Šaty a modely

Šaty s nízkým pasem - převrat v dámské módě

Šaty s nízkým pasem - převrat v dámské módě

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo je vhodný?
 3. Odrůdy
 4. S plnou sukní
 5. Délka
 6. Svatební šaty
 7. Večerní možnosti
 8. Je to kompletní?
 9. Tipy pro výběr
 10. Co nosit?
 11. Příslušenství
 12. Boty

Vlastnosti

Moderní šaty s nízkým pasem - to je ahoj z 20. let minulého století. V té době se v dějinách ženské módy odehrával skutečný převrat. V boji za rovnost s muži začaly ženy opouštět dlouhé, nafouklé sukně a hledaly pro sebe nová řešení. Na rozdíl od říše a korzetových šatů se objevovaly oděvy s nízkým pasem, které zdůrazňovaly ženské formy. Odsazení dolů v linii pasu činí siluetu plochější, obdélníkovou. Tak, šaty dělal postavu trochu chlapecký. Kromě toho se pohodlně pohybovali, tancovali a sportovali.

Kdo je vhodný?

Šaty s nízkým pasem se objevily během první světové války. Pak ideál ženské krásy přestal být vzduchem, křehkými stvořeními a oči mužů se staly silnými atletickými dívkami, které dokázaly zvládnout tvrdou práci. To se odrazilo ve stylu ženského oblečení. Nízké pasové šaty jsou nejvhodnější pro dívky se sportovní postavou: vysokou a široko-ramenou.

Pokud patříte k typu "obdélníku" nebo "obráceného trojúhelníku", můžete tyto šaty bezpečně nosit. Vyhněte se šaty s ofsetem pasu linky by měly být dívky s širokými boky, stejně jako jednotlivci s nízkým růstem.

Odrůdy

Nejžádanějším modelem je šaty na šaty s nízkým pasem. Dlouho se stala skutečnou klasikou a téměř všechny dívky ji milují. Jednoduchý, elegantní, skvěle vypadá na jakékoli postavě a je vhodný pro různé příležitosti.

Sack-line. Jedná se o styl šatů, který je spojen s érou jazzu. Symbolizuje odmítnutí nepohodlných korzetů a stísněných šatů. "Sak-line" je zdarma šaty na popruhy, s velkým výstřihem a krátkou sukni, která začíná téměř z boků.

Šaty Charleston. TAuger k nám přišel z dvacátých let minulého století. Tyto krátké šaty rovného střihu, zdobené bohatou, vícevrstvou výzdobou, třásněmi, flitry, peřím, jiskrami atd.

S plnou sukní

Nízký pas v kombinaci s nadýchanou sukní je velmi oblíbeným stylem pro večerní šaty.

Pokud jsou šaty dlouhé, bude nazýván silueta nebo tvar A. Tyto šaty dobře sedí na téměř jakékoliv postavě. Chubby dívky se často rozhodnou pro tuto konkrétní variantu. Za předpokladu, že šaty mají pevný korzet, dokonale přizpůsobí postavu. Krátké šaty s nízkým pasem a plnou sukní nejsou vhodné pro každého. Pouze s úzkými boky a štíhlé nohy, budete vypadat perfektní v tomto oblečení.

Délka

Tradičně, šaty s nízkým pasem nebyly dlouhé, protože se objevily v okamžiku, kdy se ženy nakonec rozhodly opustit své šaty s délkou podlahy. Dnes však můžete vidět takové šaty různých délek.

Dlouho

Dlouhé šaty s nízkým pasem mohou být sofistikované večerní šaty a lehké oblečení pro chůzi. Klasická silueta šaty, které jsou často vybírány nevěsta, spadají do první kategorie. Tento outfit je skvělý způsob, jak pro budoucí maminky, které chtějí skrýt načrtnuté bříško. Volná sukně, shromážděná v krásných záhybech, dělá obraz ženský a romantický.

Midi

Klasická délka pro šaty s nízkým pasem je midi - koneckonců, před sto lety, ženy stále nedovolily vystavit své nohy silně.

Šaty střední délky jsou univerzální možností, která je vhodná jak pro pracovní den, tak pro slavnostní večer. Modely v ležérním stylu jsou obvykle podhodnoceny jen pár centimetrů. Toto přizpůsobení je nejvhodnější pro sukně různých střihů - úzké, rozšířené nebo skládané.

Krátké

Šaty s nízkým pasem a mini sukní - to je docela populární koktejl možnost. Pokud vám takový oblek opravdu vyhovuje, pak budete vypadat velmi příznivě na pozadí tradičních šatů.

Krátké šaty s nízkým pasem mohou být příležitostné nebo sportovní oblečení. Volný střih umožňuje aktivní pohyb, takže můžete pohodlně jezdit na kolečkových bruslích, hrát tenis atd. V takových šatech.

Svatební šaty

Každý den se stále více a více nevěst rozhoduje ve prospěch šatů s nízkým pasem. V posledních několika letech tento styl zůstává trendem svatební módy.

Svatební šaty s nízkým pasem mají zpravidla dva základní prvky: živůtek nebo korzetový korzet a dlouhou plnou sukni. Společně to vytváří neuvěřitelně krásnou siluetu. Tyto šaty ukazují krásu krku a ramen nevěsty, zdůrazňují hrudník a pas a také maskovat všechny problémové oblasti. Vysoce pasované svatební šaty jsou tak nádherné, že stylisté doporučují nevěstám dostat se s minimem šperků a vybrat si velmi jednoduchý účes.

Večerní možnosti

Dva typy večerních šatů s nízkým pasem si užívají největší lásky módy. Prvním z nich jsou modely jazzového stylu, které se staly populárními díky módnímu domu Gucci.

Jak vypadají, můžete si snadno představit, pamatovat si film "The Great Gatsby". Malé šaty, rovné nebo lehce vybavené, s luxusním dekorem. Výšivky, krajky, korálky, kamínky - šperky nemohou být příliš mnoho. Druhým typem jsou šaty s nízkým pasem a dlouhou rovnou sukní, kterou vytvořil módní dům Chanel. Jsou prováděny a tenké, létající tkaniny, mají jednoduchý, ale drahý dekor.

Je to kompletní?

Šaty s nízkým pasem dokonale zapadají, protože tento styl vám umožňuje vizuálně upravit postavu.

Pokud máte bříško, znamená to, že přiléhavé šaty z elastické tkaniny nejsou pro vás. Ale modely se sníženým pasem dávají horní části figurky tvar obdélníku, čímž skryjí všechny vystupující části. Svěží boky s takovými šaty se neskrývají, ale opravné prádlo to řeší. Ale baculaté paže a ramena mohou být vyváženy poměrně načechranou sukní. Dívky s luxusními formami by si měly vybrat modely se sukní nad kolenem. A nezapomeňte na paty - takže budete vypadat mnohem elegantnější.

Tipy pro výběr

 • Podrobnosti o šaty mohou příznivě zdůraznit vaše ctnosti, nebo naopak, zničit všechno. Pokud máte luxusní prsa, dávejte pozor na modely s krásným, neobvyklým výstřihem. Bezchybná kůže krku a ramen je vynikajícím důvodem, proč si obléknout šaty s otevřeným živůtkem bez ramenního popruhu. Půvabné ruce zdůrazňují krátké, nafouklé rukávy.
 • S délkou šaty s nízkým pasem, musíte být velmi opatrní, zejména pokud se nemůžete chlubit vysokým. Vysoké dívky si mohou vybrat pro sebe modely jakékoli délky, ale miniaturní mladé dámy lépe zůstat na šaty se sukní na podlahu.

Co nosit?

Volba doprovodu k šatům s nízkým pasem závisí přímo na samotném oblečení. Pokud se jedná o klasické večerní šaty, pak to nepotřebuje nic jiného než boty, kabelky a šperky. Šaty ve stylu dvacátých let mohou být doplněny o doplňky z té doby - drobné klobouky, čelenky, boa nebo korálky s řetízkem. Šaty v neformálním stylu lze kombinovat s téměř vším.Tyto šaty budou vypadat dobře s pláštěnkou, džíny nebo koženou bundu. Krátké sportovní oděvy lze nosit s hubenými džíny nebo legíny.

Příslušenství

Většina z nás obléká nízký pas spojený s módou počátku minulého století. Chcete-li vytvořit harmonický obraz dekorace pro takové šaty, musíte vybrat vhodné.

Večerní dámské šaty v těchto dnech ztělesňovaly koncept glamour - tolik měli luxus a třpyt. Pro šaty pro zvláštní příležitosti, měli byste nosit vynikající šperky nebo retro-styl šperky: dlouhé korálky, vázané, šumivé náušnice visící, náramky a prsteny s velkými kameny. Stačí nenosit všechno najednou - šperky budou dost dost.

Boty

Řada pasu se vizuálně posouvá směrem dolů a nohy jsou o něco kratší. Proto je hlavním úkolem při výběru obuvi zvolit ten, který tento efekt vyhladí. To znamená, že je nutné opouštět ploché boty, vysoké boty a boty, které navíc „horizontálně“ vyříznou nohu.

Nejlepší možností jsou boty nebo sandály s vysokými podpatky. Boty béžové a stísněné barvy budou výbornou volbou, protože za prvé se vejdou téměř do jakýchkoliv šatů, a za druhé, opticky prodlouží nohy.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah