Nádobí

BergHOFF nádobí: vlastnosti, výhody a nevýhody

BergHOFF nádobí: vlastnosti, výhody a nevýhody

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Sortiment
 3. Sbírky
 4. Recenze

BergHOFF je známá značka z Belgie, zastoupená v 60 zemích. Firma se zabývá výrobou různých pokrmů a kuchyňských doplňků. Výrobky jsou velmi oblíbené díky vysoké kvalitě, snadnému používání a modernímu designu. To je věřil, že značka stanovuje tón v mezinárodním průmyslu zboží pro domácnost. Podrobněji zvažte rozsah firem.

Vlastnosti

Společnost byla založena v roce 1994. Vše začalo jídly a jednoduchým příborem. Rozsah se postupně rozšiřoval. V roce 2000 vytvořila belgická společnost vlastní konstrukční oddělení. Specialisté začali vyvíjet unikátní designové položky. Dnes je značka oficiálně uznávaná jako lídr ve svém oboru. Společnost Ware and kitchenware se prodává v mnoha zemích světa, získává ocenění na mezinárodních výstavách.

Vlastnosti produktů BergHOFF lze nazvat jeho výhodami.

 • Rozmanitost sortimentu. Značka nabízí celou řadu nádobí a kuchyňského nádobí pro domácí i profesionální použití. Sortiment obsahuje cca 3000 pozic.
 • Kvalita materiálů. Položky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli. Materiál je hygienický, šetrný k životnímu prostředí. Je chemicky neutrální, absolutně neovlivňuje chuť jídla, neumožňuje hromadění bakterií na nádobí. Výrobky nedávají do koroze, po dlouhou dobu udržet hodný vzhled. Podílí se také na výrobě kvalitní keramiky, litiny, nelepivých povlaků nové generace, odolného skla, porcelánu.
 • Inovativní přístup k tvorbě produktů. Vaření značky se vaření na novou úroveň. To může být smažené bez tuku, dušené maso bez vody. Výrobky se nelepí, lehce zaostávají za dnem. Současně v misce zůstává maximální možné množství živin. Stojí za povšimnutí vícevrstvá struktura hrnců a pánví. Kombinace několika materiálů (až 6) při výrobě dna přispívá k rovnoměrnému a rychlému ohřevu potravin během vaření. Po vypnutí kamna se dlouhodobě udržuje vysoká teplota obsahu.
 • Komfort použití. Rukojeti z tepelně odolných plastových nádob zůstávají během vaření studené. Nádoby s kovovou rukojetí mohou při dotyku spalovat, ale mohou být bezpečně vloženy do trouby. Některé modely jsou vybaveny tepelným senzorem. To vám umožní kontrolovat teplotu, což je nesmírně důležité při vytváření některých kulinářských mistrovských děl. Hrany horních okrajů nádob mají speciální tvar. To umožňuje snadnou odlévání tekutiny a optimální těsnost krytu. Jednotlivé výrobky mají měřicí stupnici na vnitřním povrchu.
 • Stylový design. Společnost věnuje velkou pozornost estetické stránce výrobků. Značkové předměty jsou nejen funkční a odolné. Rovněž harmonicky doplňují interiér každé kuchyně a někdy se dokonce stávají stylovým povrchovým nádechem.

  Různé možnosti designu umožňují každému vybrat si, co je pro něj správné.

  Pokud jde o nedostatky, existuje jen několik bodů.

  • Nuance péče. Kuchyňské nádobí se snadno čistí. Některé modely (hrnce, pánve) se však doporučuje umýt spíše ručně než myčkou.
  • Vysoká cena Stav značky a záruka kvality výrobku určují cenu zboží nadprůměrně.

  Sortiment

  Rozsah společnosti lze rozdělit do několika kategorií.

  Kuchyňské potřeby

  Společnost nabízí hrnce o průměru 16 až 28 cm, které jsou vyrobeny z nerezové oceli, litého a válcovaného hliníku, litiny. Kryt může být kov nebo sklo. Naběračky BergHOFF jsou prezentovány modely s průměrem od 16 do 20 cm, s možností zakrytí a bez něj.

  Tvar a barvy jsou odlišné. Můžete si vzít neporušené kovové nádobí bez ozdobného postřiku nebo barevného modelu. Řada má světlé barvy (fialová, zelená, oranžová, vápno) a neutrální tóny (béžová, šedá, černá).

  Panvice jsou také dostupné v různých velikostech a materiálech: ocel, litina, hliník. Některé modely používají ekologicky nezávadný povlak. Neobsahuje škodlivou kyselinu perfluoroktanovou a kadmium, které vám umožní vařit zdravé a chutné jídlo s radostí.

  Stewpans jsou nabízeny s možností dvou malých rukojetí na bocích, stejně jako modely s jednou dlouhou rukojetí, které poskytují bezpečné uchopení a pohodlí při zvyšování kapacity. Nejoblíbenější jsou modely řady Gem se skleněným víkem, nepřilnavou vrstvou Ferno Green a dlouhou odnímatelnou rukojetí. Bez rukojeti lze výrobek použít v troubě při teplotách do 220 ° C. Výrobek je vhodný pro všechny typy desek, včetně indukce.

  Také v dosahu jsou kotle, woks, tagines, tlakové hrnce, parníky. K dispozici je široký výběr jídel na pečení. Jedná se o pánevníky, speciální hrnce, podnosy s víkem a bez něj, stejně jako přílohové formy a krásné pokrmy, což vám umožní dát misku z trouby na stůl hned, aniž by ji posunuli do jiné misky. Značka také nabízí fondue a teppanyaki sety. Kromě toho, pokud si přejete, můžete si zakoupit celou řadu pokrmů z několika položek vyrobených v jediném provedení.

  Kuchyňské nářadí

  Na oficiálních stránkách společnosti najdete rošty, lisy, vlašské ořechy, šlehače, kladiva na maso, střapce, lopaty, sběrače, naběračky, síta, cedník a další kuchyňské potřeby u kusu a v sadách.

  Samostatně si můžete všimnout nožů, které představují všechny druhy odrůd. Jedná se o univerzální modely a vysoce specializované modely (například pro sýry, chléb, rajčata atd.)

  Podávat položky

  Společnost vyrábí vše, co může být potřebné pro nastavení stolu. Jedná se o porcelánové talíře, šálky, salátové mísy, omáčky, smetany, cukrové mísy, velká jídla. Najdete zde i speciální lžičku na zmrzlinu, držák na ubrousky, palandy. Konstrukce je většinou lakonická, spousta bílých předmětů, ale jsou zde velmi zajímavé možnosti.

  Lžíce, vidličky a stolní nože jsou nabízeny v různých úrovních výbavy. Jedná se o sady sestávající například z 12 lžiček a souprav, včetně všech druhů zařízení.

  Slavnostní stůl málokdy jde bez alkoholu. O tomto aspektu uvažovala také belgická značka. V nabídce jsou brýle, sklenice, sklenice, otvírače lahví a vývrtky, uzávěry lahví, karafy, džbány, kbelíky na led a šampaňské.

  Vše pro čaj a kávu

  Společnost nabízí různé čajové konvice. Zvláště zajímavé litinové modely pro použití na sporácích. Mnoho modelů se podobá starožitným orientálním jídlům. K dispozici jsou také moderní minimalistické možnosti. Dostupný v sortimentu a francouzský tisk, a kávovary, a Turci.

  Můžete si dát drink na piknik nebo v kanceláři, aby vám umožnila termosku nebo láhev na pití s ​​dvojitými stěnami.

  Příslušenství

  Pro kompletní vybavení kuchyně nabízí firma manuální odšťavňovače, boxy na chleba, prkénky, lžíce, skladovací nádrže a dokonce i textilie (cvočky, zástěry, ručníky). K dispozici jsou sportovní lahve na trénink, elektronické váhy.

  Grilování

  Kromě mřížek a grilovacích sad, které obsahují potřebné nástroje, vyrábí společnost venkovní grily. Můžete si vybrat z ocelových mřížek, stejně jako velké keramické mřížky a malé stolní doplňky.

  Zvláštní pozornost přitahují velké jednotky, které kombinují funkce grilu, sporáku a udírny.S otevřeným víkem můžete smažit maso nebo ryby, se zavřeným víkem - pečte. Také zde můžete kouřit výrobky. Mřížky mají zajímavý tvar vajíčka, jsou k dispozici ve třech barvách (tmavě šedá, oranžová a zelená), mají podvozek s brzdami na kolech a integrovaný bambusový stůl.

  Dětská jídla

  Stojí za zmínku o položkách vytvořených speciálně pro děti. Sady nádobí s legračními kreslenými postavičkami promění dětské jídlo na vzrušující aktivitu. Položky jsou vyrobeny z tepelně odolného porcelánu, umožňují použití v mikrovlnné troubě a troubě.

  Lžíce, vidličky a nože série Děti byly vytvořeny speciálně pro děti, které chtějí jíst jako dospělí, ale jejichž ruce jsou příliš malé pro běžné nádobí. Kromě velikosti mají zařízení také světlý interiér.

  Sbírky

  Všechny značkové výrobky jsou rozděleny nejen podle kategorií a názvů zboží, ale také podle sérií, z nichž každá se vyznačuje zvláštním designem. Zvažte několik možností.

  • Milovník milencem - okouzlující sbírku pro milovníky. Zahrnuje párované sady hrnků, šálků a misek na müsli, stejně jako rychlovarnou konvici a skluzavku. Všechny položky jsou zdobeny srdíčky. V tomto případě výrobce záměrně ignoroval červené a růžové odstíny, preferoval fialové, béžové tóny a černou a bílou. Proto se série ukázala neuvěřitelně stylová a moderní.
  • Eclipse - Kolekci tvoří lakonické, ale elegantní výrobky příjemného moderního designu. Jedná se o bílý porcelán (monofonní, s originálním kresbou) a také pěkný vícebarevný výrobek pro přípravu.
  • Základy - kolekce pro ty, kteří preferují minimalismus, přísné linie a klasickou eleganci. Řada obsahuje zajímavé kovové výrobky bez vnějšího dekorativního nátěru, černé předměty. Barevné desky jsou jediné, které se prodávají v sadě po 4 kusech.
  • Ron - linka, včetně kuchyňského náčiní, kuchyňského nářadí. V designu je nějaká úmyslná hrubost. Tyto pokrmy dokonale zapadají do estetiky půdního stylu.
  • Neo - sbírka předmětů s futuristickým designem. Ideální pokrmy do kuchyně, zařízené ve stylu hi-tech.
  • Klenot - série, která bude příjemná pro fanoušky maximální jednoduchosti a dobré kvality zboží. Jedná se o modely určené pro vaření.

  Recenze

  Recenze značkových výrobků jsou radikálně opačné. Mnozí spotřebitelé jsou se svými nákupy spokojeni. Tvrdí, že belgické nádobí je velmi krásné, vhodné k použití a zároveň odolné.

  Existují však negativní komentáře. Někteří si stěžují na rychlé selhání nástrojů, nepřilnavý povlak v pánvích. Výrobní země na těchto výrobcích jsou zároveň označeny odlišně: Čína, Německo. Důvod těchto rozdílů v názorech není znám.

  V dalším videu si přečtěte pokrmy BergHOFF.

  Napište komentář
  Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

  Móda

  Krása

  Vztah