Vévodkyně Kate Middleton oblečená v džínách a udělala focení na bungee

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton opět ohromila její fanoušky - dala neobvyklé focení pro člena královské rodiny. 37letá matka tří dětí a manželka prince Williama oblečený v džínách a vylezl na bungee.

Na tomto obrázku Kate ještě neviděla. Obvykle je oblečená ve stylových přísných šatech, elegantních kloboucích. Ale tentokrát měla na sobě běžné džíny, košili a hrubé šněrovací boty.

Fotografie byly pořízeny v předvečer každoroční květinové výstavy, která se tradičně koná v Chelsea. Vévodkyně na výstavě představí vlastní zahradu, která se nazývá „Zpátky do přírody“. Vytvořila si ji, v tomto úkolu jí pomáhali nejlepší krajináři. Bungee je součástí této zahrady.

Kromě ní Kate postavila dům na stromě a zasadila velké množství oblíbených květin pozdní princezny Diany, matky svého manžela. Je známo, že Diana zbožňovala pomluvy.

Middleton, uznávaný jako jedna z nejelegantnějších dám na světě, má tři děti. Prince George je 5 let starý, princezna Charlotte je 4 roky stará a nejmladší princ Louis je o něco málo přes rok starý, dítě se narodilo v dubnu 2018.

Čas od času se v médiích objevují zprávy. o čtvrtém těhotenství Kate, ale informace zatím nejsou oficiálně potvrzeny. S největší pravděpodobností, pověsti byly provokovány předchozí prohlášení Prince William a jeho manželka - vévodský pár opakovaně zdůraznil, že ona by chtěla vychovávat nejméně pět dětí.

Velkolepá svatba prince Williama a Kate Middleton se konala v roce 2011, celý svět sledoval vysílání manželství z Westminsterského opatství v Londýně.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah