Kapitál na chokers: starší dcera Valeria Meladze otevřela její obchod

Nejstarší dcera Valeria Meladze Inga otevřela svůj vlastní podnik - ona se změnil v obchod jeho starý koníček. Dívka už dlouho ráda navrhovala a vyráběla neobvyklé šperky. Inga přiznává, že se již dlouho chtěla stát vlastníkem vlastní značky, ale postrádala odvahu.

Její rozhodnutí tlačit své přátele na soudce. Dívky studovaly na London School of Economics. Je pravda, že se přátelé po absolvování magistrály rozhodli pro jinou kariéru, ale začalo se to - domácí šperky byly umístěny na komerční bázi.

Inga nyní dělá tlumivky. Tyto šperky-transformátory se nosí jako náramky, náhrdelníky, pásy v pase, a mohou být také použity jako vlasy kravatu. Jedna taková páska od Inga Meladze stojí kolem 2300 rublů.

Inga se sama navrhuje a její přátelé a sestry ji zdobí. Star Otec podporuje iniciativu dcery. Nikdy nenutí děti, aby se staly kariérou, a co dělat po škole, každé dítě má právo rozhodnout se za sebe, hlavní věc je, že jeho práce je milována.

Inga prodává své šperky pouze prostřednictvím internetu. Plány - vytvoření prodejních míst v reálném světě, protože touha vyzkoušet všechno, než si koupíte, říká Inga, je normální a přirozená.

Meladzeho fanoušci a Inga předplatitelé nejsou tak optimističtí. Často Srovnávají ji s „BDSM-límci“ a zdůrazňují, že na nich není nic krásného a ženského. Ingu však není v rozpacích, plánuje rozšířit nabídku.

Valery Meladze má pět dětí. Od prvního manželství - tři dcery a od druhého - dva syny, z nichž jeden se narodil v době, kdy byl Valery ještě v prvním manželství. Meladze a jeho druhá manželka Albina Janabaeva se pokusili tento vztah skrýt, ale poté, co Albina otěhotněla se svým druhým dítětem, stalo se naprosto nemožné a Valery se rozvedl se svou první ženou a oženil se s Dzhanabaeva.

Dcery se staraly o Papův odchod, ale postupně bylo všechno v pořádku, teď jsou ve výborném vztahu se svým otcem.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah