Kdo z hvězd dokázal vytvořit neobvyklé a sexy snímky na Eurovision Song Contest 2019?

Finále mezinárodní hudební soutěže Eurovision-2019 skončilo v Tel Avivu. Zástupce Nizozemska, Duncan Lawrence, jej zvítězil a příští rok bude soutěž pořádat Nizozemsko. Rusky Sergej Lazarev obsadil jen třetí místo.

Podle tradice však „Eurovize“ není jen soubojem vokálních a choreografických talentů, ale také „show“ - hvězdy se snaží vytvořit neobvyklé, šokující obrazy, které nějak ovlivňují módní trendy po celém světě.

Z tohoto hlediska budou vzpomínat na zcela jiné osobnosti.

Například zpěvačka z Řecka Eleni Fureirakteré se objevily před veřejností ve velmi upřímných šatech, kauzální místa byla pokryta pouze dekorativními lesklými hvězdami. V loňském roce obsadila druhé místo v Eurovision, zastupující Kypr.

Madonnajako hostující host se objevil jako pirát-kyborg, navzdory tomu, že se letos v létě otočí o 61 let.

Obraz jemné víly se podařilo vytvořit Australská zpěvačka Kate Miller-Heidke. Operní zpěvačka udeřila do každého s obrazem a číslem, ale nemohla vyniknout - Austrálie se stala pouze devátou.

Kypr reprezentativní zpěvačka Tamta připomněla všem Madonnu v jejím mládí - její oblečení nebylo v žádném případě vázáno na přísnou výchovu, kterou rodák z Gruzie dostal v dětství.

Irové se účinně ukázali - Skupina Hatari objevil se v jednoznačných provokativních obrazech, ale to je pro ni normální, protože účastníci sami říkají, že jsou umělci BDSM-techna.

Sergej Lazarev, který zastupoval Rusko, nebyl navenek šokován. Byl zdrženlivý, elegantní, jeho obraz byl v nejlepších klasických tradicích.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah