Příbory

Soupravy pro grilování: typy a volby

Soupravy pro grilování: typy a volby

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Co je součástí balení?
 2. Výhody a nevýhody souprav
 3. Populární značky
 4. Jak si vybrat?
 5. Podmínky používání a skladování

Nedílnou součástí rekreace je vaření masa a zeleniny v ohni. Co by mohlo být lepší než piknik na čerstvém vzduchu ve veselé společnosti na jezeře nebo dokonce ve vašem vlastním dvoře. Chuť k jídlu a dobrá nálada zaručena. Nicméně, grilování není jen dovednost kuchaře, ale také kvalita nádobí a příslušenství.

Co je součástí balení?

Dnes v prodeji jsou různé sady. Mnozí se budou zajímat o jeho nezbytnost, protože každý v kuchyni má nože, vidličky, pádla atd., A chybějící spotřebiče si můžete koupit zvlášť, proč plýtvat penězi navíc. Výrobci se zabývají výrobou nástrojů pro vaření na otevřeném ohni, nabízejí nejen pokrmy, ale i dobře navržené a vybrané sady doplňků pro jejich pohodlné použití, protože se jedná především o vysokou teplotu. Odpočinek by měl mít příjemný konec a neskončit spálením rukou.

Stojí za zvážení podrobněji, co se sestava skládá.

 • Levná ekonomická zahrnuje všechny nepostradatelné: několik špejlí, rošt, špachtle, vidličku. Tyto soupravy jsou baleny v plastovém pouzdře s rukojetí nebo v dřevěném koši, který vypadá ekologičtěji.
 • Premium Kit Je určen pro počet od 4 do 12 osob, ve kterých je vše vhodné pro vaření v přírodě. To zahrnuje předchozí seznam položek, je přidán jednorázové nebo keramické nádobí, příbory, kleště pro odstranění grilu, tácky, různé kuchyňské potřeby a plaidic. To vše je dokončeno v kufru nebo kufříku. Pro větší pohodlí lze zavěsit na rameno.

  Je to důležité! V závislosti na vašich potřebách může sada obsahovat kartáč na čištění předmětů z potravinových zbytků, poker, držáky hrnců, prostředky pro zapálení, plivání a mnoho dalšího.

  Sada na grilování je nejen užitečná věc v zemi, ale také skvělý dárek. Taková dárková sada je vždy elegantní a praktická.

  Výhody a nevýhody souprav

  Zkušení milovníci outdoorové zábavy vědí, že vyzvednutí na piknik je vždy problematické. Ten, kdo se nechytil myslet - vzít všechny ty nezcizitelné, a při příjezdu, zjistit, že to důležité, jak se ukazuje, je ponechána doma. K záchraně se dostanou pouzdra s grilem. Chápeme jejich klady a zápory.

  Výhody souprav jsou následující:

  • nízká hmotnost (do 1,5 kg) - kufry pro soupravy nejsou objemné, vytvořené tak, aby se v malém prostoru co nejvíce hodily;
  • pestrý výběr příslušenství - od standardních až po univerzální položky;
  • pohodlí - Veškeré grilovací nástroje jsou vždy po ruce;
  • dlouhá životnost;
  • přijatelnou cenu - Cena se liší od počtu položek v sadě.

   Pokud jde o nedostatky, prakticky neexistují, pokud si samozřejmě kupujete certifikované sady ve velkých prodejnách a od důvěryhodných dodavatelů.

   Populární značky

   Většina milovníků pokrmů s jiskrou je přesvědčena, že výrobky mají velký význam pro vaření kebabů a masa na grilu, a ne na to, co se vaří. Vlastně je to obrovská chyba. Podávat lahodné jídlo v krátkém čase a bez rizika je možné pouze s použitím bezpečných a kvalitních pokrmů a kuchyňských potřeb.

   Dnes, železářství a značkové butiky nabízejí řadu designu a stylu špejle, gril rošty, kleště pro steaky a další. Ale najít správnou sadu není snadné. Rozumíme populárním značkám na grilování.

   Gipfel (Německo)

   Německý výrobce nabízí spotřebitelům poměrně široký sortiment kuchyňského vybavení. Speciální linka je reprezentována sadami pro grilování, grilováním a grilováním s vysokou kvalitou, originalitou a neobvyklým designem.

   Takové nádobí nehrdzaví a téměř není vystaveno poškrábání.

   Společnost Gipfel doporučuje klasický balíček balíčků od 3 položek až po velké pro 6 osob. Jedná se o různé mřížky na rošty, čistící kartáče, špejle, soustružnické nože, děrované pánve, vidličku z trojzubce, textilní a silikonové tyčinky a mnoho dalšího. Rozsah je poměrně bohatý. Položky jsou umístěny v hliníkových pouzdrech pro řádné skladování a pohodlí. Veškerý materiál je vyroben z ekologicky šetrných surovin - uhlíkové oceli, nerezové oceli, silikonu a dřeva. Každý výrobek je certifikován.

   Forester (Rusko)

   Jedná se o domácí výrobce grilovacích zařízení. Hlavním mottem firmy jsou detaily v detailech, proto je produkt této společnosti charakterizován maximálním komfortem obsluhy. Ve stejné době, Forester se nebojí experimentovat ve vývoji nových položek a prvků v grilu. Ruská značka je reprezentována 3 kolekcemi: Expert, Mobil, Kids, které berou v úvahu potřeby milovníků venkovského odpočinku.

   Samostatná dětská linka vám umožní přilákat dítě do zajímavého světa kuchyně. Příslušenství pro grilování může výrazně zjednodušit proces interakce s produkty během vaření.

   Grun Gras (Německo)

   Společnost nabízí velkolepé sety z vysokopevnostní nerezové oceli, které se liší neobvyklým vzhledem a praktičností. Každá sada je vybavena hliníkovým kufrem s rukojetí, který má vše pro úspěšný piknik: špejle, pádla, vidličky, solničky a další. Je lehká a působivá, zřejmě to ani nevypadá jako pikniková sada, ale vypadá jako obchodní případ. Řezání, smažení, uchopení, natáčení s takovými nástroji je neobvykle pohodlné a jednoduché.

   BergHOFF (Belgie)

   Mezinárodní značka zabývající se tvorbou kuchyňského náčiní a doplňků nejvyšší kvality, se těší velké oblibě mezi profesionály i běžnými spotřebiteli. Zvláštní místo si zaslouží výrobní linku grilovacích souprav, která získala mezinárodní ocenění.

   V takových sadách je vše nezbytné pro tvorbu výborných pokrmů.

   Jak si vybrat?

   Mnozí milují grilované steaky, rybí filé, zeleninový talíř. Aby bylo možné jídlo vařit nejen chutné, ale také užitečné, musíte vytvořit vhodné podmínky a vybrat potřebné příslušenství. K tomu jsou různé denní a dárkové sady pro grilování a grilování, které mohou uspokojit potřeby každého. Symbolicky lze položky grilu rozdělit do tří skupin, například:

   • zjednodušit proces vaření;
   • usnadnit vznícení požáru;
   • pro již připravené jídlo.

   Při výběru těchto sad zvažte následující doporučení:

   • Je důležité určit účel nákupu a četnost použití - pokud jste profesionální, pak dávejte přednost spolehlivosti; pokud je to dárková možnost, pak si vyberte neobvyklý design příslušenství;
   • soupravy jsou zpravidla nabízeny v balení: kufr, kufr, kufřík, který je vhodný a praktický; každý nástroj má své místo (nic se nezmění, neztratí, nebudete hledat požadovanou věc, když vaříte);
   • protože nádobí se vaří v ohni s uhlím, lopaty a vidličky musí být dlouho manipulovány, aby se nezahřívaly; kromě toho musí být materiál, ze kterého jsou vyrobeny, tepelně odolný; nekvalitní kov se rychle změní na černou a deformuje se;
   • Neměli byste si koupit sadu, která má příliš mnoho nástrojů; 3–4 příslušenství bude stačit pro kebab na grilu;
   • atributy grilování nejsou nejlevnější - ušetříte peníze, pokud si koupíte jednu sadu, ve které je vše, spíše než platit za každý jednotlivý nástroj;
   • Věnujte pozornost tomu, jaký materiál jsou vyrobeny z - všechny kovové prvky musí být vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, nebudou rezavé a nebudou při použití zakryty skvrnami; plastové, silikonové nebo dřevěné části musí být vyrobeny z bezpečných, netoxických surovin;
   • ergonomické - sada na grilování by měla být snadno ovladatelná, abyste měli větší radost z procesu vaření;
   • Gril, gril a gril by se měly snadno čistit.

   Podmínky používání a skladování

   Po zakoupení nového piknikového setu si každý počítá s mnohaletým provozem inventáře bez potíží. Krásný a brilantní vzhled nových předmětů se těší. První aplikace způsobuje pouze pozitivní emoce a touha vařit ještě chutnější pokrmy. Aby si grilovací souprava zachovala své neposkvrněné vlastnosti, je nutné se o ni postarat podle těchto základních pravidel péče a skladování:

   • tyto nástroje udržujte na suchém místě, zpravidla se prodávají v kožených nebo textilních pouzdrech, kovových pouzdrech a kufrech;
   • Udržujte gril s dřevěnými madly, rukavicemi a zástěrou od otevřeného ohně;
   • během vaření se nedotýkejte kovových částí špachtle, vidlice, kleští, protože gril se během procesu ohřívání zahřívá;
   • při mytí nenechávejte kovové a dřevěné předměty po dlouhou dobu ve vodě, protože to výrazně snižuje jejich životnost;
   • po každém použití se ujistěte, že každý prvek umyjte - stačí opláchnout teplou vodou pomocí tekutého detergentu;
   • Nikdy nepoužívejte kovové kartáče, aby nedošlo k poškození horní vrstvy výrobku.

   Vaření je skutečné umění, které netoleruje spěch. Celý proces je velmi vzrušující a časově náročný, takže k němu můžete přilákat všechny členy rodiny. Samozřejmě, všichni se nemůžeme dočkat, až se pokusíme jen smažené maso nebo ryby, jen odstraněn z ohně. Použitá sada grilování učiní všechny stupně bezpečné a skutečně příjemné. Stojí za to vzít v úvahu následující malé triky:

   • když smažete potraviny, držte vedle sebe láhev s vodou, abyste uhasili plamen, který se náhle objevil;
   • nad ohněm netřepejte přebytečnou marinádou, protože se může vznítit;
   • Pokud používáte klasický gril na uhlí, počkejte, až hoří - můžete ho smažit v 30-60 minutách, v případě grilování plynu - za 15 minut;
   • Maso na špejli nedotahujte, protože by mělo být pečené a ne dušené; stejný princip platí i pro rošt;
   • Když používáte dřevěné špejle, nejprve je navlhčete vodou, aby nespalely;
   • smažení masných výrobků na grilu, nepřekvapujte, když se téměř okamžitě lepí na povrch; počkejte, až se vytvoří kůra, po které je můžete bezpečně otočit.

   V dalším videu si přečtěte přehled grilu.

   Napište komentář
   Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami.Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

   Móda

   Krása

   Vztah