Nádobí

Rondell nádobí: Model Review, výhody a nevýhody

Rondell nádobí: Model Review, výhody a nevýhody

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Výhody a nevýhody
 3. Různé modely
 4. Jak si vybrat pokrmy?
 5. Recenze

Historie značky Rondell již zarostla legendami. Známá značka z Německa umisťuje své produkty jako symbiózu nejnovějších technologií a ušlechtilých tradic. Kuchař německý výrobce vytvořil pro vysokou kuchyni, a jeho pozice, které nedává po mnoho let.

Vlastnosti

Každá společnost, která dosáhla nebo dosahuje mezinárodního uznání, jasně definuje hodnoty značky. Koneckonců, to je základ a konkurenční výhoda společnosti. Zástupci společnosti Rondell tomu věří Základem jejich výrobků je dokonalá estetika, kreativita, noblesa a profesionalita exekuce.

Samotná země výroby je do jisté míry zárukou, že pedantství výrobního procesu umožňuje kupujícímu nepochybovat o kvalitě. A všechny hodnoty deklarované značkou nejsou náhodné.

Estetika poskytuje exkluzivní design každé kolekce a přítomnost jemných doporučení pro podávání.

Kreativita, podle výrobce, je produkt, který přichází jako bonus k nádobí. Inspiruje spotřebitele k receptům autora a příjemnému procesu tvorby v kuchyni. Šlechta může být interpretována jako odpovědnost vůči kupujícímu. A také fakt, že Společnost se aktivně podílí na různých charitativních projektech. Profesionalita je vyjádřena používáním nových technologií, „čerstvými“ vědeckými úspěchy a jasně strukturovanou kontrolou kvality.

Proč je možné věřit Rondell? Zvažte hlavní milníky v historii značky.

 • Ve středověku se rytíři z celé Evropy hrnuli do Německa, chtěli se osobně těšit z produktů zbraňových obchodů v Dolním Sasku, vidět a získat slavné dýky - lehké ale spolehlivé. V bitvě byly Rondell dýky nenahraditelné.
 • V roce 1988 koupil továrnu slavný restaurátor G. Schmidt a provedla na něm rekonstrukci. Zpočátku to byla skromná továrna na kovové zboží v Salzgitteru. Skromný ve srovnání s tím, že začal zastupovat pod vedením Schmidta - nový majitel udělal vše, aby továrna začala vyrábět pokrmy s využitím unikátních technologií. Schmidt zapsal ochrannou známku Rondell. Rozhodl se, že rytířské bojové tradice budou pokračovat v mírovém směru - výrobě jídel.
 • 1989 - společnost uvádí na trh řadu nádobí pro profesionální kuchaře, V roce 1991 se v roce 2006 objevily hliníkové výrobky, od roku 2007 společnost rozšířila svůj trh a jídla se začaly prodávat v Rusku a zemích SNS.

Téměř před deseti lety to potvrdil Národní kuchařský cech Produkty Rondell splňují vysoké standardy kvality.. Ocenění jsou posloupností, značka spolupracuje s nejlepšími evropskými kuchaři a kulinářskými školami. Od roku 2014 začala firma vyrábět litinové nádobí: dvoubarevná litina se stala exkluzivní nabídkou německého výrobce.

Výhody a nevýhody

  A nyní z oficiálních informací, které představují obchodníci a PR manažeři značky, přejdeme k dalším skutečnostem. I přes silné spojení s německou produkcí je druhým účastníkem výrobního procesu Kypr. Odněkud se objevují informace, že jídla jsou vyráběna v Číně vůbec, i když s využitím německé technologie. Ale skutečnost, že výroba může být částečně umístěna v Číně, není tak špatná: mýtus o špatné kvalitě čínského zboží byl dlouhý a přesvědčivě rozptýlený.

  Protože všechny informace, které čtete, Sledujte certifikaci a pravidelnou účast produktů v soutěžích.

  V Rusku zaujímá Rondell nádobí na prestižních soutěžích dobré místo, splňuje všechny hygienické odborné prohlídky, prodává se v renomovaných prodejnách, což znamená, že tento produkt má více výhod.

  Mezi výhody značky lze poznamenat mnoho faktorů.

  • Dárkové balení. Není to hlavní plus, ale ne nejvíce epizodické. Pokud se rozhodnete dát nádobí, obal je důležitý - vytváří dojem a říká něco o výrobci. V Rondellu neukládejte na maličkosti.
  • Profesionální doporučení. Zastánci konspiračních teorií samozřejmě říkají, že všechna doporučení lze zakoupit. Ale taková diskuse je odsouzena k neúspěchu. Přečtěte si oficiální doporučení - jsou výmluvná.
  • Návrhová řešení. To jsou určitě silné stránky značky, protože jídla této značky opravdu vypadají mocně v každé kuchyni. Je pevná, půvabná a soběstačná.
  • Technologie především. Pokud nebudete držet krok s časy, pak jste pryč. Zdá se, že tento slogan používají tvůrci německého nádobí: bezpečné materiály a nejmodernější technologie - to je přesně to, co Rondell investuje do svých výrobků.
  • Marketingová podpora. Společnost nestihne investovat peníze do propagačních akcí a nejrůznějších akcí zaměřených na vyhledávání faktů, kde lze vidět akce v akci. A je to velmi pohodlné.

   Inovace pro německou značku je „hlavní koření v misce“. Technologie TriPly například pomáhá potravinám ochromit v nádobách a pánvích, což se podobá malátnosti pokrmů v ruských kamenech. Tvůrci nádobí a nové nelepivé povlaky, které by fungovaly dokonaleji než ty stávající a zlepšují jejich šetrnost k životnímu prostředí, se pilně vyvíjejí.

   Mnoho kupujících již ví, že společnost používá vysoce kvalitní nerezová ocel, bezpečná a hygienická. A Rondell se může pochlubit vlastní technologií "trojité vshtampovannoe-tavené dno" - tyto záruky rychlé a rovnoměrné vytápění.

   Různé modely

   Pro milovníky a znalce kvalitních pokrmů nabízí Rondell tolik konceptuálních sbírek, že jejich zobrazení bude trvat spoustu času. Sady, ve kterých hlavní položky i kuchyňské doplňky vypadají stejně dokonale, chci hned koupit.

   Zvažte pouze některé z nejpopulárnějších sbírek.

   • Flamme. Všechno je zajímavé zde - hrnce, pánve, konvice, pánve. Pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas na maličkostech, udělá soubor 8 předmětů (to jsou hrnce a pánve, víčka jsou považovány za samostatné prvky). Design je klasický, ale malé triky jsou moderní: například díra ve víku a speciální výtok pro vypouštění kapaliny. Rukojeti takových nádobí jsou silikonové, což je také výhodné.

   Dobrá sada pro konzervativce, náročná na kvalitu a čekání na klasické designové řešení.

   • Mocco & Latte. Samotná barva tohoto pokrmu vytváří příjemné asociace kávy. Představte si, že pánev, ve kterém vaříte kaši každý den, může být moka a latte, může být navenek měkká jako odstíny kávy. V kuchyni chcete vypadat častěji.

   Kolekce kombinuje kov a silikon, antiadhézní povlak je vyztužen v nádobí a víka jsou vyrobena z vysoce kvalitního tepelně odolného skla. Kryty jsou dodávány ve třech velikostech pro snadné odvodnění.

   A příjemným bonusem v krabici bude brožura s recepty. Vynikající, sofistikovaný dárek pro milovníky kávy.

   • Strike Funkčnost, design, cena - všechny základní dotazy kupujícího na nádobí byly výrobcem zohledněny v této kolekci. A udělal to velmi kompetentně: nádobí lze zakoupit samostatně a můžete - pohodlné sety (4, 6, 8 položek). Všechny prvky nádobí v soupravě jsou pokryty silným teplem odolným sklem.

   Pokud je vaše kuchyně vyzdobena ve stylu high-tech, pokud máte skromný minimalismus, pokud se konečně blížíte k opravě a ještě nevíte, jaké to bude, kupte pokrmy z této série. Hodí se všude, bude trvat dlouho.

   • Tasse. A to je dobrý nápad na dárek pro milovaného člověka, kdy není možné přijít s něčím originálním, ale chci položit do daru jak kvalitu, ušlechtilost, tak praktičnost. Kolekce obsahuje dva francouzské lisy na vaření čaje a kávy. Francouzské lisy mají zajímavý matný lesk: je to velmi výhodné, nemusíte nádobí vždy vyleštit, abyste zářili. Vybaven výrobky a víkem, které co nejdéle zanechává nápoj teplý.
   • Tyrkysová. A to je ideální volba pro ty, kteří si myslí, že jejich kuchyně postrádá čerstvost. Hrnce a kbelíky jsou vyráběny ve světlé tyrkysové barvě. Můžete si koupit velmi stylovou tyrkysovou konvici s prodlouženou rukojetí, stejně jako elegantní design termosky.
   • Walzer. Známý italský designér Dzhanpietro Tonetti pomohl značce vytvořit tuto kolekci. Je těžké přijít s jídly, které by tak dovedně „vdávaly“ jednoduchost, pohodlí, bezvadnost linek a modernost. Přitahuje zvlněný povrch tohoto pokrmu, zdá se, že ho vytvořil ručně. Samozřejmě, že to bude jasná dekorace do kuchyně - v takových pokrmech chcete vařit co nejvíce.

   Všechny položky z této kolekce jsou vyrobeny z litého zahuštěného hliníku, což je ideální pro rychlé pečení a dlouhé ochromení. Jídla jsou šťavnatá a v potravinách zůstávají maximum živin.

   • Zeita. A taková jídla osloví ty, kteří ocení stručnost designu. V těchto pánvích je zajištěn spolehlivý nelepivý povlak: jídla mohou být smažená, dušená, dušená. Kryty pánví na smažení jsou vyrobeny ze silného tepelně odolného skla. Položky z této kolekce jsou vhodné pro vaření v troubě.

   Z této série si můžete koupit pohodlné, pevné hrnce, několik možností pro pánve (včetně grilu), stejně jako aktuální wok.

   • Sole. Novinka pro milovníky jasných akcentů - všechna jídla z této kolekce jsou spojena se sluncem. Chcete v kuchyni povzbudivé akcenty? Kupte si varnou konvici nebo kávovar z této série (a zároveň lze zakoupit termosku).
   • Red Edition. Jdeme-li dále na barevné pojetí společnosti, pak bez této sbírky není možné je popsat. Červené pokrmy nejsou vhodné pro každého, ale ti, kteří chtějí žít chutné, šťavnaté, bohaté, kteří ocení jasnost života, a to i v malých věcech, zřetelně milují hrnce a pánve z této sbírky. Pokud něco nefunguje, kupte si červenou věc, najděte si místo v jejím domě a ona začne „pracovat“.

   Vnější povlak nádobí je odolný vůči teplu, nebojí se vysokých teplot, dobře se omývá. Červená barva nezanechává skvrny, což potěší, a dokonce i nádobí této barvy bude vypadat nádherně v troubě (pro kterou je také vhodná).

   A to nejsou všechny sbírky Rondell. Značka nabízí produkty s vědomím, že nejnáročnější zákazník najde chybu v maličkostech a hledá "tuto možnost". S největší pravděpodobností v širokém spektru Rondellu to najde.

   Jak si vybrat pokrmy?

   Volba je někdy bolestivá, ale jídla dnes nejsou potěšením z penny, nechci přepočítat. Možná vám pomohou následující tipy.

   Zvažte, jak si vybrat pokrmy pro vaření.

   • Pokud jsou nádobí velmi lehké, a výrobce píše, že je možné jak uhasit, vařit, smažit a vařit, jeho slova způsobují velké pochybnosti. Samozřejmě, že jídla by neměla být spojena s váhou pokaždé, ale velmi lehké pánve a hrnce mají obvykle velmi krátkou životnost, alespoň ty, které jsou deklarovány jako multifunkční.
   • Pokud hledáte ideální pokrm pro vaření polévek a dušeného masa, berte nízké, ale široké pánve s průhlednými víčky odolnými vůči teplu.
   • Věnujte pozornost materiálu, ze kterého jsou pera vyrobena.. Silikon musí být vysoce kvalitní, odolný vůči teplu.
   • Pokud na dně misky viděl hlízu nebo jiné nerovnosti, jít na jiné modely - to je zřejmé manželství.
   • Nákup nerezové nádoby, pečlivě prostudujte označení. Je napsán v poměru chrom / nikl. 18/10 je nejlepší kombinace, protože čím více chromu ve složení, tím lepší kvalitu.
   • Víko na okraj pánve by se mělo pohodlně \ t Nehýbejte se ani nesklouzejte.

   Konečně nádobí by se mělo hodit do sporáku. Pokud je sporák elektrický, sklokeramický povrch, nelze použít pánve z „hrubého“ materiálu. To znamená, že litina nebude fungovat. Pro indukční panely však potřebujeme nádobí s magnetickými vlastnostmi, protože pánev nebo pánev by měla být kovová. Skleněné nádoby by neměly být používány pro plynová kamna.

   Přemýšlejte nad tím, kde budou jídla uložena v kuchyni. Pro miniaturní kuchyň potřebujete kompaktní set, pro malá kamna, ne příliš velké hrnce a pánve.

   Recenze

   Kupující říkají, že nákup nádobí Rondell ve většině případů úspěšný. Velmi často se člověk vydává na nákup hrnce a získává celou sadu - propagovanou promo akcemi a skvělými obchody. V některých fórech můžete najít zprávy těch spotřebitelů, kteří jsou konfrontováni s falešnými. Aby se tomu zabránilo, vždy vyžadují certifikát kvality, udržujte své kontroly a doma před přípravou jídla v nové nádobě, pečlivě zkontrolujte nákup.

   Rondell je značka, která má jasnou specializaci. Má zájem pouze o kuchyňské nádobí a doplňky, proto při získávání nových zákazníků, trhu, technologií, detailně zkoumají designové dotazy.

   Hlavní však je, že toto vše je spojeno se stálou kvalitou, kterou společnost pravidelně potvrzuje v odborných soutěžích.

   Podívejte se na sbírku Rondell Flamme, viz následující video.

   Napište komentář
   Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

   Móda

   Krása

   Vztah