66-letá Veronica Castro byla fascinována plastickou chirurgií - nyní ji fanoušci přestali rozpoznávat

Mexická herečka Veronica Castro, ve věku 66 let, byla tak fascinována plastickou chirurgií, že ji přestali rozpoznávat i ty nejvěrnější fanoušky.

Plastické operace, z nichž hvězda seriálů z 90. let vyrobila několik desítek, byly jednoznačně úspěšné. Výsledek převyšuje všechna očekávání. Dnes je Veronica nezanechaly žádné vrásky. Ale podle fanoušků to vypadá velmi zvláštní a dokonce děsivě nepřirozené.

Touha ženy vypadat ve svém mládí je zcela pochopitelná, mnozí fanoušci Veroniky z celého světa říkají, ale musíte respektovat svůj věk a nesnažit se „donutit svou přirozenost“.

Veronica Castro z Mexika byla jako rodák v SSSR - každý den na ní na televizních obrazovkách čekaly miliony lidí ve velké zemi. Seriály, ve kterých hrála, byly její oblíbené televizní pořady - „The Rich Weep taky“, „Wild Rose“. Po novém tisíciletí začalo málo o herečce. Porodila dva syny, vychovávala je sama, nikdy se nevdala, přestože její osobní život byl vždy široce diskutován novináři.

A její skutečný život se nelišil od seriálu: nejstarší syn Christian se hádal se svou matkou kvůli ženě a Veronika se o své vlastní dcerě dozvěděla pouze z novin. Mladší syn Veronica byl několikrát zadržován policií, podezřelý z užívání drog.

Veronica pořád zůstává jedna z nejkrásnějších žen Mexika a světa. Ona je často pozvána na přehlídku, v televizních programech, ona pokračuje jednat v reklamě. A v posledních letech, ne trochu unesený udržováním jeho vzhledu, protože čeho ona teď byla zasažená palbou kritiky.

v mládí
teď
Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah