Kim Kardashian ukázal obrázek novorozence a odhalil jeho jméno

Americká televizní hvězda a model Kim Kardashian se rozhodl podělit se s fanoušky o první fotku svého nejmladšího syna, který se narodil 10. května z náhradní matky. Dítě, které má jen 10 dní, Kim v posteli spala. Dítě bylo nazýváno žalmem. Malý žalm West se stalo čtvrtým dítětem v rodině Kim a její manžel rapper Kanye West.

Hvězdný pár vznáší pětiletou dceru North, tříletého syna svatého a jednu a půlletou dceru Chicaga.

Kim porodila první dvě děti sama, ale druhé těhotenství bylo velmi obtížné, Kim přidala více než 20 kilogramů, měla mnoho komplikací, které vyžadovaly trvalý pobyt pod lékařským dohledem.

Kim a Kanye neodmítli myšlenku mít děti po tom, ale už to nechtěli dělat sami. Chicago dcera byla narozena z náhradní matky v lednu 2018, a nyní náhradní matka porodila svého syna žalm.

Je těžké říci, zda se Kim a Západ zastaví, řekli novinářům více než jednou chtějí velkou rodinu.

Jejich metody výchovy dětí opakovaně vyprovokovaly hněv a rozhořčení mezi rodiči po celém světě - hvězdy rodiče splňují všechny rozmary a požadavky svých dětí, oblékají je pouze do značkového oblečení, nakupují šperky a umožňují dětem nosit šperky, podporují používání kosmetiky. V reakci na obvinění Kim a Západ jen zvedl ruce - jejich děti by měly mít jen to nejlepší.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah