Kuchyňské doplňky

Charakteristiky a vlastnosti výběru desek pro servírování jídel

Charakteristiky a vlastnosti výběru desek pro servírování jídel

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Moderní servírovací jídla
  2. Odrůdy
  3. Hodnocení výrobců

Relativně nedávno, restaurace mají novou módu pro originální porce jídel. Pro neobvyklé servírování začaly používat dřevěné nebo kamenné desky. Tam jsou některé produkty, které jsou ideální pro podávání steak, kebab, sýr, sushi, rohlíky nebo hamburgery. Pro deserty lze použít i podobné servírovací desky.

Moderní servírovací jídla

V mnoha restauracích a kavárnách se obvyklé pokrmy rozplynuly do pozadí. Nyní, pro neobvyklé a neobvyklé stolování, oni používají jiné produkty, opouštět tradiční talíře a nádobí. V případě, že chcete svým hostům příjemně překvapit neobvyklou prezentací, použijte místo talířů speciální desky.

Podávání výrobků ze dřeva, mramoru, břidlice nebo bambusu je již dlouho používáno pro neobvyklou prezentaci různých jídel. Na těchto deskách můžete obsloužit širokou škálu pokrmů od kebabů až po dezerty. Je to, že pouze polévky jim nemohou sloužit.

Dřevěné desky Skvělé pro servírování pestrého jídla. Tam jsou produkty na nohách, tam jsou modely složitých nebo klasických forem. Kromě toho nejoblíbenější černé břidlicové desky. Tyto produkty se často používají k podávání steaků, hamburgerů a dokonce i různých pečení.

Hlavním rysem takového podání je, že vám umožní vytvořit originální porci. Neobvyklá porce hraje velmi důležitou roli ve vnímání některých pokrmů.

Všechny desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů šetrných k životnímu prostředíkteré přitahuje mnoho. Kromě klasických možností servírování desek najdete velmi originální výrobky. Existují například speciální desky pro servírování kebabů, které jsou vybaveny držákem špejle.

Jsou zde dřevěné desky se speciálním prohloubením pro omáčkukteré jsou skvělé pro podávání hamburgerů, steaků nebo uzenin. A pokud si vyberete břidlicové desky, pak můžete přidat vtipné nebo originální nápis, který bude sloužit jídlo ještě neobvyklejší.

Různé desky pro servírování jídel lze zakoupit nejen pro sebe, ale také jako dárek pro své blízké přátele a příbuzné. Takový dar jistě zaujme každého, kdo ocení nejen chuť pokrmu, ale i estetiku, originalitu prezentace.

Odrůdy

Aby bylo možné učinit správnou volbu, měli byste zvážit každou verzi těchto produktů zvlášť. Podobné doplňky pro dávání jsou vyrobeny z různých plemen stromu a kamene.

Strom

Nejoblíbenější servírovací desky ze dřeva, takže můžete najít produkty nejneobvyklejšího tvaru. Toto příslušenství je ideální pro podávání hamburgerů, sushi, kebabů, pizzy, ryb, masa nebo sýrů. Takové výrobky jsou zpravidla vyráběny z dubu, buku, oliv nebo olše. A také je možné setkat se s provedenými kopiemi z bambusu.

Tloušťka klasické desky pro podávání nádobí by neměla být menší než 15 mm. Je důležité si to pamatovat čím větší tloušťka, tím silnější, odolnější a trvanlivější bude výrobek.

Desky z různých druhů dřeva musí být impregnovány speciálním olejem nebo voskem, aby si zachovaly svůj původní vzhled déle, neztratily svou hygienu a vydrží dlouho.

Dřevěné výrobky mohou být různých tvarů, což vám umožní vybrat si nejvhodnější variantu. Například, tam jsou kulaté desky, které jsou ideální pro podávání pizzy, sýrů nebo ovoce nakrájené na plátky. Existují možnosti ve formě lopaty nebo dokonce sekery, vhodné pro porce masa nebo steaků. Rada ve formě ryb vhodné pro rybí pokrmy. Jsou zvláštní desky s malými stranamikteré jsou vhodné pro podávání kávy a dezertů.

Věnujte pozornost výběru výrobku pro porce masa a ryb pro přítomnost speciálních drážek, kde se vejdou malé misky s omáčkami. Tam jsou možnosti s přes sloty, což je také pohodlné.

Pro steaky je nejlepší zvolit desky, které jsou po obvodu opatřeny mělkým zářezem. To je nezbytné pro to, aby se šťáva z masa stékala. Ideální volba pro kebab je deska se speciálními držáky, na které je vhodné namontovat špejle a výklenky pro omáčky.

Kámen

Velice žádané jsou kamenné servírovací desky, které jsou vyrobeny z přírodní břidlice. To je přírodní přírodní kámen, který nevydává žádné škodlivé látky, dokonale odolává vysokým a nízkým teplotám, neabsorbuje pachy a vlhkost, je trvanlivý a trvanlivý.

Tyto břidlicové desky jsou skvělé pro servírování všech druhů občerstvení, sýrových řezů, steaků, sushi nebo rolí. Kromě toho, pokud si vyberete kulatý výrobek, je ideální pro podávání tak populární italské jídlo, jako je pizza.

A také si můžete vybrat žulové výrobkykteré jsou ideální pro podávání sýrů, ryb nebo masa. Přírodní kámen dokonale udržuje vysoké teploty, které umožňují podávání teplých jídel na takové desce.

Pro pohodlné podávání pokrmů z ryb nebo masa je třeba věnovat pozornost tzv. Grilům. Jedná se o žulové prkno orámované dřevem se speciálními otvory pro malé šálky a omáčky. A také si můžete vybrat možnost přírodního mramoru, který má také všechny výše uvedené vlastnosti.

Hodnocení výrobců

Pokud chcete koupit desky pro originální porci, vyrobené z vysoce kvalitního dřeva, pak věnujte pozornost značce Dřevo řeziva. Tento výrobce vyrábí různé doplňky z masivního javoru, borovice, olše nebo dubu.

Je docela možné najít neobvyklé možnosti pro servírování masových pokrmů i různých dezertů. Všechny výrobky této značky jsou předem potažené olejem.To vám umožní udržet si pevnost a trvanlivost. Kromě toho existují případy, které jsou speciálně vařené v oleji pro větší odolnost. Různorodost tvarů a provedení příjemně překvapí každého.

Slavná značka Sunnex vyrábí vysoce kvalitní desky z přírodních břidlic, které získávají pozitivní recenze od moderních spotřebitelů. Existují možnosti čtvercového, kulatého nebo obdélníkového tvaru. Samostatně stojí za zmínku, že značka vyrábí a otočné deskykteré jsou skvělé pro servírování pizzy nebo občerstvení.

Velmi pozitivní zpětná vazba dostane řadu značkových produktů. Gunswood. Společnost vyrábí dřevěné výrobky. Můžete snadno najít možnosti pro podávání steak, sýr, kebab, pizza, rohlíky, a bufetové deskykteré jsou vhodné pro podávání různých druhů občerstvení. Všechny výrobky jsou opatřeny speciálním olejem, který chrání před deformací a prodlužuje životnost.

Různé desky z přírodní břidlice od Kesper také pozitivní. Výrobky této značky mají speciální povlak.díky tomu, co bude sloužit dlouho. Příslušenství se dodává v různých tvarech a dokonale vydrží teplotní změny. Například, aby podáváte dezert, můžete chladit produkt v chladničce.

Artfantasy dřevo - Další populární značka, která vyrábí vysoce kvalitní výrobky ze dřeva.Výrobce vyrábí speciální příslušenství pro servírování hamburgerů, steaků, sushi, ryb a dalších pokrmů. Měli bychom také zmínit, že výrobky této značky mají velmi neobvyklý a originální design, díky kterému nastavení Vašeho stolu na dovolenou příjemně překvapí každého bez výjimky. Například Existují desky ve stylu etno nebo řemesla.

Značka vyrábí kusové desky a celé sady. Výrobky jsou vyrobeny z reliktního dubu, jasanu a dalších dřevin.

O tom, jak udělat desku pro servírování jídel, viz níže.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah