Lékaři řekli, zda je možné rychle se zbavit celulitidy

Lékaři Oddělení kožních onemocnění pojmenovaní po Rakhmanovovi, lékařské fakultě prvního MSMU pojmenovaného po Sechenově, byli informováni Je možné vyrovnat se s věčnou ženskou katastrofou - celulitidou. Problém "pomerančové kůry" na kůži je překonatelný, říkají odborníci, ale je zapotřebí integrovaného přístupu, který by měl zahrnovat výrazné snížení sacharidů, masáže a sportu.

Pokud uděláš všechno správně, pak výsledky lze vidět po několika týdnech, se domnívá, vedoucí skupiny výzkumníků Lyudmila Smirnova.

Strava a sportovní zátěž by měla být denně, ale ruční a mechanická masáž by měla být prováděna ne více než dvakrát týdně, zdůrazňují odborníci.

Anticelulitidní krém je sám o sobě neúčinný, ale může být použit pro masáž. Stačí aplikovat krém a čekat na strie a celulitidy zmizí - to je naivní a hloupý, i když je to přesně to, co výrobci těchto kosmetiky spoléhají, slibné ženy rychle zbavit celulitidy bez úsilí a práce.

Celulitida je nadměrné hromadění tuků v mezibuněčných stěnách au žen je tento jev kvůli své fyziologii častější než u mužů.

Zbavit se celulitidy navždy je bohužel nemožným úkolem, říkají vědci. Faktem je, že dosažení žádoucího výsledku by nemělo znamenat ukončení sportu a odmítnutí diet bez sacharidů. Pokud se žena vrátí k dřívějšímu způsobu života, celulitida se nutně vrátí. Dosažení trvalých výsledků životního stylu změnit jednou provždy.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah