Šaty styly a modely

Šaty se zvonovou sukní - romantika ve všem

Šaty se zvonovou sukní - romantika ve všem

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Trochu historie
 3. Kdo je vhodný?
 4. S rukávy
 5. Délka
 6. Tipy pro výběr
 7. Co nosit?

Dámský šatník jistě zahrnuje šaty, které jsou prezentovány v různých stylech. Jeden z nejatraktivnějších, romantických a ženských lze nazvat šaty, jejichž sukně se podobá zvonku. Ženy nosí takové oblečení více než jedno století a my nyní zjistíme, proč jsou dnes ženy žádány od módy.

Vlastnosti

Šaty, jejichž vrcholem je zvonová sukně, jsou velmi pohodlné a praktické. Oni mají tradičně slinky nahoru a rozšířil dolů sukně. V tomto stylu můžete vidět obchodní a večerní šaty.

Nejběžnější letní modely se zvonovou sukní. Jejich použití poskytuje pohodlí v teple, protože spodní část těchto šatů se nedotýká nohou. Zimní verze šatů tohoto stylu však také nejsou neobvyklé.

Pro šití oblečení tohoto typu používejte materiály, které mají spíše tuhou texturu. Může se jednat o vlnu, lnu, kůži, bavlnu nebo jiné podobné tkaniny. Znakem spodní části šatů se zvonovou sukní je expanze bez záclon a záhybů, takže jakékoli výtisky na těchto outfitech vypadají atraktivně a nevypínají.

Trochu historie

První šaty, jejichž sukně připomínaly převrácený zvon, se začaly nosit v 17. století. Pod nimi byly načechrané crinolínové sukně, takže oblečení bylo objemné a atraktivní. Takové šaty pro slavnostní příležitosti byly vytvořeny s dlouhými vlaky.

Postupem času se délka šatů se zvonovou sukní začala snižovat a těsné šněrování a těsný korzet jsou minulostí. Dnešní oblečení tohoto stylu jsou ve své podobě zdrženlivé a jejich střih je velmi lakonický. Kromě toho jsou tyto šaty velmi populární u dívek, které chtějí vytvořit romantický a ženský obraz.

Kdo je vhodný?

Hlavní výhodou tohoto stylu šatů je schopnost skrýt boky dívky, takže tyto oblečení vypadají dobře na krásách s příliš úzkými boky, a na ženy, jejichž boky mají značné množství.

 • Pokud se dívčí postava podobá hrušce, bude za pomoci zvonové sukně skryta nejobjemnější část.
 • Pro ty ženy, jejichž ramena jsou poměrně široká (postava je podobná písmenu T), oblečení tohoto stylu dodá hlasitost na dně, což učiní siluetu více proporcionální.
 • Pokud jde o dívky s postavou „přesýpacích hodin“, nedoporučuje se nosit zvonové šaty se sukní, protože v takových šatech budou jejich krásné proporce skryté.

S rukávy

Šaty, jejichž sukně jsou podobné zvonku, mohou být s popruhy, stejně jako s dlouhými nebo krátkými rukávy. Pokud je model oblečení slavnostní a elegantní, jeho horní část může být reprezentována korzetem a rukávy chybí.

Délka

Krátké

Oblečení tohoto stylu s mini sukní jsou obvykle zakoupeny pro letní sezónu. Nejlepší ze všeho je, že v krátkých šatech se zvonovou sukní vypadají tenké dívky, které mají štíhlé nohy. Je třeba se vyhnout ultrašortkovým šatům, protože jsou schopny vizuálně rozšířit boky.

Midi

Šaty tohoto stylu s kolenní délkou se doporučují jak pro štíhlé dívky, tak pro krásné ženy s bujnými boky. Modely s průměrnou délkou jsou velmi populární, u kterých je pas trochu přeceňován.

Dlouho

Šaty s rolničkou na podlaze jsou praktické a pohodlné. Obvykle se jedná o letní oblečení z přírodních lehkých tkanin. Nejčastěji jsou prezentovány v jasném rozsahu. Zajímavý je vzhled a oblečení, ve kterém je horní část monotónní a dlouhá sukně je barevná (a naopak).

Tipy pro výběr

Vyberete-li délku šatů se zvonovou sukní, měli byste zvážit vzhled nohou dívky. Čím štíhlejší a atraktivnější budou, tím kratší budou šaty, které si můžete koupit. Pokud jde o střih, nejprve vyhodnoťte horní část těla. Pokud se váš krk dá nazvat úhledným a vaše ruce jsou krásné, můžete bezpečně vybrat oblečení s hlubokým kulatým, trojúhelníkovým nebo čtvercovým výstřihem. Pokud je vaše busta malá, podívejte se na modely, které mají světlý top a mají ozdobný lem ve výstřihu.

Odstín a barva tohoto oděvu se volí podle osobních preferencí. Pro letní šaty nejoblíbenější jsou světlé nebo světlé barvy. V bílých šatech se zvonovou sukní bude dívka vypadat svěží a mladá. Červené šaty podle chuti odvážných a extravagantních krás a v černých šatech tohoto stylu bude dívka vypadat záhadně a přísně.

Co nosit?

Na šaty se sukněm, můžete nosit oříznuté bundy a bundy, stejně jako saka. S večerním modelem této šaty vypadá dobře bolero s dlouhými rukávy. Současně, pokud jsou barvy šatů pestré, by měl být přídavek monofonní.

Kabelka tohoto stylu je vybrána tak, aby vyhovovala účelu - pokud se jedná o obchodní šaty, hodí se do ní prostorná ležérní taška a elegantní elegantní spojka.

Příslušenství

Nadměrné množství šperků na šaty se zvonovou sukní je zbytečné. Oblečení a tak vypadá slavnostní a jasné. Stačí malý náhrdelník nebo dlouhé korálky, stejně jako středně velké náušnice.

S podobnými šaty můžete nosit kožený pásek v barvě šatů. Pokud má pás kontrastní stín, pomůže zvýraznit pas.

Boty

Při výběru bot, které odpovídají tomuto stylu, zvažte také účel oblečení:

 • Pokud se jedná o model obchodního stylu, boty se středními podpatky půjdou s ním dobře.
 • Pokud máte večerní šaty se zvonovou sukní, můžete nosit jehlu.
 • Je povoleno nosit sandály nebo baletní byty pro tento typ šatů, ve kterých budete chodit na rande nebo pěšky.
 • Pro teplé modely, vysoké boty klasického stylu bude dobře vyhovovat.
Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah