Nádobí

Jídla Silit: funkce a přezkoumání modelů

Jídla Silit: funkce a přezkoumání modelů

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti, výhody a nevýhody
 2. Typy a řady
 3. Kritéria výběru
 4. Pravidla péče o nádobí
 5. Recenze

Od roku 1920 prodává německá značka Silit jídla v Evropě i v zahraničí. Společnost vytváří a vyvíjí originální kuchyňské doplňky pro neprofesionální kuchaře. Ale ani nejpodrobnější popis jídel z Německa nedává úplný obraz o tom, jak je to dobré. Značce patří mnoho inovativních vývojů a patentů a v její historii bylo poměrně málo technologických průlomů.

Silit je základem velké německé firmy WMF. Společnost získala vlastní sídlo v roce 1955, od té doby se všechna výrobní zařízení značky nacházejí v Riedlingenu. Do té doby, německá jídla, vyrobená z open-těžká těžká ocel, už získali slávu pod značkou Silitstahl. Po vzhledu nového závodu získal název firmy moderní vzhled.

Vlastnosti, výhody a nevýhody

Mezi rysy značkových výrobků z Německa Silit lze uvést řadu dostupných produktů. V řadě jídel najdete příbory, příslušenství pro koření, pánve, tlakové hrnce, hrnce, woky a zařízení na vaření fondue.

Mezi novinkami, které značka zavádí, patří nelepivý povlak na smažení, který se vyznačuje trvanlivostí a pevností, nebojí se mechanických účinků.

Tlakový hrnec Sicomatic regulátor typu regulace, získal první patent na světě pro tuto technologii.

Vyhodnocením výhod a nevýhod nádobí Silit můžeme konstatovat jeho vysokou poptávku a popularitu v zemích EU. Mezi zřejmé výhody značkových výrobků, spotřebitelé a odborníci na vědomí následující body.

 1. Inovační vývoj. Mnohé výrobky jsou bezkonkurenční nebo mnohem lepší než jejich nejbližší konkurenti. Značka pravidelně zavádí nové technologie, zlepšuje její výrobní kapacitu.
 2. Pouze ty nejlepší materiály. Uhlíková ocel, high-tech keramický povlak, antibakteriální nátěr na bázi iontů stříbra - to vše poskytuje příležitosti k tvorbě super silných jídel, nebojí se škrábanců a hranolků. Technologie zpracování plazmatických kovů se používají ve výrobě.
 3. Nelepivý povlak CeraProtect s vodoodpudivým účinkem. Materiál se nebojí kontaktu s kovovými předměty - můžete použít čepele z jakéhokoliv materiálu. Pánev s takovým povlakem slouží po dlouhou dobu a umožňuje vaření bez nadbytečného tuku.
 4. Silarganský materiál pro hrnce a jiné druhy jídel. Nenarušuje chuť jídla, zajišťuje maximální zachování výhod jídel.
 5. Žádný nikl. Bylo zjištěno, že tento materiál je potenciálně nebezpečný pro použití, a proto odmítnutí jeho použití svědčí o vysoké míře zájmu o ochranu životního prostředí.

Nedostatek pokrmů Silit lze nazvat poměrně vysokou cenou, ale pro prémiovou třídu lze tento okamžik nazvat zcela přirozeným. Vysoká technologie vyžaduje značné náklady. Další nevýhodou je, že výrobky jsou tak populární, že jsou často kované. Značkové výrobky můžete zakoupit pouze u autorizovaných prodejců.

Typy a řady

Klasifikace výrobku značky Silit vám umožní získat ucelený obraz o tom, jak rozmanitý je sortiment tohoto německého nádobí. Mezi dostupné řady existují jak klasická řešení, která jsou v poptávce po mnoho let, tak i nejnovější inovace, které odpovídají současným trendům.Nejoblíbenější možnosti si zaslouží zvláštní pozornost.

Styl

Výrobky z nerezové oceli. Se liší v univerzálnosti aplikace, vhodné pro trouby (ocelové knoflíky se nebojí vysoké teploty) a indukční kamna. Linka zahrnuje hrnce - klasické a parní koš, stejně jako speciální těstoviny, pánve různých kapacit. Veškeré výrobky jsou dodávány se skleněnými kryty z temperovaného materiálu.

Vitaliano (Nero, Rosso, Vanilka)

Série zahrnuje soupravy a jednotlivé položky: hrnce - pravidelné a pro těstoviny, časovače, kalící pánve, pánve, parníky. Výrobky mají jiný objem, zdobené v italském stylu.

Tři varianty barev usnadňují výběr jídel do kuchyně.

Výrobky mají ocelové pouzdro, získané tahem kovu, venku je opatřeno povlakem z keramiky, nebojí se škrábanců a poškození. Vnitřní povrchy jsou doplněny měřící stupnicí, která usnadňuje přípravu pokrmů dle receptů. Univerzální řešení pro všechny typy desek.

Crazy žlutá

Světlá řada moderních jídel v syté žluté barvě. Veselý design je doplněn vysoce odolným keramickým povlakem. Silargan. Univerzální kovová základna se snadno přizpůsobí použití se všemi typy desek.

Kombinované sestavy jsou během skladování snadno propojeny. Nádoby jsou skladovány speciální hrana pro vypouštění kapaliny. Pánev mají nepřilnavý povlak.

Série zahrnuje nádoby na skladování potravin, brojlery, hrnce různých velikostí a průměrů, pánve, pánve, kuchyňské mísy a woky. Všechny výrobky, kromě kontejnerů pro umístění hotových potravin, jsou opatřeny skleněnými víky a nerezovými držadly.

Příroda (černá, bílá)

Vysoce kvalitní ekologická řada jídel s neutrálním nátěrem Silargan. Linka zahrnuje moderní design a technologická řešení. Rukojeti jsou ergonomicky tvarované, mají boční ochranu proti popálení, funkce uvolnění páry ve víku zabraňuje kondenzaci vlhkosti. Univerzální linka vhodná pro všechny typy desek. Kolekce zahrnuje hrnce, naběračky, pánve, pánev.

Primo

Řada z nerezové oceli je uzpůsobena pro použití s ​​různými typy desek. Nádobí udržuje teplo po dlouhou dobu, zajišťuje spolehlivé uchování chuti pokrmů. Nádobí má spodní silitherm, je považováno za energeticky účinné.

V sérii je mléčná lopatka, pánev wok, hrnce, pánev.

Livorno

Řada nerezových nádobí s měřicí stupnicí uvnitř. Vysoce kvalitní výrobky jsou opatřeny úchyty a kryty z izolovaných materiálů. Výrobky jsou univerzální, přizpůsobené různým typům desek. Unikátní design linky je navržen v moderním italském stylu. Série zahrnuje pánve, hrnce různých kapacit, soupravy.

Příroda (černá, bílá)

Řada vysoce kvalitních nádobí pro vaření tekutých teplých jídel. Minimální barevnost je doplněna originálním designem výrobků. Speciální dno zajišťuje úsporu energie a možnosti použití na indukčních varných plochách. Tmavý vnitřní nátěr za použití materiálu Silargan. Výrazný vzhled vám umožní servírovat jídlo přímo v pánvi.

Oceán

Řada je vyrobena s využitím energeticky úsporných technologií.

Jídla si zachovávají svou původní teplotu mnohem déle, zahřívání probíhá rovnoměrně.

Jasné barvy jsou doplněny širokou škálou možností výrobku. Naběračky, hrnce, pánve na smažení, nádoby na potraviny, soupravy poskytují pohodlí při vaření, slouží jako opravdová dekorace kuchyně.

Vize

Vynikající série nádobí s jedinečným designem pro skutečné vizuální efekty. Silarganův vnitřní nátěr je odolný vůči poškození. Vnější povrch z nerezové oceli má výrazný vzhled.

Jídlo v těchto pokrmech je připraveno bezpečně a rychle, neztrácí svou chuť. Řada obsahuje hrnce, pánve, včetně servírovacích misek, woků, parníků, pánví a neobvyklých skleněných víček.

Mondo

Série fondue je prezentována v sadách a jako samostatné příslušenství. Nerezová ocel je kombinována s elegantním designem pravítka.

Nádobí je vhodné pro ohřev na indukčních deskách a jiných typech povrchů.

Energeticky úsporná základna umožňuje trvale udržovat teplotu uvnitř nádoby pro výrobu fondue.

Jedná se pouze o malou část řady výrobků, které jsou k dispozici ruským spotřebitelům. Domus, MiniMax, Accento, Energy, Modesto, Quadro - s tímto pokrmem v kuchyni se můžete bezpečně ponořit do vaření, bez ohledu na typ sporáku.

Kritéria výběru

Při výběru výrobků Silit je důležité věnovat pozornost následujícím bodům.

 1. Účel výrobků. Německá značka pro výrobu smažených a dušených, vařených a vařených fondue vyrábí řešení na míru. Nevybírejte univerzální modely. Ale v sadách najdete výrobky všech typů, které se dobře doplňují. Speciální modely pánví pro těstoviny a wok budou vyhovovat milovníkům národní kuchyně.
 2. Typ dna Značka má speciální řadu se zesílenou spodní částí, která zajišťuje dlouhodobé uchování a správné rozložení tepla.
 3. Vnitřní nátěr. Speciální keramika se vyznačuje super-silnou strukturou, zabraňuje tvorbě rzi a je odolná proti poškrábání. Tmavé barvy poskytují další úspory energie.
 4. Typ víčka. Skleněné výrobky s parním ventilem a speciální výtokovou hubicí usnadňují přípravu pokrmů, snižují náklady na energii. Skladovací nádrže jsou opatřeny pružnými víky, které zajišťují pohodlí při jejich použití, čímž zabraňují míchání pachů potravin.
 5. Design. V produktových řadách značky jsou stylové moderní modely oceli a originální světlá řešení s barevným nátěrem. Možnost najdete v libovolném stylu.

Pravidla péče o nádobí

Kuchyňské nádobí Silit umožňuje jeho použití na různých typech kamen, většina výrobků přizpůsobených pro práci s indukčními varnými deskami.

Myčka povolena.

Jakékoli poškození smaltu z výroby však může vést k tvorbě rzi na povrchu. Tento materiál vyžaduje pečlivé zacházení podle doporučení výrobce.

Nejlepším řešením bude mytí rukou s šetrnými a ekologickými produkty. Nelepivý povlak lze vyčistit pomocí měkké houby otřete mikrovláknem.

Krása vnějšího povlaku z nerezové oceli se také snadno udržuje bez tvrdého brusného účinku. Měkká tkanina pomáhá obnovit lesk. Doporučuje se před prvním použitím vařte vodu uvnitř výrobku a vypusťte ji.

Recenze

  Studium zpětné vazby zákazníků na produkty Silit, můžete označit. obecný pozitivní postoj. Spotřebitelé si všimnou nízké hmotnosti výrobků a jejich vizuální přitažlivosti. Ruská spotřebitelé jsou většinou známí pro pánve a pánve značky. Mezi nimi jsou výrobky se speciálním trvanlivým a stabilním dnem, které výrazně urychlují přípravu potravin. V péči o kvalitní německá jídla nenáročná, snadná a rychlá.

  Estetická přitažlivost je také důležitá. Mnoho sérií zahrnuje modely nádobí pro servírování na stole - mohou se vařit na indukčních površích a ihned podávat teplé pokrmy. Tlakové hrnce s regulací tlaku a možností použití základny jako samostatné pánve jsou vysoce ceněny. Jsou kompatibilní s parními vložkami. A obecně platí, že všechny varianty jídel jsou dobře kombinovány.

  Vysoké ceny výrobků značky Silit v Rusku nutí mnoho kupujících nákup tohoto produktu v zahraničí. V tomto případě mohou být úspory až 3/4 celkových nákladů. Tento přístup navíc zajišťuje příjem zboží bez rizika získání padělku.Ale i mezi ruskými oficiálními prodejci dnes můžete najít zajímavé nabídky.

  Malé video recenze pánve Silit vám umožní zhodnotit jejich vybavení, objem a design.

  Napište komentář
  Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

  Móda

  Krása

  Vztah