Nádobí

Berlinger Haus jídla: funkce, výhody a nevýhody

Berlinger Haus jídla: funkce, výhody a nevýhody

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Popis
  2. Přehled populárních souborů
  3. Jak se starat?
  4. Recenze

Každá hospodyně chce vybavit svou kuchyni nejkvalitnějšími pokrmy, které jí budou sloužit mnoho let. Vynikající možností by byla zařízení Berlinger Haus, s vysoce kvalitním výkonem, příjemnou cenou a dodržováním mezinárodních standardů. Stojí za to zvážit vlastnosti produktů značky, nejoblíbenějších sbírek, jak se správně starat o výrobky.

Popis

Berlinger Haus byl založen v Maďarsku v roce 2007. Po tak krátkou dobu existence se produkty deliria staly známými po celém světě. Značka prodává zboží ve 140 zemích světa, což říká hodně. Kuchyňské nádobí Berlinger Haus je oblíbené u domácích a profesionálních kuchařů pracujících v kavárnách a restauracích. Společnost pečlivě sleduje každou fázi výroby nádobí a neustále kontroluje trvanlivost a spolehlivost.

Ware Berlinger Haus splňuje mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti.

Značka se stará o zdraví svých zákazníků, všechny modely jsou vyrobeny z ekologicky šetrných surovin. Při zahřívání zařízení nevypouštějí škodlivé látky, nátěr nereaguje s produkty, což zaručuje nejen chutné, ale i zdravé pokrmy.

Je třeba poznamenat a trvanlivost výrobků, které po řádném provozu vydrží mnoho let. Hrnce a pánve mají vnitřní mramorový nebo keramický povrch, který se vyznačuje vysokými nelepivými vlastnostmi.

Můžete vařit pokrmy bez kapky oleje, produkty se stále nelepí na stěny a nespalují.

Existují i ​​modely s 9vrstvým povlakem, které zajišťují maximální odolnost a spolehlivost výrobků a zabraňují deformaci. Pro nelepivé vlastnosti není mramor horší než teflon a keramika. Někteří jsou toho názoru mramorový nátěr je mnohem lepší než ostatní. Je odolnější vůči poškrábání a mechanickému poškození.

Kuchyňské potřeby ergonomické rukojeti s vysokou tepelnou odolností, které zabrání možnosti popálení při vaření. Víka z tepelně odolného skla mají speciální otvor pro páru, takže kapalina nebude vařit a vylévat. Výrobky mají feromagnetické dno, které umožňuje vaření na všech typech varných ploch včetně indukce. Je povoleno umývat produkty Berlinger Haus v myčce.

Existují určité nevýhody. Prvním krokem je opuštění kovových nožů pro vaření a výběr ve prospěch dřevěných nebo plastových. Kov může poškodit nepřilnavý povlak a poškrábat ho. Pokud budete vařit při velmi vysokých teplotách, vnější vrstva se může zčernat nebo zakrýt žlutými skvrnami, které je téměř nemožné čistit.

Přehled populárních souborů

Společnost nabízí několik kolekcí pánví a hrnců.

Lesní linie

Jedná se o luxusní sadu nádobí. z vysoce kvalitní nerezové oceli s mramorovým antiadhézním povlakem. Zahrnuje to 10 položek: hrnce 20, 24 a 28 cm, 20 cm rošt, 24 cm dušená pánev, 3 víčka na hrnce a 2 plotýnky, díky kterým můžete podávat pokrmy přímo v přístrojích. Rukojeti jsou vyrobeny z nerezové oceli a potaženy tepelně odolným bakelitem. Kryty jsou vyrobeny z tepelně odolného skla.

Indukční dno umožňuje používat modelovou řadu na všech typech varných ploch.

Burgundské Metallic

Jedná se o sadu pokrmů krásné, bohaté červené barvy, který dokonale zapadne do každé kuchyně. Výrobky z litého hliníku, vnitřní část má mramorový nelepivý povlak.

Ergonomické rukojeti z tepelně odolného bakelitu se při vaření nezahřívají. Kryty jsou vyrobeny z tvrzeného skla a jsou opatřeny otvorem pro únik páry, díky kterému se kapalina nevaří a nevylévá. Sada obsahuje 10 položek: hrnce 20, 24 a 28 cm, pánve 20 a 24 cm, 3 víka a 2 stojany na horká jídla, na podávání jídel ze sporáku přímo na stůl.

Olive

Tato krásná sada olivového odstínu osloví každou hostesku. Sbírka obsahuje 11 položek.: pánve 20 a 24 cm, pánev 28 cm, pánve 24 a 28 cm, tři víka, dvě lopatky a sporák. Výrobky jsou vyráběny litý hliník, mramorový vnitřní povlak s nelepivými vlastnostmi. Měkké rukojeti jsou ergonomicky tvarované. Kryty jsou vyrobeny z tepelně odolného skla.

Vícevrstvé dno zvyšuje životnost zařízení.

Metallic Line

Jedná se o řadu zařízení s kovovým leskem, který je vyroben z odolného hliníku. Jídla jsou pokryta několika vrstvami mramorového postřiku, díky kterému bude možné smažit pokrmy bez kapky oleje. Silné dno poskytuje rychlé a rovnoměrné vytápění, potraviny se nepřilepí na stěny. Vyrobeno na inovativních technologických nádobách a pánvích Metallic Line vám umožní vařit zdravé a chutné pokrmy.

Ergonomické rukojeti z tepelně odolného bakelitu zjednodušují práci se zařízeními. Nezohřívají se. Nádoby a víka jsou opatřena tepelně odolnými skleněnými víčky s otvorem pro páru.

Linka se skládá z několika sad, včetně 10, 12 a 19 produktů. Můžete vybrat požadovaný počet položek specificky pro vás. Největší sada obsahuje: pánve 20, 24 a 28 cm, kbelík 16 cm, mřížku 24 cm, cedník, pět víček s termostaty, mřížku na špagety, odkládací schránku s víkem a tři plotýnky. Zbývající sady obsahují podobné modely v menších množstvích.

Jak se starat?

Aby hrnce a pánve sloužily déle, doporučuje se dodržovat některá pravidla péče a používání. Před prvním použitím Odstraňte všechny nálepky a nálepky, poté důkladně opláchněte, opláchněte a osušte měkkým ručníkem. Suché nátěry pracují s malým množstvím oleje a otřete je ubrouskem, který umožní produktu lépe udržet nelepivé vlastnosti.

Praní spotřebičů Berlinger Haus mramorovými a keramickými nátěry je povoleno pouze měkké houby a prostředky pro praní bez abrazivních látek v kompozici. Po každém čištění povrch misky osušte.

Při vaření, zkuste použít plastová nebo dřevěná zařízení, kov může poškodit vnitřní vrstvu, a to i přes její sílu.

Recenze

V síti naleznete spoustu pozitivních odezev zákazníků na produkty značky Berlinger Haus. Uživatelé jsou spokojeni s nákupem zboží vysoké kvality za dostupnou cenu. Stylový vzhled zboží je zaznamenán v každé recenzi, perfektně zapadají do každého interiéru kuchyně.

Vaření v takovýchto pokrmech je potěšením, vnější vrstva spotřebičů nespaluje a vnitřní s antiadhézním povlakem umožňuje vařit jídlo s malým množstvím oleje. Masové, rybí a jiné produkty se nedají lehce nalepit a otočit a chuť pokrmů připravených v produktech Berlinger Haus je mimo pochvalu. V přehledech uveďte a pohodlný tvar rukojetí na těle a na víku.

Jsou pevně upevněny v ruce a nezahřívají se, což je důležité. Zvláštní pozornost je věnována možnosti použití nádobí na indukčních varných deskách.

Bohužel byly nalezeny nevýhody. Například, u některých uživatelů, po několika praních v myčce nádobí, indukční varná deska přestala rozpoznávat pánev. Několik recenzí říkalo, že vnější povrch nádobí popálí a zčernal, a vnitřní nepřilnavý povlak mění barvu po delším používání.

Podívejte se na příští video z jídel Berlinger Haus.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah