Nádobí

Pasabahce nádobí: popis, výhody a nevýhody

Pasabahce nádobí: popis, výhody a nevýhody

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Stručná historie značky
  2. Sortiment
  3. Hodnocení zákazníků

V poslední době kupující stále více věnují pozornost dováženým značkám jídel. A pokud dřívější sklo bylo obvykle přivezeno z České republiky, nyní je to poměrně široká geografie dodávek. Jedním z významných konkurentů českých výrobců je sklářská společnost Pasabahce (Pasabahce) z Turecka.

Stručná historie značky

V roce 1935 byla postavena první sklárna ve městě Pashabahche, nedaleko Istanbulu. Základem pro výrobu oceli se staly stroje z Československa a Belgie, s nimiž Turci přijali nejlepší tradice výroby skla.

Zařízení se časem měnilo, byly zavedeny nové technologie a od roku 1969 vyrábí křišťálové sklo. Značka se neustále podílí na mezinárodních výstavách, otevírá své značkové obchody v evropských metropolích, exportuje výrobky do USA. Od roku 2000 působí v Moskvě ruská zastoupení společnosti a malá produkce v regionu. Výrobky prodávané pod další značkou Borcam.

V roce 1991 byla vylepšena technologie prodlužování nohou skla, což umožnilo, aby byly pokrmy silnější a originálnější.

Společnost neustále přitahuje přední designéry do práce, díky čemuž získává pozitivní posudky na specializovaných výstavách po celém světě.

Sortiment

Kvalita a design jsou hlavními výhodami výrobků Pasabahce. Designéři značky neustále vymýšlejí neobvyklá řešení nebo přehodnocují klasické formy jídel. Schopnosti podniku, který zahrnuje několik továren s ruční a strojní výrobou skleněných výrobků, umožňují dosáhnout minimální křehkosti výrobků.

To prodlužuje jejich životnost a usnadňuje proces použití.

Sady desek

Deskové soupravy jsou nejoblíbenější domácí výrobky Pasabahce. Jsou klasické bílé (kulaté a obdélníkové), které jsou nejčastěji nakupovány z této kavárny a restaurace. Spotřebitelé se však nejoblíbenější širokému spektru barevných desek.

Existují velké a malé monochromatické sady (jedna z nejpopulárnějších barev je zelená) a existuje mnoho možností s různými vzory. Například, s obrazy rostlin, vlnité a geometrické vzory, kopie lidových maleb. Používá se také technologie tisku fotografií na sklo, díky čemuž Pasabahce vyrábí desky s krajinou. Samostatně si můžete vybrat série dětí s postavami z karikatur.

Populární jsou také reliéfní desky z křišťálu. Jsou vyrobeny s libovolným vzorovaným reliéfem nebo s imitací otisku listů. Rybí pokrmy mohou opakovat tvar samotné ryby nebo zobrazovat mořské mušle.

Bakeware

Nádoby na pečení jsou málo známé, ale pozoruhodné výrobní linky Pasabahce. Toto jídlo se liší od analogů v následujících výhodách:

  • vysoce kvalitní tepelně odolné sklo;
  • sklo vysoké víko;
  • hladké a reliéfní strany;
  • přítomnost kotců;
  • mnoho tvarů a velikostí;
  • nízké náklady.

Je třeba poznamenat, že obdélníkové tvary jsou mnohem pohodlnější než oválné. Umožňují vám vyjmout jednotlivé kousky kastrolů a nechat je tak krásným vzhledem.

Teplovzdorný krystal s hladkým povrchem snižuje pravděpodobnost lepení potravin na pánvi.

Brýle

Díky originální technologii prodloužení nohou jsou brýle Pasabahce vyšší než u jiných výrobců. Takový výrobek může být držen dvěma rukama a robustní noha slouží jako podpora pro velký objem.Sklenice jsou zpravidla vyrobeny z průhledného skla a prodávány, stejně jako desky, v sadách nebo jeden po druhém.

Samostatně si můžete všimnout sklenic, které opakují velikost a účel klasiky, ale mají jasně definované rohy. Takové obdélníkové pokrmy se dobře kombinují s moderním stylem a pomáhají vytvářet vhodnou atmosféru na prázdninovém stole.

Barevné brýle na Pasabahce taky. Stojí za povšimnutí sety na víno, ve kterých je noha každého objektu natřena ve vlastní barvě. Taková duha na stole vypadá velmi originálně a hosté si nemíchají přesně brýle: pro každého se liší od ostatních. Současně zůstává konzistentní styl.

Řada Imperial Black zahrnuje sklenice na víno pro pohárky, jejichž nohy jsou natřeny v hluboké černé barvě. Sklenice na víno se dobře hodí pro design v moderním stylu.

Další modely

Mezi produkty Pasabahce spousta neobvyklých řešení. Například 28106N miska je plochá deska s průhledným víkem ve formě víčka. Na jedné straně je vytvořen otvor na víčku, aby mohl proniknout vzduch. Tyto pokrmy nejsou určeny pro dlouhodobé skladování potravin, ale pro podávání teplých jídel a nepochybně se stanou pozoruhodným objektem na slavnostním stole.

Můžete si také všimnout mnoha nádob na olej, které jsou vyráběny ve tvaru džbánů v orientálním stylu. Kdyby to nebylo pro čiré sklo, člověk by si myslel, že uvnitř žije džin: tak autentický je design, ve kterém se cítí ruka tureckých mistrů. Mínus výrobků je u některých modelů úzkým hrdlem, a proto není příliš snadné je umývat ručně. Společnost také vyrábí omáčkové čluny, ale obvykle jsou zakryté a mají široký otevřený krk.

Některé modely lahví na pitnou vodu, které nemají žádné vlákno, také způsobují spravedlivé stížnosti a gumová základna víka je velmi špatně koncipovaná. Takové lahve mají omezený provoz a nemohou být přepravovány. Současně jsou odolné vůči vroucí vodě, na rozdíl od skleněných karafy mnoha jiných výrobců. Tam je také množství jiných jídel s gumovým víkem, takový jako cukřenka. A to je samozřejmě jeden z mála slabých stránek produktů společnosti.

Hodnocení zákazníků

Nejčastěji si kupující všímají vynikající kombinace ceny a kvality. Pasabahce je jednou z nejvíce rozpočtových značek, ale kvalita produktů je mnohem vyšší než v tomto cenovém segmentu.

Mnozí z nich také přitahují pěkný design a schopnost používat nádobí pro různé účely.

Lidé mají rádi, aby se nádobí značky používalo nejen v troubě, ale i v mikrovlnné troubě, a to i v mrazničce při teplotách nižších než -40 ° C. Snadno se umývá ručně, protože v myčce nejsou žádné zbytečné části a těžko přístupná místa. Nádoby a formy pro pečení jsou označeny jako vynikající pokrmy pro dlouhodobé skladování výrobků. Spotřebitelé však uvádějí, že je nepohodlné používat lahve na vodu a omáčky.

Podívejte se na tento film a podívejte se také do videogalerie Pasabahce a najděte si další konkrétní videa.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah