Nádobí

Lefard nádobí: Product Line Review

Lefard nádobí: Product Line Review

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Sbírky
 2. Vnitřní předměty
 3. Jak si vybrat?
 4. Jak se starat?

Krásné stylové pokrmy přitahují pozornost a slouží jako konečný nádech jakéhokoliv interiéru. Pokud chcete obdivovat svůj vkus, vyberte kvalitní výrobce, originální design a dobré materiály. Všechny tyto vlastnosti jsou ve značce Lefard.

Sbírky

Společnost Lefard se zabývá výrobou stolního a interiérového zboží z porcelánu a keramiky. Výroba je kompletně z výroby, v souladu s moderními a tradičními technologiemi praní a lakování nádobí. Společnost se nachází v Číně, tato země je známá svým úctou k porcelánu. Zde se poprvé objevil tento materiál a po dlouhou dobu byla Čína hlavním dodavatelem porcelánového nádobí po celém světě.

Dnes, Lefard nádobí lze nalézt v každém specializovaném obchodě, a to jak online a offline. Značka vyrábí mnoho sbírek:

 • Sbírka Anglie;
 • Korejská růže;
 • "Květinová symfonie";
 • "Suras";
 • "Orientální příběh";
 • Blanco;
 • "Bílé formy" a další.
"Orientální příběh"
"Bílé formy"

Sbírka Anglie

To je hlavní a jedna z nejzajímavějších, populárních sbírek jídel. Představuje čajové soupravy, páry kávy a čaje, sady talířů a ovocné talíře. Charakteristickým rysem této kolekce je jemný porcelánový porcelán, krásné klasické kresby pro každý vkus (jasný, neutrální nebo sotva znatelný). Anglická sbírka obsahuje i další série, například The Charm of Summer nebo Melody.

"Kouzlo léta"
"Melody."

Korejská růže

Kolekce je vynikající, delikátní a krásná. Najdete v něm jakýkoliv servírovací předmět: páry čaje a kávy, jídelní sety, konvice na čaj, ovocné košíky, salátové mísy. Každá položka je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu ze slonoviny a zdobena tradiční korejskou růží v jemných hnědých a růžových tónech.

Zlacení a reliéfní hrany dělají z tohoto pokrmu ještě aristokratičtější.

"Květinová symfonie"

Je to jak lehkost, tak originalita. Všechny položky této kolekce jsou vyrobeny v bílé barvě se zlatem na zakřivených hranách. Kryty jsou vyráběny ve formě růžových poupat, talíře jsou ve formě okvětních lístků. V sortimentu jsou kromě čajových souprav a kávových párů také cukrové mísy, pouzdra na dorty s víčky, mísa na cukrovinky a ovoce, konvice na čaj, sklenice.

"Sura"

Jedná se o jídla s neobvyklým krásným designem v podobě výňatků z Koránu, tradičních vzorů, zlacení a zelené barvy pozadí. Čajový pár nebo jakýkoli jiný předmět z této sbírky bude dobrým dárkem pro ty, kteří ctí islám. Nápisy na objektech jsou vyrobeny v arabštině, zdobené zlatem nebo stříbrem.

Blanco

Kolekce se skládá z velkého množství různých pokrmů bílé barvy. Poháry, talíře, talíře, šálky s kávou, misky a tak dále jsou zdobeny jemným zlacením a texturami, které napodobují růži. Tvar jídel je klasický, ale samotný design je docela zajímavý a nebanální.

Kromě výše uvedeného nabízí Lefard i neklasické sbírky, například pokrmy s kočkami. Moderní lakonické formy, originální kresby koček a koček, světlé barvy - takovéto pokrmy budou příjemným dárkem pro ty, kteří milují něco neobvyklého.

Každý den ale můžete také najít originální šálky na rozpočet pro značku., různé pokrmy různých velikostí (například pro palačinky, s víkem), zásuvky, sady dětských jídel s tematickými kresbami, vany na houby, hrníčky.

Čajové a kávové páry jsou k dispozici pro 2, 4, 6 a 8 kusů. Veškeré zboží je baleno do husté, krásné kartonové krabice se znakem společnosti.

Vnitřní předměty

Kromě stolního nádobí, šálků a konvic vyrábí Lefard řadu interiérových předmětů: figurky, svícny, šperkovnice, držáky ubrousků. Řada obsahuje klasické doplňky. (malé figurky, sněhové koule), stručné přísné nebo neobvyklé zajímavé, například svícen z hliníku a skla.

Také ve sbírkách jsou prezentovány vázy, zajímavé stolní hodiny a tradiční prasátko ve tvaru prasátka.

Zajímavé jsou vánoční ozdoby, které jsou vyrobeny výhradně z porcelánu nebo částečně. Zde najdete různé malované kuličky, hračky v podobě vánočních stromků, sněhuláci, sněhové vločky, bonbóny. Kombinované hračky jsou prezentovány v podobě panenek s měkkýma nohama a rukojetí.

Ve sbírkách této značky najdete také příbory a sklenice, stejně jako stylové doplňky do kuchyně (tácky na horké, pickupy, houby, vaničky a další).

Náklady na sady nádobí se pohybují od 3 000 do 30 000 rublů pro 12-26 položek. Cena závisí na kolekci, porcelánu, počtu osob. Denní hrnky lze zakoupit za cenu od 300 do 1500 rublů. Krásný pár kávy z elitní sbírky bude stát 1000-2000 rublů.

Jak si vybrat?

Kvalitní porcelánové nádobí se snadno vybere. nejdůležitější je znát několik základních pravidel.

 • Tato porcelánová barva má odstíny od jasně bílé až po slonovinu, ale ne šedé. Nádobí šedé - znamení padělání a špatné kvality.
 • Porcelán je jemný a „melodický“ materiál. Zvuk můžete zkontrolovat poklepáním na okraj misky tenkou dřevěnou tyčí. Zvuk by měl být tenký a zvukový.
 • Kvalitní porcelán je vždy tenký, ale trvanlivý. Může dokonce i trochu svítit.
 • Porcelánové nádobí by mělo být dokonale hladké, bez sebemenších tuberkul a třísek. Pokud se objeví, pak máte manželství.
 • Skutečný porcelán není nikdy plně zakryt vzorem, takže materiál je jasně viditelný.
 • Veškeré pokrmy by měly být stabilně na rovném povrchu, neměly by tříštit mezi dnem a stolem.

Takové nekomplikované manipulace vám umožní vybrat si v obchodě skutečně kvalitní jídla. Mimochodem, místo nákupu musí také odpovídat - dobrý porcelán je nepravděpodobné, že se nachází na trhu nebo v neznámém obchodě se špatným světlem a špatným výběrem. Lefard nádobí lze nalézt pouze v těch nejlepších obchodech a na velkých online platformách, které se specializují na nádobí a interiérové ​​předměty.

Porcelán je nádherný materiál, je silný a odolný. Kromě toho, krásné porcelánové nádobí zdobí každou oslavu, dokonce i jednoduchý rodinný čaj. Čajový nebo kávový servis z porcelánu Lefard bude skvělým dárkem pro každého.

Jak se starat?

  S porcelánovou miskou je třeba zacházet opatrně, ale není těžké se o ni postarat. Pokud má výrobce informace o tom, je možné nádobí umýt obvyklým způsobem nebo v myčce. Některé typy výkresů na porcelánu mohou být po myčce poškozenytak si vždy přečtěte poznámku ke konkrétní sadě porcelánu. To platí zejména pro ručně malované předměty.

  Prací prostředek lze použít obvyklý, ale ne abrazivní, aby nedošlo k poškození zlacení nebo vzoru. Mimochodem, nádobí se zlatou nebo stříbrnou barvou nelze použít v mikrovlnné troubě.

  Drahý jemný porcelán je třeba prát pouze ručně bez použití chemických detergentů. Po umytí můžete nádobí otřít měkkým hadříkem, aby na něm nebyla vlhkost, skvrny a skvrny.

  Můžete se podívat na čajový set Lefard.

  Napište komentář
  Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

  Móda

  Krása

  Vztah