Nádobí

Neobvyklé pokrmy: nejkreativnější možnosti

Neobvyklé pokrmy: nejkreativnější možnosti

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Čajové pokrmy
 2. Legrační formuláře
 3. Funkční kuchyňské nádobí
 4. Desky
 5. Barevná řešení
 6. Materiály
 7. Brýle

Vždy budou existovat ti, kteří si cení vnějšího více než vnitřního, i když se jedná o vnější povrch poháru, a pro kterého je formulář stejně důležitý jako obsah. Designéři vytvářejí neobvyklé tvary nejen pro poháry, ale i pro talíře a další pokrmy. Estetické potřeby lidí vyžadují uspokojení, protože jídla používáme každý den.

Jíst jídlo z krásných předmětů umožňuje kombinovat potěšení z jídla s potěšením z tvaru misky nebo poháru.

Čajové pokrmy

Konstrukce šálků je v podstatě odlišná tvarem a obrazem. Také mohou být vtipné nápisy. Kreativní pohár je dobrá volba pro dárek, a to je přijímáno dát večeři soubory na svatbu.

Mezi módní typy návrhářského nádobí lze identifikovat šálky se vzory. Mohou být vytvořeny jak z keramiky, tak z porcelánu. Porcelánové soupravy elegantních tvarů s růžemi - mimo čas a nikdy nevypadnou z módy.

Návrháři však mohou překvapit nejen barvou, ale i neobvyklým tvarem. Hra s objemem může pohár proměnit v malý basreliéf.

Chameleonské kruhy v poslední době na vrcholu módy, protože nejsou jen hrát s barvou, ale také funkční. Venku mají povlak citlivý na teplo, který může měnit barvu v závislosti na teplotě obsahu.

Legrační formuláře

Výrobci vytvářejí nádobí, které nejenže vypadá krásně, ale také vytváří okamžitý šokový efekt. Některé z těchto položek mají tendenci nakupovat, aby se přátelé nebo klienti v kanceláři smáli.

Legrační formy jídel překonávají nejdivočejší spotřebitelské fantazie:

 • šálek s ohraničením v podobě čelisti;
 • sklenice na lebku whisky;
 • šálek kávy, jako by se vyráběl z chleba;
 • martini sklenice s nohama vločka;
 • desky s vnitřními nebo ústními prsty;
 • Šálek na kávu ve formě poprsí s otvorem v dolní části pro soubory cookie.

Při výrobě skleněných předmětů dochází k zajímavému objemovému efektu. Vytváření sklenic nebo šálků s dvojitým dnem, můžete buď ponechat prostor pro pití nebo ozdobit vnitřek. V prodeji jsou sklenice uvnitř sklenic a také pivní sklenice s dvojitým povrchem.

Funkční kuchyňské nádobí

Designovým snem je vytvořit objekt, který bude kombinovat původní podobu, krásu a zároveň mít vylepšené funkce pro provoz. Může se jednat o skleněnou konvici s přihrádkami pro dva druhy čaje - tyto dva typy je vhodné vařit v jedné konvici. Kromě toho vám skleněný povrch umožní vychutnat si přetečení barev.

K této konvici je připevněn pár skleněných šálků různých odstínů.

Kuchyňské náčiní může mít také moderní design a provádět další funkce:

 • kovové špachtle pro otáčení masa při smažení teploměrem;
 • kruhy na smažení vajec s držadly;
 • odměrná lžička s elektronickou tabulkou indikující hmotnost;
 • objemový objem;
 • desky, ve kterých můžete vložit sklenku vína.

Desky

Desky také otevírají možnosti pro design, protože jejich materiál je keramický, šetrný k životnímu prostředí, který umožňuje poskytnout požadovanou tloušťku a aplikovat jakýkoliv obraz. Kresby na talířích jsou obzvláště oblíbené dětmi, pomáhají jim proměnit jídlo ve hru. To může uspokojit tuto potřebu. Podnos ve formě skutečného questu - hit minulé sezóny. Základna zobrazuje silnici s přihrádkami pro potraviny, na jejímž konci čeká dítě na cenu.

Módní trend je čtvercové nebo obdélníkové desky. Hlavní výhodou tohoto typu nádobí je schopnost pojmout větší množství potravin. Originální řešení pro ploché desky je design ve formě zrcadla a vinylových desek. Také barevná verze služby může být nazývána sadou desek ve formě planet ve sluneční soustavě. Fanoušci některých pokrmů mohou mít zájem o pokrmy připravené na konkrétní pokrm, například kuřecí šunka s hranolkami.

Barevná řešení

Navzdory tomu, že ve specializovaných prodejnách najdete všechny barvy nápojových misek, jsou značková jídla odlišná v tom, že polévky jsou vyráběny ve stejném barevném rozsahu. Móda pro stejné sady barev je pryč, nyní si můžete koupit sadu desek pro kuchyň, která bude v různých barvách, zatímco vytváří harmonický dojem vzhledem k tomu, že všichni zapadají do sebe. A stejný vzor dosáhne jednoty stylu.

V jarních sbírkách jsou nejmodernější barvy máty, akvamarín, modrá, zelená. Tyto odstíny nádobí dokonale ladí se zeleninou a bylinkami na talíři as květinami na stole. Rovněž různé desky ve vzoru při vytváření jedné sady mohou být získány, pokud je použit jeden typ vzoru, ale jsou prezentovány v různých verzích na každé položce v sadě.

Phials - hluboké talíře, které jsou velmi vhodné pro polévku nebo dušená masa. Potěší barevnou škálu keramických misek ručně. Vnitřní povrch je natřen jinak než venku.

Tyto mísy jsou opravdu malebné a umělci používají světlé a dynamické barevné kombinace.

Materiály

Nejběžnější materiály pro výrobu nádobí jsou keramika a porcelán. Tradičně, porcelán je považován za tenčí, a keramika - tlustší. Může se zdát, že keramika je silnější, ale porcelán může být také měkký a tvrdý. Oba typy materiálu v procesu vypalování umožňují aplikovat jakýkoliv obraz na povrch.

Keramika
Porcelán

Brýle

Pro výrobu brýlí používali lisované sklo. Málokdo ví, že nádobí z podobného materiálu s tištěným vzorem má také zvláštní psychologický dopad. Chuť nápojů ve skleněných šálcích je bohatší a bohatší.

Protože brýle pijí studené nápoje, džusy, limonády a alkohol, často se používají na večírcích, kde je velmi důležitá estetická složka pokrmů. Tradiční brýle mají stručnou formu, ale jsou zde brýle a sklenice z broušeného skla. Například výrobce Plná spotřeba Nabídne trvanlivé sklenice skla s různými aspekty.

Tyto efekty vám umožní vytvořit světlo ve sklenici, kterou můžete při pití obdivovat.

Cena skla však závisí na kvalitě skla. Hustá odrůda je ceněna méně, ceny za takové brýle mohou začít od 300 rublů. (výrobce Full Hause). Jídla z tenkého průhledného skla, i když jsou křehčí, jsou však mnohem dražší. Designová řešení pro ručně vyráběné křišťálové brýle jsou různé tvary, které zdobí nohy. Například sklo „Field bouquet“ je kombinací oválného kontejneru a stonku v podobě stonku a dvou květů, jehož cena je 2443 rublů. (výrobce Gabriel Brossart).

Položky sbírky Gabriel Brossart zdobené různými květy, domy, figurky a okouzlující ryby.

Moderní spotřebitel je tedy náročný a náročný, jeho estetické potřeby mohou být uspokojeny různými kolekcemi jídel, které jsou zakotveny v obrázcích, výkresech, nápisech, měřicích přístrojích. Tyto předměty pro domácnost mohou potěšit domácnosti a hosty, stát se vynikajícím dárkem, vrcholem v souboru pokrmů pro dům, pobavit děti i dospělé. A jejich ceny nejsou vyšší než ceny tradičních jídel.

Podívejte se na krásné a neobvyklé pokrmy ve videu níže.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah