Kuchyňské doplňky

Snídaně podnos v posteli: typy a možnosti

Snídaně podnos v posteli: typy a možnosti

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Výroba materiálů
 3. Návrhy
 4. Jak si vybrat?

První minuty po probuzení v dobré náladě dávají pozitivní postoj po celý den. Ranní rituály vytvořené pozitivním způsobem naplňují sílu pro produktivní práci. Snídaně podávaná v posteli není jen zvláštním luxusem, který se může každé ráno rozjasnit - je to zvláštní projev péče o milovaného člověka. Šálek čerstvě uvařené kávy přivezený na podnos bude příjemným překvapením, romanticky založeným. Kromě toho může být podnos na snídani použit pro jiné účely.

Vlastnosti

Snídaňový podnos se používá nejen ve svém hlavním účelu - může sloužit i jiným účelům. Tato malá, ale velmi užitečná položka se často používá k práci s notebookem nebo různými dokumenty v posteli. To je skvělé místo pro psaní článků nebo memoáry, můžete ho pohodlně sledovat pletením nebo šitím.

V některých modelech, pro pohodlí, tam jsou různé buňky a zásuvky, kde si můžete dát potřebné věci: noviny a časopisy pro ranní prohlížení, ubrousky, pletací příze, počítačové myši, pera, a tak dále.

Nicméně Hlavní funkcí tohoto kompaktního výrobku je uspořádání jídel v posteli, protože se nazývá stůl na snídaňový podnos.

Tato položka je tvořena stolem se stranami, nohami (skládací, nastavitelný, pevný) a madly.

Tvar podnosů může být:

 • obdélníkové;
 • kolo;
 • náměstí;
 • ovál.

Kromě toho existují modely, kde je speciální hrot pro pohár.

Výběr podnosů pro snídani v posteli je velmi bohatý. Různé materiály pro výrobu tohoto předmětu, stejně jako tvar, design a struktura výrobků. Stůl by měl být vybrán nejen pro estetické kvality, ale také pro funkční účely v každém konkrétním případě.

Výroba materiálů

Velký význam má materiál, ze kterého je výrobek vyroben. Kvalita konstrukce závisí na její kvalitě.

Nejoblíbenější jsou:

 • strom;
 • kaučuk;
 • plastové;
 • sklo;
 • kov;
 • porcelán.

Velmi oblíbený u zákazníků modely ze dřeva. Jako stolní materiál jsou vhodné borovice a dub, stejně jako javor a jasan. Fanoušci exkluzivních a dražších modelů si mohou zakoupit výrobek z cedru nebo mahagonu.

Dřevěné stoly jsou obvykle potaženy lakem nebo jiným podobným nátěrem. To se provádí tak, aby se zajistilo, že zásobník neabsorbuje cizí pachy a rovněž se nezhoršuje vlhkostí při zachování původního vzhledu. Navíc tento povlak poskytuje Odolnost vůči vysokým teplotám, vzhledem k tomu, že šálek horké kávy nebo čaje se podává horké. To platí i pro plotýnky s nádobí.

Stoly vyrobené ze dřeva jsou zpravidla velmi těžké, pro mnoho takových je hmotnost velmi nepohodlná. To však poskytuje výrobku stabilitu, což je velmi důležité, protože lůžko má měkký povrch a existuje riziko, že se stůl může převrátit.

Náhrady za výrobky ze dřeva jsou často stoly z dřevotřískových desek a MDF. Mnoho použití pro výrobu překližky, jako náklady na takové věci více než demokratické. Navíc, modely překližky mohou být vyrobeny ručně. Zároveň vypadají méně působivě než dřevo.

Proutí je zvláště ekologické ratanu nebo proutí, jsou trvanlivé, mají malou hmotnost. Při správném provozu mohou tyto možnosti trvat dlouho.

Neméně populární pryžové výrobky. Tento materiál se snadno používá, je lehký a trvanlivý, přičemž je schopen odolat vysokým teplotám i bez speciálního nátěru.

Bambusový podnos je neméně úspěšná volba. Je lehký a pohodlný, kromě toho se dobře hodí k designu pokoje v japonském stylu. Kromě stolu je často připojen jeden nebo více bambusových rohoží.

Efektivně se podívejte možnosti skla. Mohou být barevné nebo tónované. Mnohé z nich přitahuje nejen vzhled výrobku, ale také to, jak pohodlný a funkční je. Skleněný podnos se snadno čistí, nejsou na něm žádné škrábance, je pohodlný a krásný. Jedinou nevýhodou je potřeba pečlivé péče o zásobník, protože sklo se snadno rozbije, takže byste na něj měli vždy dávat pozor a vyhnout se otřesům.

Plastový podnos je rozpočet, ale neméně výhodná volba. Tyto stoly jsou velmi oblíbené díky své dostupné ceně a široké škále tvarů a barev. Nedoporučuje se kupovat výrobek z levných plastů, protože je krátkodobý a nevypadá velmi dobře. Vysoce kvalitní výrobky z plastů však nejsou ve svých modelech jiných materiálů horší.

Kovové stoly jsou často zakoupeny pro práci s notebookem v posteli. Tyto výrobky jsou trvanlivé, stabilní, mají přijatelnou cenu, jsou pohodlné a praktické. Nevýhodou těchto modelů je, že při nesprávné péči o výrobek se může zdát rez.

Porcelánové stoly jsou poměrně drahou položkou. Podnosy z takového materiálu jsou samy o sobě ozdobou každé místnosti. Krása, rafinovanost, luxusní vzhled a funkčnost jsou hlavními vlastnostmi takového produktu. Nicméně, s použitím, stojí za to připomenout křehkost porcelánu, takže je nutné s ním zacházet velmi opatrně. Kromě toho, náklady na tyto tabulky je mnohem vyšší než náklady na výrobky z jiných materiálů, a ne každý si může dovolit koupit.

Někdy se materiály pro výrobu kombinují, což vede k zajímavějšímu designu.

Existuje mnoho úspěšných možností pro kombinování. Dřevo je tedy dokonale kombinováno s kůží a sklem s keramikou nebo porcelánem. Takové věci vypadají velmi působivě, jsou vhodné pro jakýkoliv design a zpravidla jsou odolnější.

Návrhy

Možnosti designu pro podnosy na snídani se nemění. Kupující si mohou vybrat požadovaný model v závislosti na účelu použití, materiálních aspektech a estetických preferencích.

Jednoduchý design je stolek. Nemá nohy - pouze stolek a rukojeti. Pro výrobu těchto výrobků lze použít různé materiály. Barvy jsou také velmi rozmanité. Je to pohodlný a kompaktní výrobek, ale není tak stabilní vzhledem k absenci nohou, což je třeba vzít v úvahu při použití. Měli byste pozorněji sledovat polohu zásobníku tak, aby se nepřetočil.

Mnozí preferují skládací modely. Tyto stoly se snadno přepravují, skladují nebo používají, když jsou složeny jako jednoduchý podnos. V takových modelech můžete skládat nejen nohy, ale i desku stolu nebo police. Velkou výhodou je přítomnost speciálních mechanismů, které zajišťují snadné skládání, což umožňuje nejen pít kávu nebo jíst v posteli, ale také pracovat vleže.

V případech, kdy je nábytek koupen nejen na snídani, ale i na notebooku, můžete si zakoupit speciální modely. Mnoho uživatelů již ocenilo výhodu tabulky. s polštářem na rucekterý je nezbytný pro jejich vhodné umístění a pro případy, kdy se ruce po dlouhodobém používání potí.Kromě toho je také relevantní, když se počítač zahřívá, ve větším či menším rozsahu, k tomu dochází pravidelně.

Stoly pro notebooky jsou zpravidla vyráběny na nohách, jsou stabilní a trvanlivé, někdy mají další přihrádku, do které lze ukládat dokumentaci. Existuje mnoho modelů, které umožňují nastavit výšku a šířku stolu.

Malé stoly s zvedací deskou nejúčinnější. Mohou být vybaveny speciálními lampami, mají zásobník pro uložení nabíječky a mobilního telefonu v něm. Díky zvedacímu stolu je zajištěna stálá cirkulace vzduchu, která chrání zařízení před přehřátím. Současně zůstávají a stoly k jídlu.

Neméně populární přidány modely na kolechsnadno ovladatelný, pohodlný a stabilní. Důležitým faktorem je manévrovatelnost konstrukcí. Často se používají k podávání potravy pacientům s lůžkem. Tyto modely jsou prostorné, poskytují boky, spolehlivě chrání před padajícím jídlem na posteli. Oblast těchto modelů se může lišit. V případě potřeby můžete najít stůl na snídani, který je vhodný pro manželský pár.

Pro větší pohodlí použijte měkký stůl, který je schopen snadno převzít tvar povrchu. Na zadní straně konstrukce je měkká podložka, díky které se netlačí na nohy.

Jak si vybrat?

Varianty designu a barev bude obtížné vyjmenovat, protože jejich rozmanitost je nápadná: matná, malovaná, barevná, reliéfní, odlišná v designu. Pokud chcete, můžete vždy najít zásobník, který je v konkrétním případě nezbytný. Chcete-li usnadnit navigaci, musíte vědět, jak si vybrat tento vnitřní nábytek.

Pokud je úkolem stolu vzácná lehká snídaně na lůžku, pak se může dobře hodit základní stolek. Velikost stolu je snadné vybrat - stačí, abyste do boku majitele přidali několik centimetrů.

Jedním z nejdůležitějších pravidel při výběru takového zásobníku je přítomnost stran dostatečné výšky. Pokud se nápoj nebo miska otočí, strany budou chránit postel a ložní prádlo před tím, než na ně dostanou jídlo a tekutiny. V každém případě je umytí kompaktního stolu mnohem jednodušší než u látkové sady. Přítomnost stran je naprosto nezbytná pro každý model, který se používá pro potraviny.

Pro rozsáhlejší snídani a časté užívání se doporučuje koupit stoly s nohama.

Takové možnosti produktů jsou stabilnější. Vzhledem k tomu, že povrch lůžka není příliš tvrdý, měla by být spolehlivost těchto nohou poměrně vysoká. Sklopné nohy jsou méně stabilní než stacionární, což dokonale udržuje jejich polohu i na měkkém povrchu.

Speciální drážka pro poháry na výrobku je vítána. Díky ní bude bezpečně připevněn k povrchu a nebude schopen se převrátit.

  Mnozí doporučují pracovat na notebooku, aby získali silný a spolehlivý design. Výhodné jsou výrobky ze dřeva nebo kovu. Zejména pro tyto účely jsou k dispozici modely s vestavěnou podložkou, stejně jako možnost nastavení úhlu stolů, další police a značení.

  Významnou roli hrají ceny výrobků. Stojí za to věnovat pozornost výrobkům vyrobeným z odolných materiálů, které nemohou být velmi levné. Při výběru musíte zvážit takový nábytek je zakoupen jako dlouhodobý předmět užívání a levné modely vydrží na krátkou dobu.

  Snídaně podnos v posteli - všestranný a užitečný produkt, který vám umožní začít den s pohodlnějším, romantickým nádechem.

  Podívejte se, jak si vyrobit snídaňový podnos v posteli vlastníma rukama, viz video níže.

  Napište komentář
  Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

  Móda

  Krása

  Vztah