktní šaty, včetně řečtiny, dokonale ladí s volnými vlasy a komplexními copánky;
 • mladé dámy nepotřebují nic, aby vytvořily objem na hlavách, je mnohem lepší ukázat krásu přírodních vlasů;
 • pro dámy v pevném věku, neměli byste si vzpomenout na mládí, ve kterých se nacházela jasná světla, super asymetrické účesy a roztržené rány.

Elegance se nestane příliš mnoho, takže neváhejte vyzvednout příslušenství (prostě to nepřehánějte), kabelku a dekorace ve vlasech.

Ujistěte se, že vyzvednout nádherné boty s vysokými podpatky a nechat je lepší kvalitu než chytlavé. Ačkoli moderní večerní móda navrhuje výběr nízké boty. Musí to být manikúra a večerní make-up.

Poznámky
 1. Polina
  17.12.2015

  Je to dlouhé večerní šaty, které jsou obzvláště slavnostní a slavnostní, i když méně praktické.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah