Šaty styly a modely

Rozzářené šaty - pro romantický vzhled

Rozzářené šaty - pro romantický vzhled

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Kdo je vhodný?
 2. Styly
 3. Pletené
 4. Odrůdy rozšířených sukní
 5. Rozevřené rukávy
 6. Do sezóny
 7. Délka
 8. Co nosit?
 9. Pás nebo pás
 10. Boty
 11. Příslušenství

Ne vždy se hodící silueta je vhodná a vyhovuje hlavně dívkám s dokonalou postavou. Pokud chcete skrýt některé z nedostatků své postavy, vypadat ženský a romantický a cítit se pohodlně, pak se rozšířené šaty budou ideálním řešením.

Na těchto sbírkách neustále pracují přední designéři světa, protože tato možnost je v naší době relevantní.

Kdo je vhodný?

 • Pro dívky s úzkými boky, je rozšířené šaty skutečný nález. Světlice tvoří vlny, které proudí kolem postavy a přidávají trochu boku do boků, což činí postavu atraktivnější.
 • Majitelé těla typu A by měli přebývat na rozšířených šatech pod délkou kolena. V tomto provedení bude upravena plnost kyčlí a nohy jsou zobrazeny v nejlepším světle.
 • Ženy s postavou typu T by měly vybírat šaty z tlustých tkanin, které udržují jejich tvar. Šaty vám pomohou vizuálně přidat objem boky a vytvořit přesýpací hodiny.
 • Nízké dívky by měly být opatrné při výběru takových šatů, protože styl může být mírně plný a silueta je těžká.
 • Ženy s postavou typu O by si neměly vybírat šaty s rozšířeným od pasu, protože absence pasu bude zdůrazněna. Vyberte si šaty, rozevřené z hrudi.

Styly

Vysoký pas

Tento styl je ve velké poptávce mezi dívkami, které mají non-ideální postava, protože to odvádí pozornost od problémových oblastí, a také pomáhá skrýt žaludek.

Modely z drahých materiálů vypadají velmi krásně, dávají obrazu slavnost, sofistikovanost a šarm. Pod hrudníkem můžete připnout brož nebo ozdobit stuhy, což vám umožní věnovat pozornost oblasti hrudníku.

Odlesk od pasu

Flared šaty z pasu je klasická verze, která byla populární v 50. a 60. letech minulého století. Hlavní důraz je kladen na pas. Chcete-li zdůraznit ještě více, můžete navíc použít elegantní pás. Šaty tohoto stylu mohou mít různou délku: pod kolenem, mini nebo maxi. Podlahové modely se používají pro retro styl.

Pokud jste majitelem úzkého nebo středního pasu a úzkých boků, je tento styl vytvořen pro vás. Díky klasickému střihu leží šaty na obrázku.

Ale stojí za to připomenout, že přiléhavý živůtek v tandemu s plnou sukní může vizuálně rozšířit vaše boky. Ale s touto vzduchovou tkání pomůže vyrovnat se, vytvoří menší váhový efekt.

Odlesk

Tento styl se často používá k vytvoření obrazu v empírovém stylu. Dlouhé šaty na podlaze zdůrazňují krásu paží a ramen a modely s malou délkou přitáhnou pozornost k krásným a štíhlým nohám. Chcete-li upozornit na hrudník, mnoho modelů má vrchol kontrastních barev.

A-line šaty jsou jednou z možností hrazdy. Těsné horní části šaty zdůrazňuje svěží hrudník, pak tkanina z podpaží plynule rozšiřuje dolů, takže dívky mohou závoj všechny chyby na obrázku. Šaty s hrudními prsy mají volné nošení, takže jsou často šité z šifónové tkaniny.

Odlesky od boků

Díky tomuto řezu můžete zdůraznit ploché břicho a dokonalé hýždě, takže tento styl si mohou dovolit pouze ženy s dokonalou postavou.

Vybaveno

Chcete-li vytvořit obchodní styl, můžete se rozhodnout pro šaty s rozšířené sukně a zavřené ramena. Oblečené šaty se nedoporučují pro ženy s typem "jablko".

Tento styl se perfektně hodí pro kancelářský styl nebo pro každý den. Velmi oblíbené jsou šaty vyrobené z těsného úpletu mini nebo midi. Diskrétní šedá barva je vhodná pro vytvoření obchodního obrazu, ale pokud chcete vypadat stylově a jasně, pak bude květinovým potiskem vytvořit skutečný pocit.

Pletené

Pletená rozšířená sukně také pomůže skrýt vady postav, aby se silueta stala štíhlejší. Šaty s perforací nebo guipure s efektem pletené věci vypadají originálně. Tento model úspěšně kombinuje pohodlí a krásu.

Pletené rozšířené šaty jsou často zakoupeny pro každodenní nošení v pozdním podzimu a v zimě, protože to pomáhá zahřát se v chladných dnech. Pletené šaty se také používají pro letní sezónu, vyznačují se jemností a vypadají velmi originálně. Velkolepé řešení - kombinace pletených prvků a kánoe šaty.

Šité šaty jsou často s rukávy, jejichž délka a styl může být naprosto libovolný. Dlouhé rukávy z tlusté tkaniny dokonale doplňují teplé zimní šaty a letní modely mají rukávy z lehkých materiálů nebo zcela chybí.

Odrůdy rozšířených sukní

Volba stylu spodní části rozšířených šatů je dostatečně velká: dlouhá v podlaze, střední, krátká a nejrůznějších forem. V každém případě, světlice přidává k obrazu značné množství lehkosti a ženskosti.

 • Sluneční sukně a půl slunce, které mají nejjednodušší střih, jsou ideální pro dívky s tenkým pasem a svěžími boky.
 • Štíhlé dívky se také hodí do sukně se sestavou nebo záhyby v pase.
 • Trapézová sukně je univerzální, vhodná pro různé typy tvarů. Tenké děvčata dají potřebné objemy a učiní ji ženskou. Dámy se svěžími boky by měly upřednostňovat sukni, trochu volnou v části boků. Výhodnější bude matný materiál s malým vzorem.
 • Roční sukně, která je kombinací tužkové sukně a rozšířené sukně, pokrývá boky a rozšiřuje se na dně. Vypadá vždy svůdně. Luxusní možnost večerního nošení.
 • Ve dvouvrstvých šatech může být tužková sukně z hustšího, látkově tvarovaného držáku doplněna o špičkovou sukni.
 • Rozmanitost rozšířených sukní zahrnuje skládanou sukni, okouzlující zvonovitou sukni, koketní flockce a volán na dně sukně, který je vždy aktuální ve večerních a nočních šatech.

Rozevřené rukávy

V závislosti na stylu mohou být rozšířené rukávy různých délek. Jsou to jedna z hlavních částí šatů.

Dlouhé rukávy se obvykle nacházejí v šatech vyrobených z lehkého šifonu, mohou být vyrobeny z krajky, guipure nebo jiné průsvitné tkaniny.

Někteří designéři nabízejí originální modely šatů, kde jsou rukávy asymetrické: na jednom rameni je rukáv a druhý je zcela holý.

Rukáv "bat" je velmi populární, protože dává lehkost a lehkost spolu s ním. Další možností rozšířeného typu je „flutter“, který padá dolů a vytváří luxusní raketoplány. Díky tomuto oblečení bude vypadat elegantněji.

Do sezóny

Léto

Na léto, mnoho dívek preferuje krátké šaty, protože vám umožní ukázat krásu opálených nohou. Šaty z bavlny nebo chintz vám umožní snášet teplo. Velmi populárním modelem jsou šaty s otevřenou zádí na popruzích nebo bez nich.

Šaty mohou být zdobeny potiskem v podobě proužku nebo v kleci, ale stojí za to připomenout, že klasické modely se vyznačují elegancí a jednoduchostí.

Jaro a podzim

Jarní šaty rozšířené šité z tenkých přírodních tkanin, a pro chladný podzim nejlepší možností by byla hustá pletenina. Stojí za to věnovat pozornost barevnému schématu. Neměli byste používat pouze diskrétní barvy, protože světlé barvy vám pomohou ozdobit deštivý den a zvednout náladu.

Zima

Modely pro chladné období jsou obvykle vyrobeny z tlustého úpletu, i když často najdete pletené oblečení.

V zimě můžete nosit nejen šaty střední délky, ale i dlouhé. Preferované by měly být možnosti s dlouhým rukávem a bez otevřeného výstřihu. Pamatujte, že šaty by měly být vyrobeny z přírodní tkaniny, protože pouze to pomůže zahřát se v zimě.

Délka

Dlouho

Šaty s maximální délkou jsou vždy oblíbené na speciálních akcích.

Pokud chcete vypadat luxusně a bohatě, pak byste měli věnovat pozornost rozšířeným šatům v podlaze. Pomůže prodloužit siluetu, umístit hlavní akcenty do obrazu a vizuálně opravit obraz.

Midi

Midi délka rozšířené sukně šaty jsou skvělým řešením pro party nebo semi-formální akce. Atlas, šifon nebo hedvábí je ideální pro tento outfit.

Midi délka šaty jsou vhodné pro každodenní život. Pomáhají zdůraznit krásu nohou, stejně jako skrýt vady postav, takže se budete cítit pohodlně.

Krátké

Pokud má vaše šatní skříň černé krátké šaty se širokou sukní, pak si můžete být jisti, že na každé straně budete vždy středem pozornosti. Elegantní krátké šaty jsou skvělé pro vytvoření klasického nebo retro vzhledu.

Pro štíhlé dívky je vhodné oblečení krátké délky s namontovaným korzetem nebo otevřenou zádí a plnou sukní.

Co nosit?

Modely zdobené dokonale kombinované s bundami, bolerami, bundami nebo vestami. Oblečení s dlouhými rukávy jsou nádherně kombinovány s kožešinovými vestami. Krása oblečených šatů s rozšířenou sukní je dokonale zvýrazněna krátkou bundou. Při výběru svrchních oděvů je třeba vzít v úvahu styl oblečení a účel.

Chcete-li vytvořit obraz v retro stylu, pak můžete šaty A-silueta doplnit originálním účesem s lukem, botami s pevnou patou a taškou stylu té doby.

Pás nebo pás

Pásek, opasek je oblíbeným detailem rozšířených šatů, zejména pro štíhlé modely. To vám umožní zdůraznit dokonalý pas a působí jako jeden z akcentů při vytváření nepřekonatelného obrazu.

Boty

Volba modelu obuvi závisí nejen na stylu oblečení, ale také na jeho délce. Takže, pro krátké šaty si můžete vybrat stylové sandály nebo boty s nízkým podpatkem, i když vysoký podpatek bude váš obrázek štíhlejší.

Často jsou pohodlné sandály nebo elegantní boty s podpatky vybrány pro rozšířené šaty, ale baletní byty lze nosit i v každodenním životě.

Světlý šátek na krku, který přinese nové barvy, se stane stylovým doplňkem obrazu. Pokud má oblečení zkrácenou manžetu, pak pod spodkem můžete nosit halenku nebo rolák.

Příslušenství

Půvabné doplňky vám pomohou ozdobit obraz, učinit ho jasnějším a elegantnějším, ale při výběru je třeba dávat pozor, protože se liší v závislosti na stylu rozšířených šatů:

 • Pro šaty, rozšířené od ramene, to stojí za vyzvednutí šperky, které pomohou, aby vaše silueta déle. Například dlouhé náušnice nebo náhrdelník se zajímavým přívěskem podélného tvaru.
 • Šaty, rozšířené z hrudníku, které jsou často vybírány k vytvoření obrazu v empírovém stylu, mohou být nošeny s krátkými i dlouhými náhrdelníky nebo náhrdelníky. Masivní náušnice upozorňují na krk. Při výběru bot stojí za to koupit pouze lehké a elegantní.Chcete-li například vytvořit řecký styl, můžete nosit sandály ze zlaté nebo stříbrné barvy. Nezapomeňte, že krátké šaty vždy potřebují elegantní boty, protože vaše nohy v širokém oblečení budou středem pozornosti.

Nejoblíbenějším příslušenstvím pro rozšířené modely jsou šály nebo šály, ale můžete je nahradit položeným límcem. Dokonale doplní obraz protáhlých rukavic.

Skutečná dáma, která poslouchala módní trendy, si může vybrat styly, které zdůrazňují její ctnosti a odpovídají jejímu stylu. A doplněk obrazu příslušenství můžete vždy prokázat skvělou chuť!

Poznámky
 1. Alexandra
  19.02.2016

  To je můj oblíbený styl! Pro typ Obdélník jsou tyto šaty perfektní.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah