Kuchyňské doplňky

Peugeot sůl a pepř Mill recenze

Peugeot sůl a pepř Mill recenze

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Odrůdy

V poslední době je jednou z nejvyhledávanějších položek v kuchyni kořenící mlýn. Broušení kořeněného koření vlastníma rukama dává důvěru v přirozenost produktu a dělá domácí jídlo opravdu zvláštním a chutným. Mezi mnoha výrobci mlýnů pro koření je francouzská společnost Peugeot oprávněně populární. Jedná se o značku, která používá jedinečné mechanismy pro broušení koření.

Vlastnosti

V současné době si můžete koupit koření pro každý vkus v téměř každém obchodě. Nicméně, existuje několik důvodů, proč byste měli stále dělat koření s mlýnem doma.

 • Přirozené složení produktu. Někteří bezohlední výrobci často přidávají levné koření do koření, jako je trávový prach nebo sekané slupky.
 • Čerstvě připravené koření má zvláštní chuť, proto, aby připravili chutné jídlo, budou potřebovat mnohem méně než z hotových obalů.
 • Dělat koření doma - Jedná se o speciální proces kulinářského kouzla, který dává velkou radost při vaření.
 • Provádění dekorativní funkce. Ze široké škály mlýnů si můžete vybrat ten, který se stane nedílnou součástí designu v kuchyni a jejím originálním interiéru.

  Peugeot je jedním z nejlepších výrobců mlýnek na koření na světě. Klíčovým charakteristickým rysem Peugeotu je použití různých brusných mechanismů, které se používají podle potřeby v závislosti na typu zpracovávaného produktu.

  V Peugeotu je k dispozici až 7 variant, které mele obyčejný pepř a chilli, sůl, suché a mokré, ořechy, káva a bylinky. Brusné mechanismy jsou vyráběny ve Francii a jsou chráněny doživotní zárukou.

  Peugeot pepř mlýn je dvoufázové svítidlo. Principem mlýnu je sekání zrn pepře, které pak padají na dvouvrstvé zuby. Při mletí pepř produkuje esenciální olej, který dokáže učinit jídlo chutnějším a voňavějším.

  Mechanismus solného mlýnu se skládá ze dvou desek, které mele hrubá zrna soli na požadovanou velikost. Přístroj je vyroben z nerezové oceli, díky čemuž je odolný.

  Je nepravděpodobné, že by někdo nalil kávu nebo jiné výrobky do mlýnku na pepř, ale jen málo lidí se zajímá o to, jaký je základní rozdíl mezi zařízením pro sůl a pepř. V jejich práci však existují zásadní rozdíly V každém zařízení by měly být dodržovány pouze přísady, pro které jsou určeny. V mlýně na pepř nelze sůl rozdrtit a v mlýně na sýry není dovoleno mlít bylinky a kávu. Specialisté Peugeotu vytvořili vlastní specifický mechanismus pro různé typy výrobků.

  Tyto technologie jsou patentovány a nemohou být aplikovány na jiné značky.

  Odrůdy

  Přístroje pro broušení koření Peugeot podle typu práce jsou ruční a elektrické.

  S ručními mlýny Peugeot bude proces vaření skutečnou magií. Hlavním principem činnosti ručních přístrojů je rolování horní části těla pomocí pera nebo kola, kde dochází k pečlivému mletí koření. Tyto mlýny jsou nejoblíbenější, protože mají řadu nepopiratelných výhod.

  Ruční mlýny Peugeot mají zpravidla estetický design, i když se s nimi snadno manipuluje. Můžete nezávisle vybrat obsah koření, protože pro vaření různých pokrmů je třeba různých druhů koření. Sklenice na koření jsou doplněny unikátním designem, takže budou při nastavování stolu dalším prvkem výzdoby.

  Nevýhody ručních zařízení zahrnují těžké broušení soli, což vyžaduje zvláštní úsilí v procesu práce a potřebu pravidelné údržby ručního mlýna. Chcete-li se zbavit pachu předchozího koření, po každém použití musí být přístroj důkladně vyčištěn a omyt.

  Na elektrických zařízeních Peugeot je tlačítko start. Díky vysoké rychlosti broušení se celý proces provádí během několika vteřin. Rychlost a volba stupně broušení koření jsou hlavními výhodami elektrického mlýna před manuálními možnostmi. Elektrická zařízení se snadno vyrovnávají s broušením krystalů solí a jiných koření. Takové možnosti jsou velmi žádané mezi kuchaři, protože rychle plní své úkoly bez jakéhokoli dalšího úsilí.

  Peugeot mlýny jsou vyrobeny z různých materiálů. Stávají se ze stromu, oceli, stříbra, akrylu atd. Z velkého sortimentu si můžete vybrat zařízení vhodné pro specifické účely, s nastavitelným broušením a v různých barvách.

  Přehled elektrických mlýnů na pečení a pepřů, viz níže.

  Napište komentář
  Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

  Móda

  Krása

  Vztah