Proč ruské ženy přestaly být nejkrásnější na světě?

Ruské ženy více není považován za nejkrásnější na světě. Tento závěr učinili uživatelé seznamovací stránky BeautifulPeople. Tyto stránky mohou být zpřístupněny pouze poté, co ostatní účastníci kandidaturu schválí a posoudí atraktivitu žadatele.

Účastníci těchto stránek si vytvořili vlastní hodnocení, které hodnotí jejich krásu. Podle desítek tisíc účastníků \ t nejstrašnější ženy žijí ve Velké Británii. Druhé místo přišlo z fair sex z Indie, třetí místo mezi nejvíce "ošklivý" byl Filipina. Ruské ženy obsadily čtvrté místo v hodnocení protihodnoty. Nejatraktivnější byly ženy ze skandinávských zemí.

Toto protizákonné hodnocení přimělo sociology zmátnout otázku, proč se ruské ženy již nepovažují za nejkrásnější na světě, protože jen nedávno každý cizinec považoval legendární a tajemnou ruskou krásu za pýchu naší země.

Hlavní sociologové rozhovory s několika blogery krásy, a také provedené průzkumy mezi muži. Ukázalo se, že hlavním důvodem „ztráty“ nejvíc statusu může být nadměrné zaměstnávání Rusů. Mají spoustu starostí (studium, práce, děti, rodina), a proto prostě nemají čas se o sebe postarat, věnovat se tolik času, kolik je zapotřebí k tomu, aby se s přírodními údaji s péčí o pečlivě zaměřili.

Krása bloggerů věří, že důvod může spočívat v nových trendech v kosmetice - nyní mnoho žen přechází na přírodní kosmetiku a dekorativní efekt se snižuje.

Dalším důležitým důvodem je vášeň ruských žen pro nepřirozené vlasy, řasy, rty a prsa. To je považováno za jakýsi znak bohatství, bohatství a ženy, které se stávají „silikonem“, se o to příliš nestarají Tam je tendence k přirozenosti po celém světě.

Normy krásy se mění, zvažte plastické chirurgy a kosmetičky Moskevského soukromého institutu krásy Eleny Šelokové. A protože ruské ženy by neměly být rozrušené - po roce se výsledky průzkumu mohou změnit v opačném směru. Politický sentiment by navíc mohl mít vliv na výsledky ratingu. Pokud vezmete fotografii ruské ženy a upozorníte na to, že je z Norska, je považována za krásu, ale slovo „Rusko“ dnes mnoho lidí děsí, odborníci v oblasti módy říkají.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah