Nádobí

Tefal nádobí: různé modely

Tefal nádobí: různé modely

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Vlastnosti a výhody
  2. Přehled populárních souborů
  3. Hodnocení zákazníků

Společnost Tefal se dlouhodobě etablovala jako výrobce vysoce kvalitních a trvanlivých výrobků za přijatelné ceny. Prakticky každá hospodyně alespoň jednou použila pánve nebo pánve na vaření. V našem článku se podíváme na vlastnosti a výhody stolního nádobí značky, popíšeme nejoblíbenější sady a zkontrolujeme zpětnou vazbu, kterou zákazníci na webu zanechali.

Vlastnosti a výhody

Tefal se stará o svou pověst, takže všechna zařízení jsou pečlivě sledována a testována v každé fázi výroby, takže kupující může získat nejlepší produkt pro přípravu zdravých jídel. Profesionální vývojáři a moderní technologie poskytují nejen vysokou kvalitu nádobí, ale také dlouhou životnost. Společnost poskytuje 10 let záruky na všechny výrobky, což říká hodně.

Pro výrobu výrobků používá značka kvalitní nerezovou ocel třídy 18/10, která obsahuje optimální poměr chrómu a niklu. První zabraňuje vzniku koroze, druhá umožňuje, aby modely měly ideální formu.

Každý výrobek je opatřen nelepivým povlakem, který je před uvolněním testován na uvolnění pro odolnost proti opotřebení. Povrch umožňuje vařit bez kapky oleje.

Některé modely jsou vybaveny Třívrstvá indukční spodní HIBB technologie. Jeho vlastností je přítomnost hliníkové vrstvy mezi vrchním povlakem a dnem, což zajišťuje rovnoměrné a rychlé ohřívání výrobků. Díky jedinečné technologii se výroba nádobí provádí bezešvým svařováním, které zabraňuje dlouhodobé deformaci pánví a hrnců.

Ostatní modely Tefal jsou vybaveny technologií DURABASE Technology. Na zadní straně pánví, pánví a hrnců můžete najít speciální paprsky, které zajistí rychlé a rovnoměrné rozložení tepla v celém produktu. Tento typ dna zabraňuje vzniku deformací v důsledku přehřátí v důsledku zvýšené odolnosti vůči vysokým teplotám.

Je třeba poznamenat, že nádobí s technologií DURABASE není kombinováno s indukčními varnými plochami.

Výrobky Tefal vyrobené po roce 2000 jsou vybaveny speciální indikátor Thermo-Spot, odpovídá za úpravu optimální teploty ohřevu. Vypadá to jako červený kruh se světlejším stínovaným vzorem. Během ohřevu vzor, ​​když teplota dosáhne dna 180 stupňů, postupně ztmavne, dokud kruh nezíská jednotný červený odstín.

Překročí-li teplota kritickou úroveň 240 stupňů, bude tato hodnota opět zobrazena na indikátoru, avšak v inverzním odstínu. To bude signál k zastavení vaření a vyjmutí pánve z ohně.

Další výhodou produktů Tefal je přítomnost odnímatelné rukojeti na modelech některých sérií.. Praktičnost této funkce byla prokázána v průběhu let a se spokojenými reakcemi žen v domácnosti. Ergonomický tvar zajišťuje pohodlí a spolehlivost fixace. Rukojeť je pevně připevněna k tělu přístroje a v případě potřeby ji lze snadno odstranit stisknutím tlačítka. Výrobek je navržen pro úrovně tepla do 240 stupňů.

Schopnost odstranit rukojeť dává Tefal nádobí mnoho výhod. Především je to pohodlí skladování. Po vyjmutí rukojeti, můžete jemně vložit pánve, pánve a stewpans do sebe a poslat na polici, a dát rukojeť do nejmenšího výrobku. Ujistěte se, že zařízení nezabere mnoho místa.Druhou výhodou odnímatelné rukojeti je možnost použití pánví a pánví na vaření nádobí v troubě, snadno se vejdou do každé jednotky.

Umístění do myčky, kde je důležitý každý centimetr, bude kompaktnější. Rukojeť lze zasunout do přihrádky na příbory.

Pokrmy tohoto typu jsou vhodné zejména pro rodiny s malými dětmi, které se snaží dotýkat se všeho. Nedostatek rukojetí jim nedovolí uchopit a omylem otočit pánev, což značně usnadňuje práci matky a zajišťuje bezpečnost dítěte.

Je třeba poznamenat, že Všechny továrny značky Tefal plně vyhovují mezinárodním standardům kvality výroby ISO 14001 a nařízení EU č. 1907/2006. Poskytují záruku, že se společnost postará o minimalizaci negativních dopadů továren na přírodu a že se značka zavazuje pečlivě sledovat nakoupený materiál a komponenty, a to záruku absence škodlivých složek v jejich složení. Na krabici všech produktů značky Tefal je ekoznačka „Zdraví a životní prostředí“.

Logo znamená, že společnost do výrobku nepřidává perfluoroktan, kadmium, olovo a jiné těžké kovy, což lze nalézt ve sklovině některých bezohledných výrobců.

Přehled populárních souborů

Společnost nabízí několik sérií vysoce kvalitního a stylového designu. Všechny produkty jsou kompatibilní s jakýmkoliv typem varné desky, včetně indukce. Pánve mají indikátor Termo spot.

Tefal aroma

Kuchyňské nádobí Tefal Aroma bude skvělým pomocníkem pro všechny hostesky. Nádoby mají průměr 20 a 24 cm, naběračku - 20 cm, výrobky jsou vyrobeny z litého hliníku, díky čemuž je možné po vaření udržet potraviny v teple déle. Silné dno a stěny umožňují použití zařízení pro pečení nádobí v troubě. Vnitřní nátěr s nelepivými vlastnostmi na technologii Titanum extra a obsahuje částice titanu, zabraňuje povrchové kontaminaci a zajišťuje snadnou údržbu a čištění.

Modely na obou stranách jsou opatřeny pohodlnými tryskami pro odvodnění a měřicí stupnicí na vnitřní stěně. Zvláštností je víko s prodlouženou rukojetí, které lze umístit svisle.

Aromatické pánve mají průměr 22,24 a 26 cm. Titanová vnitřní nelepivá vrstva umožňuje smažit produkty bez kapky oleje.

Pohodlné trysky na bocích skříně jsou navrženy pro odvod přebytečné tekutiny. Kromě hlavní prodloužené rukojeti je k dispozici malá rukojeť pro pohodlnější použití.

Ingenio

Tento řádek se skládá ze 4 sad.

Přehled jídel Tefal Ingenio, viz níže.

PTFE

Skládá se ze tří položek: hliníkové pánve 24 a 28 cm a odnímatelná rukojeť. Vnitřní povrch se skládá ze čtyř vrstev, které poskytují zvýšenou pevnost výrobků a odolnost proti mechanickému poškození. Nepřípustné vlastnosti zařízení umožňují vařit zdravé jídlo. K dispozici je také rozšířená sada s další 24 cm hrnci a 28 cm univerzálním obalem, který se hodí pro jakýkoliv model. Je kombinován pouze s plynovým a elektrickým sporákem.

Gurmán

Kolekce obsahuje dvě pánve o průměru 22 a 26 cm a odnímatelnou rukojeť. Přístroje jsou vyrobeny z nerezové oceli, mají zvýšenou pevnost a nelepivý povlak se zvýšenou odolností proti poškrábání a třískám, což umožňuje použití kovové špachtle během vaření. Červený indikátor Thermo-Spot zobrazí úroveň topných zařízení. Výrobky jsou kombinovány s jakýmkoliv typem varných ploch.

Smalt

Sada se skládá z 10 položek: pánev - 24 cm, pánev - 18 cm, pánev na grilování - 27 cm, mřížka - 22 cm, skleněný kryt, rukojeť, dva plastové kryty a dvě plastové lopaty. Povlak Expert pro je vyroben z keramiky a má zlepšené nelepivé vlastnosti. Vnější vrstva vysoce kvalitního smaltovaného čokoládového odstínu se nebojí přehřátí. Výrobky ze sbírky lze zakoupit dle výběru. Přístroje jsou vhodné pouze pro plynová a elektrická kamna.

Indukce

Sada obsahuje mřížku o průměru 24 cm, wok - 28 cm, kbelík - 20 cm, kryty pro každé zařízení s magnetickou rukojetí, plastový kryt kbelíku, odnímatelnou rukojeť a špachtli. Vnitřní Expert Expert nátěr má vysoké nelepivé vlastnosti., Exteriér je vyroben z černého hliníku a navíc má ocelový disk na dně, který zajišťuje ještě rychlejší ohřev. Kryty ze skla jsou opatřeny gumovým lemem, který přispívá k pohodlnému přilnutí k pánvi. Přístroje jsou kompatibilní s jakýmkoliv typem desek.

Jamie oliver

Tato série má tři sady.

Kartáčovaný

Kolekce obsahuje dva hrnce s víčky 20 a 24 cm, pánve s víkem 16 cm, nádobí z nerezové oceli, kovové pouzdro zdobené černým matným proužkem. Ergonomicky tvarované rukojeti se během vaření nezahřívají a jsou pevně spojeny s tělem. Třívrstvé dno z nerezové oceli, hliníku a magnetické oceli zajišťuje rychlé a rovnoměrné vytápění. Zařízení jsou kompatibilní s libovolnými deskami.

Obsazení

Sada obsahuje grilovací pánev 27 cm, wok 30 cm, klasické pánve 20,24 a 28 cm z litého hliníku. Výrobky jsou lehké a vhodné k použití. Zesílené dno je opatřeno kovovým diskem umožňuje vařit na indukčním sporáku. Vnitřní povrch je vlnitý, s nelepivými vlastnostmi a titanovými částicemi v kompozici umožňuje připravit produkty bez oleje. Ergonomická rukojeť z ušlechtilé oceli pevně připevněná k tělu. Na obou stranách jsou trysky pro odvodnění.

Hlavní proud

Tato souprava obsahuje kelímek 25 cm, naběračku 16 cm a dvě pánve 20 a 24 cm Každý výrobek je opatřen skleněným víčkem s bočními otvory na ráfku pro pohodlné vypouštění kapaliny. Na vnitřních stěnách nádob je měřicí stupnice. Ergonomicky tvarované rukojeti usnadňují přesun zařízení. Nádoby jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli, Vnitřní vrstva Prometal pro umožňuje použití kovových špachtle během vaření. Díky ocelovému kotouči na dně lze použít pánve. na všech typech varných desek.

Odbornost

Sada této série zahrnuje: klasické pánve - 21,24,26 a 28 cm, palačinkovou pánev - 25 cm, wok - 28 cm, gril - 26 cm, pánev - 20 cm s víkem, dušenou pánev - 26 cm s víkem. Všechny produkty jsou exkluzivní, patentovaná technologie Titanium Hard Base, což ukazuje na přítomnost hustého dna s částicemi titanu v kompozici. Výrobce tvrdí, že nádobí v této sérii potrvá až 30 let. Nepřilnavý povlak poskytuje nejen snadné vaření, ale také snadnost mytí spotřebičů. Odborné modely jsou kombinovány s jakýmkoliv typem varné desky.

Intuice

Sada této řady obsahuje dvě pánve 20 a 24 cm a naběračku 16 cm, výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny silným zapouzdřeným dnem, které zajišťuje rovnoměrný a rychlý ohřev. Pouzdro je odolné vůči deformaci a poškození. Skleněné kryty mají speciální otvor pro páru. Hrany nádob mají malé dutiny pro vypouštění kapaliny. Na vnitřní stěně je měřicí stupnice. V kombinaci s jakoukoliv varnou deskou.

Hodnocení zákazníků

Uživatelé o značkových produktech značky Tefal hovoří spíše pozitivně. Vysoce kvalitní nádobí dělá proces vaření skutečným potěšením. Trvanlivé pouzdro na výrobky, pohodlné rukojeti ergonomického tvaru a nelepivý povlak vám umožní rychle vařit chutné a zdravé pokrmy. Zaznamenává se jednoduchost péče a skladování zařízení, zejména se jedná o modely s odnímatelnou rukojetí, které neberou mnoho místa. Indikátor Thermo-Spot pomáhá mnoha lidem určit míru ohřevu pánví, což usnadňuje práci. Nakupující milují Tefal sety a doporučují je přátelům.

Jedinou nevýhodou, kterou někteří uživatelé zjistili, je problém vaření míchaných vajec. Z nějakého důvodu se toto jídlo často drží na pánvi. Pro zbytek nejsou žádné stížnosti.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah