Nádobí

Jídla "Amet": přehled modelové řady

Kuchyňské nádobí: přehled modelové řady

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Historie výroby
  2. Vlastnosti produktu
  3. Rozmanitost druhů
  4. Výhody a nevýhody

Praktická jídla "Amet" je velmi populární v Rusku a sousedních zemích. Jeho vysoké specifikace a dostupné ceny vám umožní používat pokrmy v domácí kuchyni a stravování.

Historie výroby

Historie firmy "Amet" pochází z roku 1898. V roce 1972 zahájila společnost prodejnu nádobí a zahájila výrobu různých druhů kovových výrobků. Použití moderních výrobních technologií vedlo k rozšíření odrůd výrobků a společnost dosáhla vyšší kvality výrobků (nádobí s třívrstvým dnem). Od roku 2006 začala výroba doplňků pro stravovací zařízení.

Dnes se rostlina dynamicky rozvíjí a je diverzifikovaným relevantním podnikem, jedním z vůdců Uralů z hlediska prodeje. Pod jeho ochrannou známkou společnost vyrábí více než 700 druhů výrobků z nerezové oceli.

Při výrobě nádobí Amet jsou využívány moderní vybavení a japonské technologie, díky nimž funkčnost a vlastnosti výrobků získaly od uživatelů kladnou zpětnou vazbu.

Vlastnosti produktu

Jídelní sety a nádobí "Amet" jsou velmi populární mezi zákazníky. I nejpřísnější uživatelé a pracovníci v kulinářském průmyslu ocení její elegantní a praktický styl, kvalitu a rozmanitost druhů.

Pro výrobu kuchyňských potřeb a spotřebičů používali vysoce kvalitní nerezovou ocel od japonských výrobcůodpovídající státním normám kvality. Tento materiál má vysokou odolnost proti korozi, trvanlivost a snadnou údržbu. Nerezová ocel neobsahuje škodlivé nečistoty a je zcela bezpečná pro zdraví.

Vzhledem k nízké tepelné vodivosti kovu a zrcadlově leštěného povrchu, Jídla „Amet“ se pomalu ochlazují a jídlo vařené v ní zůstává déle horké. Mnoho položek pro vaření (hrnce, pánve, dušené maso) je vybaveno trojitým dnem, což zvyšuje vysokou kvalitu rozdělování pokrmů.

Rozmanitost druhů

Moderní společnost Amet je jedním ze známých domácích podniků vyrábějících více než 120 značek jídel. Mezi ně patří následující.

  • Klasická řada - je soubor jídel různých velikostí a účelů: parníky, konvice, hrnce, pánve, talíře, hrnky, mísy a další kuchyňské doplňky. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli, s hladkým povrchem, plastovou nebo tyčovou rukojetí.
  • "Classic Prima" - Jedná se o řadu nádobí Amet s dnem rozvodu tepla, který se skládá z hliníku a ochranné ocelové desky. Všechny výrobky této kolekce jsou vyrobeny z odolného kovu s leštěným zrcadlem. Kromě obvyklých hrnců a pánví, kolekce zahrnuje pánve, brojlery, stewpans, hrnce na vaření mléka a vaření manti.
  • "Slované" je vyroben z neprůhledného zboží z nerezové oceli, s třívrstvou spodní a objemovou rukojetí. Pánve mají jiný objem (od 1 litru) a průměr. Kromě standardního kovu, série také zahrnuje kryty skla.
  • "Miniatura" Je to sada zrcadlově leštěných nerezových nádobí pro vaření malých porcí. Zahrnuje nádoby od 0,5 do 0,8 litrů a pánve 0,25 a 0,5 litru.
  • Nádobí "Země" - Rozpočtová verze kuchyňských potřeb. Je vhodný pro různé druhy kuchyňských prací, přípravu domácích pokrmů na zimu a jen vaření pokrmů v zemi kdykoliv během roku. Série se skládá z hrnců a pánví různých velikostí, vyrobených z oceli s matnou povrchovou úpravou, rukojetí listů, na krytu je plastové tlačítko. Matný povrch misky nepotřebuje žádnou zvláštní péči, je odolný vůči nečistotám a snadno se čistí v nejjednodušším mýdlovém roztoku. Zachová si svůj vzhled i po opakovaném použití v podmínkách nedostatku vody. Jednoduchý a ergonomický design nádobí šetří více místa na sporáku i při skladování v kuchyni.
  • Řada "Professional" zastoupena řadou bezešvých ocelových nádrží na vaření velkých objemů jídel: vědra, pánve, hrnce, misky, dušené maso (od 3,5 do 50 litrů), stejně jako 0,25 l porcované pánve.

Společnost Amet je jedinou ruskou továrnou vyrábějící kuchyňské vybavení z nerezové oceli pro profesionální použití. Praktičnost a snadné používání přístrojů Amet ocení odborníci v potravinářském průmyslu a gastronomických podnicích.

Výhody a nevýhody

Roky zkušeností s výrobou výrobků z nerezové oceli doporučují společnost Amet pouze z pozitivní stránky. To potvrzují četné recenze kupujících výrobků. Hlavní z nich jsou odůvodněny optimálním poměrem cena-kvalita, materiály šetrnými k životnímu prostředí, funkčnost, snadnost použití a péče. Unikátní potahování nádobí zabraňuje popálení potravin a dlouhodobě udržuje horké teploty.

Za zmínku stojí také originální design pokrmů, který se dobře hodí do každého interiéru kuchyně.

Na pozadí většiny výhod jsou některé nevýhody: ohřev kovových knoflíků, ztráta dekorativních vlastností při použití v peci, výrobky s nízkou pevností.

Prezentovat výběr kuchyňského vybavení, to stojí za to zvážit nádobí "Amet" odkazuje na ekonomickou třídu a plně nesplňuje všechny požadavky GOST. V tomto segmentu je však nejlepší volbou ve srovnání s alternativními výrobky od čínských výrobců a společnost může zaručit kvalitu a bezpečnost svých výrobků.

Detailní video přehled o jídlech "Amet" můžete vidět níže.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah