Domácí kočky

Jak volat kočku a černou kočku?

Jak volat kočku a černou kočku?

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Funkce výběru
 2. Univerzální možnosti
 3. Neobvyklé
 4. Seznam jmen pro kočku
 5. Kočka Přezdívky
 6. Co je třeba zvážit?

Když se v domě objeví malé kotě, majitelé přemýšlí o tom, jaké jméno udělí svému domácímu mazlíčku. A pokud je pro děti obvyklá barva často nevyvolává žádné potíže s tímto problémem, černá koťata musí zvolit jména důkladněji. Pokud jste na této stránce, znamená to, že téma je pro vás relevantní, a proto doporučujeme, abyste se seznámili s různými variantami názvů, které mohou vyhovovat černému zvířeti.

Funkce výběru

První věc, která přijde na mysl majitelů je pojmenovat kotě barvou vlny. Tyto přezdívky jsou však často velmi tiché a příliš dlouhé. Je vědecky prokázáno, že kočky, stejně jako psi, dokonale pochopí, kdy se k nim majitelé obrátí. Pokud jsou už od dětství zvyklí na svá jména, budou na ně odpovídat a kotě si to jméno zvykne na pár týdnů.

Jméno kočky nebo kočky by mělo být krátké, ale ne hloupé.. Může se však lišit ve stavu. Například je zbytečné vybírat přezdívku, která je pro šlechtickou kočku příliš jednoduchá. Žádný Vasya, Murzik, Barsik nebude spojen s něčím zvláštním, odlišeným vysokým statusem. A protože volba s ohledem na plemeno - důležité kritérium při výběru jména.

Nemůžete vymyslet zvířata upřímně hloupé přezdívky jako Khmyr, Oil (Oilman), Ghoul, Abrek, Honduras, Spice, Chock. Nemůžete dát zvíře urážlivé přezdívky. Například Následující přezdívky neplatí: Niger, Rogue, Shaitan, čarodějnice, Vrána, Zaarashka, Negra, Effigy, Basmach, Bzdyn.

Je nutné použít barvu jako zvýraznění, protože je to přezdívka kočky, která může zdůraznit jedinečnost zvířátka.

Nemůžete vymyslet přezdívku založenou na rasové nenávisti nebo propojení barvy s bahnem (Bahno, špína, Chukhan, prase, Hryun). Hlavními faktory při výběru přezdívky mohou být zejména barvy, například přítomnost světlých skvrn, charakteristické ponožky, stejně jako nuance charakteru. Kromě toho se můžete spolehnout na typ rocku, "hvězdného historického" předka, pohlaví zvířete. Můžete dát jméno s významem, který zní krásné, krátké a má smysluplný význam.

V tomto případě si můžete udělat kreativní přístup, který dá kočce nebo kočce exkluzivní jméno. Pokud kotě patří do určitého plemene, nejlepším řešením by bylo vybrat si přezdívku podle jména v rodokmenu. V tomto případě se může jednat o zkrácenou nebo petting verzi (například Marty z „Martin“). Zároveň by to nemělo znít tvrdě, jako u psů.

Je dobré, že ve jménu byly dvě slabiky, byla tu měkkost. Psí přezdívky pro kočky nesedí, jako, řekněme, Jack, Gray, Graf, Jager, Goofy. Někdy dokonce i značka automobilu zní mnohem zajímavější než půjčovat si přezdívku psa (Lexus, Porsche, Boomer, Merce). Není třeba zavolat mazlíčka na počest slavných postav z karikatur, které nemají nic společného se zástupci plemene koček, například na počest Ant Flick, Duffy drake.

Univerzální možnosti

Můžete si vybrat jméno černého kotě podle typu vlny. Řekni, jestli je to načechrané, jméno Fluff pro chlapce naznačuje sám sebe. Tato volba je vhodná zejména pro flegmatické zvíře. Pro stejný bobtail je však zcela nevhodný, stejně jako pro ostatní kočky s rodokmenem.

Z jednoduchých možností, které jsou dnes naplněny informačními portály celosvětové sítě, můžete zastavit výběr pouze na několika populárních nápadech.To je vysvětleno tím, že ne všechna jména nabízená kočkám a kočkám jsou tak harmonická, jak jsou vhodná. Například, Chertenok, Mavr, Chernysh nemůže být volána dobrá volba pro vašeho domácího mazlíčka. Totéž platí pro přezdívky jako Popelka, Malá maminka, Afričan, Brunetka, Chernukha, Peklo.

Není třeba svázat jméno s černou barvou těchto přezdívek - je to drsné a natažené.

Pokud jste si již vybrali slušné jméno, měli byste zastavit výběr na možnosti, jako je Lyutsiku (módní jméno v oddělených kruzích milovníků koček, odvozené od Lucifera), Salma, Aza, Maurice, Holly, Melkor, Sylor. Někdo volá černé kotě Sněhová koule někdo má rád přezdívky Bergamot, Hlodavec, Jumper, Černý, Démon, Tmavý, Tyson, Pán, Rytíř, Oscar. Někdo má rád přezdívky jako Stitch, uhlí, uhlí, Schwarz, Pele, Gosha, Marcus, Orion. Zřídka přidělte přezdívky jako Mrak, noc, topný olej, kouř, popel.

Často se nazývají černé kočky Blot, Gots, Pumas a Bagiramijsou to často jména jako Hvězda, Blackberry, Galaxy, Agatha, Haze. A i když tyto přezdívky nejsou zvláště vhodné pro členy kočičí rodiny, chovatelé jako oni. Nicméně, totéž Margot, Melanie, Naomi zní mnohem zajímavěji, jako Riana, Lucky, Taffy nebo Piper.

Neobvyklé

Samozřejmě si můžete vybrat kreativní jméno pro kočku nebo kočku. Například pokud má dítě od raného dětství výbornou chuť k jídlu, můžete si pro něj myslet na vhodnou přezdívku. Nicméně, ne všechno, co je jedlé bude znít vhodně a stav. Pokud kotě nepatří k šlechtickým plemenům, můžete mu dát přezdívku Nagates, Skittsl, Kitkat, Borista, Mathieu, Curtis, francouzština, Traffle, Nuri.

Pro všechny jeho neobvyklosti, tato jména jsou docela sonorous a moderní. Zároveň jsou zbaveni velké sady písmen, což je důvod, proč si domácí zvíře zvykne na některého z nich velmi rychle. Někteří z nich mohou dobře zapadat do vznešených čistokrevných zvířat.

A jména nejsou poražena, což je důležité zejména pro vybíravé majitele, kteří touží po jedinečnosti ve všem.

Přezdívky původně půjčovaly od jmen, například, korejské klíčové popové skupiny. Znalci idolů často chodí o svých preferencích, a proto jejich mazlíčci mohou získat své přezdívky pseudonymy nebo dokonce idoly. Na jedné straně to není vždy dobrá volba (například pokud se název skládá z několika sousedních souhlásek). Na druhou stranu, naopak - je to docela euforické, pokud zvolíte možnost správně.

Například černá koťata s přezdívkami Exo, Naisti, BTS, Monstaks, Black Pink, Shinee mají šanci stát se oblíbenými v domácnosti, které zbožňují některou z těchto skupin. Pokračování tohoto směru, můžete vzít jako základ pseudonymy idolů. Může to být například název Lalisa, Kim, Aili, Chonguk, Tae Khyun, Suga. Jména jsou docela nezapomenutelná, ne dlouhá a krásná.

Seznam jmen pro kočku

Když má volba pohlaví zvláštní význam, majitel se snaží vybrat jméno pro domácího mazlíčka, který bude přenášet jeho vnitřní "I". Toto může být jméno starověké historické postavy, stejně jako přezdívka s významem. Například:

 • Miyako (noční dítě);
 • Tsusiko (měsíc);
 • Daph (černý svět);
 • Duane (tmavý);
 • Erebus (bůh temnoty).

  Jméno zvířete může být založeno na odstínech barvy. Například může být zavoláno černé kotě s bílými skvrnami Yin-Yang, Feng Shui. Pokud má malé domácí zvíře bílé prsa, může být vhodná přezdívka. Bond, pane pane. Úplně černé kotě lze nazvat cizím slovem „černé“, které má v různých národech různé zvuky. Řekněme, že Britové mají Black, Němci mají Schwartz, Kazachové mají Cheren a Japonci mají Kuroi.

  Velké plemeno Kota lze nazvat jménem jakéhokoliv významného charakteru kultovního filmu. Například, nápady na přezdívky mohou být kresleny od jmén dobrých charakterů a darebáci. Řekni, že vznešené přezdívky pocházejí ze jmen Harry, Potter, Sauron, Voldemort, Ron, had, Aang, Zuko, Soko, Gandalf, Draco, Malfoy, Hagrid. Pokud se ponoříte do řeckého tématu, můžete se odtud naučit přezdívky Orpheus, Erebos, Teristis.

  Jméno miláčku můžete dát jménem drahokamu, minerálu nebo hvězdy. Řekněme, že docela přezdívky budou euphonic Šungit, Agat, Morion, Onyx. Ze světa legend a mýtů lze brát tak vzácné, ale originální myšlenky jmen Baku, Balam, Fenfir a Shilikhan. Někdo dává přednost tomu, aby si vybral jméno pro domácího mazlíčka s černou barvou srsti, aby využil téma národních dezertů z kakaa nebo čokolády.

  Díky těmto chovatelům jsou dnes kočky jmenovány. Ganache, Baci, Tiramisu. Ate se podívat kolem sebe, můžete vidět spoustu možností, hodil se faktem, který nás obklopuje. Například, načechraný může být nazýván jako přezdívky jako Yandex, Google, Twitter, Line, Viber, Byte. Takové přezdívky jako Dove nebo Nettle jsou o nic méně krásné.

  Původní jméno může být přezdívka Antibiotika. Přes jeho délku, toto je možnost s významem, protože ve většině případů, načechraný mazlíčci mají schopnost uklidnit majitele. Někdo dokonce věří, že léčivá síla je charakteristická pro kočky.

  To samozřejmě neznamená, že kočky, stejně jako drogy, budou jednat se svými vlastníky. Nicméně, oni jsou docela schopni uklidnit a zmírnit stres.

  Kočka Přezdívky

  A pro malé kotě a pro dospělou kočku jméno znamená hodně. Je nemožné, že byl ve spěchu přivlastněn a následně se vůbec nehodil k charakteru zvířete. Pokud jde o zvířata-dívky, jejich jména by měla být ušlechtilá, melodická a status, bez ohledu na to, zda v domě bydlí ušlechtilá kočka nebo čistokrevná kočka. Samozřejmě, někdo má rád přezdívky Musya, Dusya, Motya, Vasilisa, Toffee, Gavka, Šachy. A pokud se majitel nebo hosteska domnívá, že jsou zcela hodni výběru, je to jejich podnikání.

  Nicméně, některé kočky prostě nemají jednoduchá jména., jako příliš pompézní přezdívky jako Mademoiselle, Čestná panna, Panna, Merlin Murlo. Takové možnosti jsou krásně zvukové Myrha (vonná pryskyřice), Melaine a Carey (tmavá), Helen (zářící pochodeň) a Estelle (hvězda). Pokud jde o východní jména, populární u mnoha moderních milovníků koček, nejzajímavější z nich patří následující jména: Ayumi, Hotaru, Mizuki, Hoshi. Následující názvy jsou harmonické: Yuki, Utah, Camuri.

  Na základě vlastností zvířete si můžete vyzvednout jméno založené na zvláště prominentní osobnostní povaze. Například mimické jméno s významem, který je dnes mezi mladými lidmi a fanoušky sexy stylů tak populární, může být následující:

  • Aiko, Ityu (oblíbené);
  • Akira (jasná, jedinečná);
  • Asobu (hravý);
  • Gokana (luxusní);
  • Katsudo (aktivní, rychlé);
  • Karenna (hezká);
  • Minaku (krásný);
  • Daity (dobrá holka);
  • Sei (neobvyklé);
  • Haruki (zářivý);
  • Hime (dobrý);
  • Chizay (malý, miniaturní).

   V tomto směru si můžete vybrat jméno podle principu období, ve kterém se kotě narodilo. Může to být například takové možnosti jako Fuy (zima), Haru (jaro), Natsu (léto) nebo Aki (podzim). Mimochodem, kotě lze nazvat Koneko, což v japonštině znamená „kotě“. Pokud má charakter tygra, můžete mu dát jméno Tóra. Coward kočka může představit přezdívku Ieusagikterý se překládá jako „králík“, může být jeden z nich nazýván kitsune, což znamená „liška“.

   Původní myšlenky lze sbírat z názvů měst na africkém kontinentu. Například takové možnosti jako Medea, Jijel, Tripolis, Praia, Asmara, Ariana. Pokud se pokusíte hledat jméno v moderních ságách, můžete věnovat pozornost možnostem, jako je například Hermiona, Azula, Katar, Natiri, Bella, Lara, Marinet, Mabel, Winx, Bloom, Stella.

   Přezdívky koček si mohou vybrat z různých karikatur a dokonce i pohádek.

   Co je třeba zvážit?

   Pokud není pro některé majitele tak důležité, aby přezdívka mohla být v souladu se známými „ks-ks“, na které reagují všechny kočky, pak se ostatním, naopak, nelíbí jméno zvířete, které obsahuje náznak tohoto způsobu volání kočky. Kočka tak nevěnuje pozornost cizím lidem, chápe jen své vlastní jméno.

   Pokud jde o dvojitá nebo dokonce trojitá jména, jsou příliš složité pro pochopení a zapamatování kočky. Kočka zároveň velmi dobře chápe zkrácený název a zástupci jednotlivých plemen jsou schopni sami reagovat na nároky či pochvalu majitelů. Když se odkazuje na mazlíčka, jméno by mělo znít slušně, protože ukazuje inteligenci šlechtitele a jeho postoj ke zvířeti.

   Pokud je majitel nesmírně důležitý, aby se zaměřil na černou barvu srsti kočky, při výběru přezdívky stojí za to zvolit možnosti, které znamenají „černou“, ať už je to překlad slova do cizího jazyka nebo jméno s významem, který se překládá jako věta. Současně Neměli byste kreslit paralelu s biblickým tématem, srovnávat barvu kožichu s něčím ďábelským.

   Černá barva vůbec neznamená, že kočka může být bezdůvodně nazývána démonem, ďáblem, šejtánem, satanem. Jak rodokmen, tak obyčejná kočka, kdyby věděla význam svého jména, tento „dar“ by nebyl oceněn, protože jiní by nerozuměli, kdyby chovatelský dům byl plný ďáblů.

   Pokud chcete, aby jméno černé kočky vypadalo krásně a neobvykle, rozhlédněte se kolem sebe. I takové obyčejné varianty jako Murzik nebo Marsik mohou být změněny na Murcello nebo Marcello. Pokud si vyberete ze značek automobilů, můžete zůstat na možnostech jako Asura, Alpina, Haro, Audi, Bau, Cherry, Kord, Daewoo, Fisker, Fuji. Skvělé nápady navazují na hygienické výrobky: zde se můžete podívat na různé možnosti a vybrat si jednotlivá slova z názvů značkových produktů (například Nexus, Redken, Glamour, Aussie, Murphy).

   Pokud chcete najít legrační možnost, můžete se podívat na názvy barev v korejštině. Například černá barva v tomto případě bude znít jako „komzhong“. Originální a krátká jména, která jsou obyčejná mezi Koreans. Například zde si můžete vypůjčit možnosti Kim, Pak, Lim, Sim, Yun, Soto bude spíše neobvyklé. Můžete si vybrat přezdívku s významem (například Dung by znamenal „statečný“, Khan - „suverénní“, Dream - „hvězda“). Japonská kočka zní Neko.

   Pro neobvyklá jména pro černé kočky a kočky viz následující video.

   Napište komentář
   Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

   Móda

   Krása

   Vztah