Šaty styly a modely

Co nosit s dlouhými šaty?

Co nosit s dlouhými šaty?

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Jaké boty nosit
 2. Jaké oblečení nosit
 3. Výběr příslušenství
 4. Co se nosí v zimě
 5. Co se nosí na podzim
 6. Co nosit v létě
 7. Co se nosí na jaře

Dlouhé šaty jít téměř všichni, hlavní věc je vybrat si styl, který odpovídá vašemu typu postavy. To vám umožní vizuálně štíhlejší a vyšší, protáhnout siluetu, pomoci vám vyniknout v davu. Pokud jste již našli své dlouhé šaty, je důležité, abyste se naučili správně je nosit a věděli, co s nimi kombinovat. Pak budete určitě nejpřesvědčivější!

Jaké boty nosit

Možná jste byli v situaci, kdy by špatné boty mohly pokazit celý pečlivě vybraný snímek. Abyste se této situaci vyhnuli, musíte pečlivě zvážit volbu. V závislosti na ročním období je to obrovské!

V baletních botách pohodlné a pohodlné, jsou skvělé pro jarní a letní procházky. Můžete si vybrat model, který bude odpovídat oblečení nebo hrát na kontrast.

Sandály jsou oblíbené v létě. Nejlepší ze všeho je, pokud se jedná o model v etnickém stylu, zdobený různými popruhy.

Výběr sandálů nebo bot s podpatky, prosím, uvědomte si, že pokud jsou šaty velmi dlouhé, takže boty se schovávají pod lemem, můžete být zraněni chytáním paty na dně šatů. Takový obraz vyžaduje soustředění a přesnost.

Pokud se vám platforma líbí, vyberte si elegantní model sandálů nebo bot, které nebudou vážit obraz.

Správný model kotníkových bot bude stylový a sofistikovaný. Šaty by měly končit u kotníku, aby ukázaly boty v celé své kráse.

Pro grunge vzhled, vyberte masivní biker nebo rocker boty s tkaničkami, řetězy a nýty. Můžete hrát na kontrast, nosit s nahé šaty v lnu stylu.

Jaké oblečení nosit

Dlouhé šaty můžete nosit kdykoliv během roku, pokud si vyberete správné oblečení. U modelů můžete snadno experimentovat.

Krátká bunda nebo bunda. Vyberte si bundu z husté texturou tkaniny: tvíd, rouška, vlna. Může být doplněn kožešinovým límcem nebo boa, který vám zabrání zamrznutí. Bunda z lehké přírodní látky je ideální letní volbou.

Kabát Pokud nejste vysoký, zvolte zkrácený model. Vysoké holky zapadají do středního stehna. Kabát by měl být klasický střih s rovnou nebo osazenou siluetou.

Kožená bunda. Pokud dáváte přednost obrazu ve stylu "grunge", nemůžete dělat bez kožené bundy.

Ale můžete si vybrat kožené bundy v pastelových odstínech - bílé, světle modré nebo růžové, a kombinovat s roztomilé romantické šaty a boty s podpatky.

Cardigan. Zlikvidujte dlouhý svetr ve prospěch kratšího modelu. Podlouhlý svetr s pásem bude vypadat dobře na tenkých dívkách v tandemu s pevným oblečením.

Kožešinová vesta bude vynikající doplněk k oblečení v offseason, nebo může sloužit jako zimní možnost pro avtoledi.

Kožešinová bunda nebo kožešinová pláštěnka - skvělá volba pro publikaci.

Výběr příslušenství

Příslušenství činí obraz úplným a stylovým:

 1. Pás. To pomůže vytvořit přízvuk v oblasti pasu nebo posunout důraz, s důrazem na obrázku příznivě.
 2. Klobouk Vzhledem k tomu, nyní klobouky jsou v módě, bude to skvělý doplněk k obrazu v každém ročním období.
 3. Objemový šátek v zimě nebo lehký šátek v mimosezóně.
 4. Šperky: šperky na dlouhých tenkých řetízcích, tenké prsteny na falangách, náhrdelník v etnickém stylu a masivní náušnice.

Co se nosí v zimě

V dlouhých pletených šatech budete teplý a útulný iv zimě.Kombinujte ho s kožichem nebo teplým vlněným kabátem. Může to být zkrácený model nebo na podlaze, stejně jako samotné šaty. Perfektně vybavené vesty s opaskem a bez, nebo vyhřívané kožené bundy.

Pokud jde o boty, v zimě byste měli zvolit masivní boty nebo napůl boty na masivní platformě. Nenechají vás zmrazit, zatímco jim umožní vypadat stylově a atraktivně.

Co se nosí na podzim

V offseason, nosit dlouhé šaty s koženou bundu a vaše oblíbené kotníkové boty. Jedná se o stylový a úplný obraz, který není třeba doplňovat. Pokud je venku venku, můžete si bundu vyměnit za bundu nebo džínovou bundu.

Objemný dlouhý svetr přes šaty je tím pravým módním řešením. Dívky s dobrou postavou mohou nosit oříznutý svetr, který vypadá méně stylově.

Co nosit v létě

V létě ho noste s sandály nebo plochými sandály. Chcete-li jít ven, můžete vyzvednout sandály s vysokými podpatky.

Laconic styl šaty, více příslušenství si můžete dovolit: pás, módní šperky, sluneční brýle. Odpoledne si vyberte objemnou tašku z měkké kůže nebo textilu a večer dávejte přednost spojkovému sáčku nebo sáčku na opasku, který je nyní neuvěřitelně relevantní!

Co se nosí na jaře

Na jaře chcete svobodu a lehkost, takže můžete bezpečně doplnit dlouhé šaty lehkým zkráceným zákopem a kotníkovými botami s podpatky. Jedná se o klasický vzhled, který nikdy nevyjde z módy.

Pokud chcete trochu vzpurnost, nosit sako ve vojenském stylu a rocker boty. Chcete-li, aby obraz vypadal zajímavě, oblékněte si ho vzdušným oblečením s květinovým potiskem.

Pamatujte, že hodně záleží na stylu a stylu šatů. Není však vždy nutné dodržovat určité rámce, malý eklektismus nikdy neublíží při vytváření stylového, originálního obrazu. Experiment, mix, vytvořit a být vždy na vrcholu!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah