Díky, mami: 9letý chlapec dal mámě prsten za peníze od prasátko a dotkl se sítě

9 letý čínský chlapec Guo Yifan už několik let šetří malé peníze. Na dvouleté období mu byla předložena prasátko a od té doby je pravidelně doplňována kapesnými penězi Guo, které obdržel od svých rodičů. A pak přišel den, kdy chlapec se rozhodl rozbít prasátko. Ukázalo se, že je téměř 1,5 tisíce juanů (asi 14 tisíc ruských rublů).

Chlapec s těmito penězi si mohl dovolit dobrou hračku, herní konzoli, nový smartphone. Rozhodl se však použít úspory jinak: dítě šlo do klenotnictví a koupilo matce dárek pro Den matek, který se slaví 12. května v nebesích.

Máma byla velmi překvapená, když dostala od svého syna nabídku, aby šla do obchodu se šperky.

Tam si vybrali pěkný prsten pro mámu. Dítě to říkalo takhle děkuji své matce za vzdělání, bezesné noci a strávené nervy.

Jednoduchý a laskavý skutek chlapce k slzám se dotkl netizens. Daily Mail novináři, kteří našli mladého hrdinu sociálních sítí, Guo řekl, že jeho matka pracuje hodně, ale ona nemá jeden krásný kus šperku. Rozhodl se to opravit.

Žena řekla, že nikdy v mém životě necítil se tak šťastný. Výjimkou je den, kdy se narodil Guo. Je třeba poznamenat, že matka nedovolila svému synovi koupit příliš drahé šperky. S penězi ušetřenými od nákupu peněz matky se Go rozhodla koupit náhrdelník pro babičku.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah