Nádobí

Bernadotte jídla: charakteristiky, výhody a nevýhody

Bernadotte jídla: charakteristiky, výhody a nevýhody

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Sbírky
 3. Kompletní sada služeb
 4. Jak si vybrat?

Navzdory měnící se módě zůstává důležitý porcelán. Používá se pro podávání elitních restaurací a hotelů, zakoupených pro domácí použití. Standard kvality a luxusu byl vždy považován za český porcelán. Dnes ji zastupuje několik značek, mezi nimiž Bernadotte zaujímá hodné místo.

Elegantní formy, velkolepé designy, vysoká pevnost výrobků a rozmanitost sortimentu přitahují mnoho znalců krásných. Seznamte se s produkty značky blíže.

Vlastnosti

Bernadotte pokrmy vyrábí Thun. Závod se nachází v České republice. Svoji činnost začal v roce 1888. Produkty značky dnes harmonicky spojují nejlepší tradice minulosti a moderní estetiky. Tyto sofistikované předměty zdobí tabulky mnoha renomovaných evropských institucí.

Díky oficiálním zástupcům a internetovým obchodům jsou pro ruské zákazníky k dispozici také vynikající česká jídla.

Sortiment společnosti zahrnuje čajové a kávové soupravy, talíře, čaj, kávu a páry bujónů. Dále nabízí více než 120 individuálních pozic. Jedná se o podnosy, misky, misky, džbány, skluzavky, misky na cukr, držáky talířů, limonnitsa, olejové pece a další užitečné servírovací předměty.

Kvalita výrobků je na vrcholu. Materiál šetrný k životnímu prostředí je odolný vůči fyzickému poškození. Navzdory milosti jsou výrobky poměrně husté, homogenní, prakticky nevytvářejí trhliny a třísky. Trvanlivost porcelánové krásy je zajištěna použitím unikátních technologií zpracování.

Světová sláva společnosti však přinesla nejen slušné ukazatele kvality, ale i vynikající design.

Bezchybné kresby lze vidět celé hodiny a nahlédnout do každého detailu. Elegance těchto tvarů umožňuje, aby se pokrmy hodily na každé slavnostní akci.

Pro výrobu nádobí se používají dva základní odstíny jílu: bílá a slonovinová. Porcelán je zdoben vzory a kresbami v široké paletě barev. Tyto jemné tóny a světlé barvy a stylová kombinace bílé se zlatem, platinou. Každý může najít mezi modely předložené možnost, aby váš vkus.

Sbírky

Existuje několik hlavních skupin jídel Bernadotte.

 • Série "Lov". Objekty s obrazy divokých zvířat a ptáků na pozadí zelených krajin dokonale zapadnou do klasického i moderního prostředí.
 • Série "Husy". Okouzlující husy v modrých kapesnicích nenechají nikoho lhostejného. Tato služba bude vhodná v jídelně, zařízené ve venkovském stylu nebo v Provence.
 • Nádobí s květinovými motivy. „Divoká květina“, „vzor chrpy“, „divoká růže“, „lilie údolí“, sbírky „šedé růže“ a další dobývají svou něhou.
 • Objekty s obrazem ovoce. Výkresy znázorňující třešně, hrozny, švestky, hrušky a další šťavnaté ovoce vytvoří v každém ročním období letní náladu. Jedná se o série švestky a ovoce.
 • Klasická malba. Výrobky s lakonickým dekorem jsou vhodné pro lidi, kteří preferují přísnou klasiku. Obzvláště oblíbené jsou sbírky Platinum Pattern a White Pattern se zlatou vrstvou.
 • Monochromatické produkty. Objekty bez barevné výzdoby se vyznačují pouze svou elegantní formou. Dokonale doplňují barvu servírovaných předmětů, je vhodné se podívat na pestrý ubrus.
"Lov"
"Husi"
"Wildflower"
"Švestka"

Kompletní sada služeb

Porcelánový čajový set může proměnit obyčejný čaj v pravý obřad.Předpokládá se, že čaj v porcelánu získá zvláštní barvu, vůni a chuť. Společnost nabízí čajové soupravy pro 6 a 12 osob. Balík první verze obsahuje konvici, cukřenku, džbán na mléko, 6 šálků a 6 talířů. Druhá možnost je doplněna o olejovou nádobu a talíř. Také v této službě najdete šálky, talíře a dezertní talíře (po 12 kusech).

Porcelánový jídelní set je vhodný pro ty, kteří rádi oslavují svátky v širokém okruhu příbuzných a přátel. Hosté jistě ocení rafinovaný stůl. Ačkoli, aby se večeře magické, není nutné pozvat hosty. S lahodnými pokrmy a luxusními pokrmy a klidnými rodinnými večery si můžete udělat "zvýraznění".

Jídelní soupravy značky se také prodávají ve dvou verzích (pro 6 a 12 osob).

První sada obsahuje mísu, 2 velké pokrmy, 2 misky, omáčku se stojanem, zařízení na koření, dezert a hluboké talíře po 6 kusech. Druhou variantu doplňuje třetí velká mísa, třetí misková mísa, máslová mísa a hořčice. Pokud jde o talíře, existují 4 odrůdy pro každou osobu. Souprava obsahuje dezert 17 centimetrů, 19 centimetrů, mělké a hluboké desky (12 ks).

Kávový set dokáže vyzdobit život skutečného milovníka kávy. Vynikající porcelán pomůže otevřít veškerou chuť nápoje a přinést velké estetické potěšení. Sada Bernadotte má vysokou kávovou konvici, džbán na mléko, misku na cukr, stejně jako šálky a talíře - vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli vychutnat aromatickou kávu.

Můžeme také zakoupit sadu skládající se z několika párů čaje nebo kávy. Pokud již máte mísu s cukrem, džbán na mléko a konvici, můžete je doplnit o šálky a talíře, které si vyberete pro již existující položky ve stylu a barvě. Pokud žijete sami a chcete se potěšit, můžete si zakoupit čajový set, který se skládá z šálku, talíře, rozety a lžíce, vyrobené v jediném provedení.

Sady talířů, mísy na pití, salátové mísy jsou výbornou volbou pro ty, kteří chtějí stůl krásně ozdobit, ale nechtějí kupovat celou sadu.

Některé položky si můžete zakoupit také samostatně. Může to být například krásná mísa s cukrovinkami, mísa s ovocem nebo knihovna (skluzavka). Dokonce i jeden velkolepý prvek může transformovat tabulku a učinit službu kompletní.

Jak si vybrat?

V různých možnostech je snadné se zmást, zejména pokud si koupíte pokrmy ne pro sebe, ale jako dárek. V tomto případě stojí za zvážení několik bodů.

 • Win-win pro dárek kolegovi, šéfovi nebo manželskému páru - bílý monofonní porcelán. Skromný dekor ze zlata nebo platiny také vypadá elegantně a vždy vhodně. Řada Golden Sun bude například skvělou volbou.
 • Může být představen přítel produkty s jemnými květinovými vzoryNapříklad „Divoká růže“, „Šedá růže“, „Chrpa-modrý vzor“, „Lilie údolí“.
 • Maminka nebo jiná příbuzná se to líbíVíce nasycený tisk například „Zelený květ“, „Růžový květ“, „Divoký květ“.
 • Pokud se jí líbí žena Gzhel, Může být potěšena setem z řady Blue Roses nebo Blue Flower. Nenápadný vzor je velmi podobný výrobkům vyrobeným v technice známého národního řemesla.
 • Řada "Lov" obvykle jako muži. Zvířata, ptáci a krajina pozadí jsou velmi realistické.
"Zlaté slunce"
"Lilie údolí"
"Modré růže"

V dalším videu můžete sledovat proces tvorby českých jídel.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah