Nádobí

Francouzská jídla: přehled značek

Francouzská jídla: přehled značek

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Francouzská společnost Emile Henry
  2. Inovativní technologie
  3. Profesionální kuchyňské výrobky Arcoroc
  4. Elegantní a stylové nerozbitné nádobí Le Creuset
  5. Výrobky z opálového skla Arcopal
  6. Tepelně odolné výrobky Arcuisine
  7. Jaké pokrmy se vyrábějí ve Francii?

Nádobí z Francie vždy zaujímalo vedoucí postavení na trhu. Mistři z Evropy vytvářejí elegantní a zároveň praktické výrobky. Úžasný vzhled přitahuje pozornost většiny kupujících. V současné době existuje mnoho značek, kterým se podařilo dobýt trh. V článku se podíváme na nejoblíbenější značky.

Francouzská společnost Emile Henry

První značka, na kterou se zaměřujeme, nabízí zákazníkům tepelně odolné nádobí. Specialisté používají speciální techniky vypalování hlinky vyvinuté speciálně pro tuto značku.

Díky využití této technologie se ukázalo, že se na trh dostanou jídla, která jsou ideální nejen pro domácnost, ale i pro profesionální využití v kavárnách a restauracích.

Péče o nádobí je velmi jednoduchá. Lze jej prát ručně nebo myčkou. Z dlouhodobého hlediska si produkty zachovají nejen výkon, ale i atraktivní vzhled.

Inovativní technologie

První způsob zpracování přírodního materiálu se nazývá Ceradon. Zahrnuje výrobu keramiky při vysoké vypalovací teplotě - 1150 stupňů Celsia. Po tepelném zpracování se materiál stává ultrazvukovým, praktickým a trvanlivým. Nádobí je odolné nejen vůči teplu, ale také vůči jeho změnám.

Hotové výrobky mohou být bezpečně použity pro vaření v mosazných a mikrovlnných troubách. Také nádobí nebude zkazit, pokud jej použijete k uchovávání potravin v mrazničce.

Další technologií je plamen. Výběr produktů vyrobených podle této metody, můžete vařit na otevřeném ohni. Jedná se o praktická jídla pro pečení, vaření, vaření a další způsoby vaření. Výrobky francouzské firmy se staly vynikající alternativou k kovovým výrobkům.

Profesionální kuchyňské výrobky Arcoroc

Ochranná známka Arcoroc (Název je podobný italské značce Arcos) již více než 50 let pracuje ve výrobě profesionálního skla. Produkty této značky jsou aktivně využívány v kavárnách, restauracích, barech a dalších institucích. Produktový katalog společnosti dnes nabízí asi 100 různých položek. Široká nabídka zahrnuje nádobí, užitečné příslušenství, sklo a různé kuchyňské potřeby.

Ve výrobním procesu používají specialisté inovativní materiály se speciálním složením. V důsledku zpracování na výstupních produktech jsou získány, jejichž pevnost je třikrát vyšší než porcelán.

Nádobí se nebojí náhlých změn teploty a udržuje teplotu nádobí co nejdéle. Pro výrobu určitého typu výrobku používá vlastní materiál s individuálními vlastnostmi. Odborníkům se podařilo vyrobit pokrmy z tenkého skla, které má elegantní vzhled a výbornou pevnost a odolnost vůči nárazům a poškození.

Elegantní a stylové nerozbitné nádobí Le Creuset

Oblíbená evropská značka úspěšně kombinovala dva materiály - spolehlivou litinu a trvanlivý smalt. Výsledkem je nerozbitné a elegantní nádobí. Společnost pro výrobu kvalitního smaltovaného zboží začala pracovat v roce 1924.Uplynulo několik desetiletí a zboží od francouzského výrobce zvítězilo na světovém trhu a obsadilo vedoucí postavení.

I přes velkou popularitu kupujících se zaměstnanci společnosti nezastaví při hledání nových technologií a materiálů. Mnoho moderních zákazníků je velmi náročných a pro udržení poptávky je třeba neustále se zlepšovat.

Materiály používané při výrobě kuchyňského náčiní vám umožní ušetřit chuť výrobků a jejich výhody. Produkty společnosti Le creuset Skvělé pro začátečníky, kteří právě začali získávat zkušenosti v kulinářském byznysu. Silné stěny a dno kontejnerů ochrání misku před spálením. Samostatně stojí za zmínku různé vzory, tvary, velikosti a barvy. Široká škála produktů vám umožní vybrat si perfektní řešení pro každou kuchyni.

V katalogu produktů najdete i pokrmy na kávu a čaj. S ní se i ta nejobvyklejší čajová party promění v vynikající obřad. Díky speciální technologii zpracování zůstává krása vzoru a sytost barev i při dlouhodobém používání a mytí v myčce nádobí.

Výrobky z opálového skla Arcopal

Známá značka nabízí jídla z patentovaného materiálu. Značka vytvořila pocit, že před více než 50 lety představila první stolní soupravy na trhu vyrobené ze speciální kalené slitiny - opálového skla. Odborníci nazývají použitý materiál průlom ve výrobě skleněných výrobků. Na tvorbě jídel pracují nejen zkušení řemeslníci, kteří znají hodně o zpracování surovin, ale i profesionální designéry.

Jídelní sety od určeného výrobce ocení na vysoké úrovni znalci minimalismu. Jídla kombinují jednoduchost s propracovaností.

Hlavním rysem produktů této společnosti ve srovnání s porcelánovým \ t dlouhodobé uchování prezentace. Sněhově bílý povrch zůstává po mnoha letech stejný zářivý a výrazné vzory a vzory si zachovávají svou sytost a tvar. Servírovací produkty jsou vyrobeny z materiálů, které se nebojí náhlých změn teploty. Trvanlivé sklo lze použít pro vaření v mikrovlnných troubách.

Tepelně odolné výrobky Arcuisine

Značka je široce známá na trhu s vysokoteplotními nádobami. Značka nabízí pokrmy z keramiky a vysoce pevného skla. Každý výrobek se může pochlubit vynikající praktičností a funkčností. Společnost také dodržuje dostupnou cenovou politiku.

Dnes jsou produkty společnosti Arcuisine ve světě velmi žádané.

Při posuzování katalogu výrobků od výše uvedeného výrobce uvidíte různé formy pečení a pečení. Arcuisine nabízí také velký výběr kastrolů a misek. Výrobce poskytuje záruku na každou položku. Pokud budete postupovat podle provozních předpisů, bude tepelně odolné nádobí trvat nejméně 5 let. Odborníci dodržují přísnou kontrolu kvality v každé fázi výroby.

Jaké pokrmy se vyrábějí ve Francii?

Sklo Francouzská produkce je považována za jednu z nejpopulárnějších na světě. Mnoho značek si podmanilo trh, takže pokrmy, které kombinují krásu, originalitu, spolehlivost a praktičnost.

Nádobí z litiny Dnes se vyrábí méně často ve srovnání s výrobky z jiných materiálů. Přesto je stále poptávka po těchto pokrmech zachována. Někteří kupující najdou tento materiál odolný a odolný proti opotřebení. Jako dekorativní prvky se také používají litinové nádobí. Francouzští mistři jsou schopni vytvořit úžasné produkty, které mohou okamžitě změnit nebo doplnit interiér kuchyně.

Porcelán Je považován za nejlepší materiál pro výrobu elegantních čajových a kávových souprav. Špičkové francouzské soupravy jsou skutečnými uměleckými díly. Výrobky ohromují krásou a expresivitou.Známé ochranné známky dbají nejen na jejich vzhled, ale také na jejich praktičnost a zachování obchodního vzhledu jídel.

V dalším videu budete moci sledovat proces výroby pokrmů Arcoroc.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah