Nádobí

Tescoma nádobí: Popis, výhody a nevýhody

Tescoma nádobí: Popis, výhody a nevýhody

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Silné a slabé stránky
 3. Populární sety
 4. Ostatní produkty

Řada kvalitních pokrmů z České republiky jako mnoho moderních spotřebitelů. Nádoba Tescoma se již etablovala na pozitivní straně. Značka vyrábí různé sady hrnců, pánví, nožů a dalšího kuchyňského příslušenství. Stojí za zvážení, jaké jsou vlastnosti českých výrobků.

Vlastnosti

Značka Tescoma je známa v mnoha zemích světa. Popularitu a poptávku si zasloužily produkty z České republiky. Je třeba poznamenat hlavní rysy této značky.

 • Tato značka vyrábí produkty, které jsou univerzální a praktické. Pánve, hrnce, pánve a další produkty jsou ideální pro vaření na jakémkoli povrchu vaření a v pecích jakéhokoli typu.
 • Tato společnost vyrábí všechny potřebné produkty pro moderní kuchyně. Jedná se o výrobky z nerezové oceli, silikonu, dřeva, keramiky, dřeva, porcelánu a dokonce i plastů. Řada různých doplňků, druhů jídel příjemně překvapí každého moderního spotřebitele.
 • Všechny výrobky jsou bez výjimky vyrobeny z vysoce kvalitních bezpečných materiálů. Při přípravě pokrmů, výrobky nevydávají žádné škodlivé látky, neovlivňují chuť potravin, nepoškozují kvalitu výrobků. Kromě toho, že výrobky jsou trvanlivé a trvanlivé, as řádnou péčí může sloužit po mnoho let.

Kromě toho jsou vyrobeny všechny produkty této značky. v moderním stylu a designu, díky nádobí bude harmonicky vypadat v každé kuchyni. Každý moderní spotřebitel si může zakoupit různé pokrmy pro vaření, smažení a pečení.

Kromě toho můžete snadno najít praktické a pohodlné kuchyňské doplňky z této značky.

Silné a slabé stránky

Nerezové nádobí bylo pro milovníky vaření populární již mnoho let. Mnoho moderních hospodyň si všimne praktičnosti, spolehlivosti a atraktivního vzhledu těchto výrobků. Známá česká značka vyrábí různé nerezové nádobí: pánve, hrnce, pánve a tak dále.

Měli bychom podrobněji zvážit hlavní výhody výrobků.

 • Hlavním rysem těchto pokrmů je spolehlivost a trvanlivost. Pánve a hrnce tohoto materiálu jsou velmi odolné proti poškrábání, takže po mnoho let neztrácejí svůj původní vzhled. Tyto výrobky jsou navíc vysoce odolné a odolné proti korozi. Nebudou rezat a časem se deformovat.
 • Nádobí z nerezové oceli je zcela bezpečné pro vaření. Je snadné se o tyto nádobí starat, nevyžaduje použití žádných speciálních detergentů.
 • Samostatně stojí za zmínku, že tato značka také vyrábí výrobky s nelepivými a keramickými povlaky. Výrobky lze bezpečně umýt v myčce.

Pokud jde o nedostatky, existují také.

 • Výrobky z ušlechtilé oceli mají vysokou tepelnou vodivost a jsou velmi horké během vaření. Z tohoto důvodu se potraviny mohou nalepit na dno pánve nebo pánve. Pokud se však rozhodnete pro výrobek s dvojitým nebo trojitým dnem, lze tomuto problému snadno zabránit.
 • Nesprávná péče může poškodit nádobí, po kterém ztratí některé z jeho vlastností. Tyto nádobí by se nemělo čistit abrazivními prostředky, jinak se objeví škrábance.

Populární sety

Tato značka vyrábí různé sady jídel, které jsou velmi žádané. Sestavili jsme malé hodnocení nejoblíbenějších sad, které vám umožní správně se rozhodnout.

 • Inteligentní kryt - vysoce kvalitní, spolehlivý a odolný set, který obsahuje 8 různých předmětů. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a jsou vybaveny praktickými kryty. Víčka pánví a stewpots jsou vyrobena z odolného skla a jsou orámována vysoce kvalitním silikonem. Silikonová hrana je ohebná, což vám umožňuje ponechat na pánvi lžičku s drážkou nebo naběračku na polévku a pevně zavřít víko. Flexibilní okraj krytu navíc usnadňuje a zajišťuje odtok přebytečné kapaliny.
 • Sada nádobí se speciálním trvanlivým antiadhézním povlakem Prezidentský kámen Ideální pro každou moderní kuchyni. Sada obsahuje prostorné hrnce a pohodlný kbelík. Všechny položky jsou vybaveny odolnými skleněnými kryty. Na krytech jsou speciální otvory pro páru. Vzhledem k tomu, že všechny výrobky mají speciální povlak, jídlo nebude hořet. V tomto nádobí můžete vařit na varném povrchu jakéhokoli typu a dokonce i v troubě.
 • Další populární soubor od Tescoma je Ultima. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou opatřeny odolnými a praktickými úchyty z vysoce kvalitního plastu. Takové rukojeti se během vaření vůbec nezahřívají, což minimalizuje riziko spálení. Hlavním rysem této sady je, že pánve jsou vybaveny speciálními víčky. Díky speciálnímu upevnění je možné otevřít kryty ve třech různých polohách. Kromě toho jsou všechny výrobky v této sadě vybaveny speciálním systémem čerpání a úpravy páry.

Další výhodou hrnců z této sady je, že jsou všechny vybaveny měřicí stupnicí.

Ostatní produkty

Kromě těchto sad si můžete tyto nebo jiné položky zakoupit samostatně. Například velký počet pozitivních recenzí získá pánev Wok Prezident. Výrobek je k dispozici s víkem nebo bez víka. To je skvělá volba pro kvalitní a rychlé asijské pokrmy, a to nejen. Pánev je opatřena antiadhézním povlakem a umožňuje použití i kovových plechů při vaření.

Díky speciálnímu dnu je tento model vhodný pro vaření i na indukčních sporácích.

Pokud budete i nadále mluvit o populárních modelech jídel této značky, pak stojí za zmínku pánve Smart Click. Tyto pánve jsou skvělé pro vaření na jakékoli varné desce nebo dokonce v troubě. Hlavním rysem pánví je, že jsou vybaveny praktickou a spolehlivou rukojetí, kterou lze v případě potřeby snadno oddělit. Díky tomuto výrobku lze skladovat v jakékoliv skříni.

Jídlo se nebude držet Smart Click Pans, protože má trojité dno z nerezové oceli a je vybaveno speciálním nátěrem.

   Věnujte pozornost keramickým pánvím Fúzekteré jsou také vhodné pro všechny typy desek. Pohodlné a praktické pánve mají nepřilnavý povlak a přitahují spotřebitele svým stylovým designem.

   Je třeba poznamenat, že pánve s keramickým povlakem utratí mnohem méně elektřiny, což přitahuje majitele elektrických a indukčních kamen.

   Top 7 nejlepších kuchyňských doplňků značky Tescoma je uvedeno v následujícím videu.

   Napište komentář
   Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

   Móda

   Krása

   Vztah