Nádobí

Jídla Wilmax Anglie: rysy a recenze modelů

Jídla Wilmax Anglie: rysy a recenze modelů

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Historie značky
  2. Výhody a nevýhody
  3. Sortiment
  4. Recenze

Porcelánový výrobek značky Wilmax má vysokou kvalitu. Jedná se o lehké a subtilní produkty, přes které proniká sluneční světlo, takže působí dojmem beztížných a téměř leteckých nástrojů.

Historie značky

V průběhu let bylo nádobí Wilmax jedním z nejprodávanějších souprav příborů na světě. Jedná se o luxusní bílý porcelán, který je ideální pro domácí použití.a pro použití v restauracích a jiných stravovacích podnicích.

Kořeny značky Wilmax jdou do malé manufaktury ve Velké Británii, která se zabývala dodávkami jídel pro královský dvůr. V roce 2001 dosáhla popularita bílého porcelánu takových výšek, že se výrobce rozhodl rozšířit svou produkci. Za to Aby byl poměr cena-kvalita optimální, výrobní zařízení byla přesunuta do jihovýchodní Asie. Nyní na balení pokrmů můžete vidět štítek "Made in Malaysia". To by však nemělo vyděsit potenciální kupce - výroba se provádí v souladu s nejvyššími standardy přijatými v Anglii.

Po mnoho let jde téměř celý objem vyráběných výrobků na evropský trh, ale v roce 2010 došlo k významnému rozšíření geografie prodeje: společnost otevřela v Moskvě reprezentační kancelář. Dnes je nádobí Wilmax zastoupeno v šedesáti zemích na všech kontinentech. - To je Evropa, Asie, stejně jako Afrika, Střední východ a Austrálie. Zároveň jsou tyto produkty vytvářeny tak, aby zohledňovaly místní mentalitu a regionální specifika, stravovací návyky a potřeby každého prodejního trhu - velký tým marketingových a kreativních designérů pracuje na vytváření nových modelů. V sortimentní politice značky je více než 500 pozic pro různé účely, design a velikost.

Důležitým faktorem, který přispívá k rychle rostoucí popularitě Wilmaxu, je dostupnost - není vůbec nutné, aby kupující nakoupili celou sadu, protože každá položka je k dispozici ke koupi po kusu. To je velmi pohodlné, protože v kompletních sadách obvykle není potřeba, a čas od času talíře, šálky a mísy musí být obnoveny každou hostitelkou.

Výhody a nevýhody

Wilmax je nádobí, které je ideální pro zvláštní příležitosti. Z tohoto důvodu se zamilovala do majitelů klubů, kaváren, restaurací, velkých hotelů, rekreačních středisek a dalších organizací. Tyto jídelní sety jsou nepostradatelné pro velké rodinné večeře.a široká škála modelů, tvarů a odrůd pokrmů vám umožní rozhodnout i pro nejnáročnější zákazníky.

Vzhledem k tomu, Wilmax je porcelán, je vyroben v bílé barvě. Všechny výrobky této anglické značky mají prosklené dno a dokonale sladěný lesklý povrch. Díky této výrobní technologii je zajištěn dokonalý čistý vzhled nádobí.

Jídla této značky se vyznačují průhledností - je tak tenká, že přes ni lehce proniká sluneční světlo, což jí dodává ještě rafinovanější a sofistikovanější vzhled.

Wilmax je velmi tenký a lehký výrobek, ale přesto jsou velmi trvanlivé, takže vydrží všechny "catering". Takové nádobí se myje ručně i v myčce, je odolné vůči jakýmkoliv čisticím prostředkům, s výjimkou brusiva, a po dlouhou dobu si zachovává svůj původní vzhled.

Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s evropskými standardy kvality. Výrobní technologie byla výsledkem tvrdé práce inženýrů, kteří vyráběli a testovali výrobky již několik desetiletí.

Současně cenovka pro produkty příjemně překvapí každého kupujícího - cena výrobku je nízká, zejména pokud to vezmeme z hlediska ceny a kvality.

Mnohé výhody porcelánu Wilmax lze také přičíst níže popsaným polohám.

  • Sonority. Když je lehce zasažen dřevěnou tyčí na nádobí Wilmax, slyší se tenký, vysoko nasazený zvuk, který naznačuje nejvyšší kvalitu porcelánu.
  • Bezpečnost Ekologicky šetrné suroviny se používají pro výrobu kuchyňských spotřebičů a ve výrobním procesu se berou v úvahu všechny hygienické a hygienické požadavky.
  • Tepelná odolnost. Anglická jídla lze snadno použít v mikrovlnných troubách a pecích, protože vydrží vytápění až 300 stupňů.
  • Odolnost proti nárazu. Nádobí je pozoruhodné svou rázovou houževnatostí a zesílené hrany dávají extra sílu pro štěpkování. Technologie výroby zahrnuje použití sloučenin hořčíku a hliníku, což činí příbory odolnými proti praskání.
  • Ergonomie. Všechny vyráběné pokrmy jsou snadno naskládány, takže prostor v kuchyni může být využit efektivněji. Můžete také nést nádobí umístěné ve vysokých hromádkách, bez rizika pádu a lámání.
  • Nízká absorpce vody. To je důležité plus, vzhledem k tomu, že hovoříme o nádobí, které vyžaduje stálé mokré čištění.

Porcelán Wilmax je však vyroben z keramiky, což znamená, že vyžaduje pečlivé zacházení a netoleruje silné mechanické otřesy. To je její hlavní nevýhoda.

Nádobu této značky lze čistit pouze měkkými houbami a čistícím prostředkem podobným gelu - použití brusiva a kovových kartáčků je nepřijatelné.

Sortiment

Sortiment porcelánu anglické značky se vyznačuje výjimečnou rozmanitostí - kolekce pokrmů zahrnuje naprosto vše: od talířů všech typů a tvarů až po ovocné vázy, konvice na čaj a kávové konvice.

Výrobky Wilmax jsou prezentovány v klasickém i moderním designu.proto každý kupující snadno vybere možnost, která dokonale zapadne do jejího interiéru. Například, kulaté pokrmy jsou vhodné pro klasické pokoje, a náměstí možnost je pro high-tech. Při tvorbě nádobí se designéři řídí nejen požadavky na dekoraci - pro ně je důležitá funkčnost a snadnost použití výrobku. Většina čajových konvic má například zásadně nový uzamykací mechanismus víka, díky kterému se drží velmi těsně a nespadá, když se nápoj nalije. Díky tomuto přístupu je čajový obřad velmi pohodlný a naprosto bezpečný.

Nádobí na pečení se liší od zapuštěného dna a stěn, což umožňuje co nejdelší uchování tepla.

Univerzálnost objektů spočívá v tom, že stejný příbor slouží najednou k několika účelům. Například, zmrzlinová mísa může být používána jako cukřenka, a mísa ovoce dělá skvělou práci s rolí chleba. Pepřový mlýn lze snadno použít pro solení pokrmů.

Křišťálově bílé talíře si zaslouží nejlepší hodnocení zákazníků po celém světě díky svému hladkému zakřivenému tvaru. Nádoby na pečení přitahují mimořádnou životnost, odolnost vůči pachům a snadné čištění.

Bujóny této značky jsou velmi pohodlné - díky úchytům na obou stranách mohou být přesunuty s malou námahou z místa na místo. Mimochodem, toto zařízení také patří k univerzálnímu - kombinuje funkce šálku a mísy.

Skutečná výzdoba stolu bude rozdělena na čtyři části - každý z jejích oddílů může být použit pro samostatné nádobí. Tato položka zabírá velmi málo místa na stole, takže je velmi praktická při podávání.

Recenze

Názory uživatelů na kuchyňské spotřebiče Wilmax jsou pozitivní. Kupující hovoří o stylu a kvalitě pokrmů, které při slavnostních recepcích a každodenním používání vypadají velkolepě. Slouží několik desetiletí, aniž by se změnil počáteční lesk.

Spotřebitelé spotřebitelé jsou velmi spokojeni s širokou škálou modelů: existuje obrovský výběr kolekcí nádobí Wilmax. Tam jsou dokonce produkty vyrobené speciálně pro japonskou kuchyni.

Kvalita Wilmaxu je také indikována tím, že v Rusku je jedna z největších sbírek zastoupena známými předními kulinářskými televizními programy Yulia Vysotskaya. Všechna jídla používaná v programu „Jíst doma“ jsou balena ve světlých krabicích s logem Wilmax England, které zobrazuje tvář herečky.

Na rozdíl mezi sérií Julie Vysotskaya od obvyklého Wilmaxu popsaného ve videu níže.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah