Šaty styly a modely

Šaty rovné silueta - pro příznivce klasiky a minimalismu

Šaty rovné silueta - pro příznivce klasiky a minimalismu

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Kdo je vhodný?
 3. Styly a modely
 4. Délka
 5. Je to kompletní?
 6. Co nosit?

Šaty, které jsou tvarovány jako obdélník, jsou jednou z nejvyhledávanějších šatů v šatníku módní módy. Podobné šaty podle chuti a ty, kteří milují klasické oblečení, a příznivci minimalismu. Než si koupíte takové šaty pro sebe, stojí za to zjistit, co přitahuje oblečení tohoto stylu, komu jdou a co obvykle nosí.

Vlastnosti

Rovné šaty jsou univerzálním předmětem dámského šatníku, protože zdůrazňují ženskost postavy a jsou vhodné pro každou příležitost. Takový atraktivní a elegantní model lze zakoupit místo klasického oděvu.

Pro výrobu rovných šatů se používá řada tkanin. Například pro šití letní modely volíme vzduchové a lehké materiály, pro zimní oblečení - kostýmovou tkaninu, vlnu, gabardinu nebo úplet. Šifónové, krajkové, brokátové, saténové, hedvábné a podobné drahé tkaniny jsou vybírány tak, aby vytvářely večerní šaty tohoto stylu.

Barevné varianty rovných šatů jsou také velmi rozmanité. Modely zdobí kresby, vyšívané prvky, flitry, korálky, krajkové vložky a další dekory. Mezi letní šaty jsou velmi oblíbené přímé šaty se zvířecími motivy nebo květinovým potiskem.

Kdo je vhodný?

Tento styl bude vyhovovat ženě jakékoliv výšky - obě vysoké (v tomto případě bude zdůrazňovat štíhlou postavu) a nízké (tyto šaty budou vizuálně přidávat několik centimetrů). Ale pokud jde o typ postavy v rovných šatech má své vlastní požadavky. Nejlepší ze všeho je, že tento typ oblečení vypadá na dívkách, jejichž postava vypadá jako přesýpací hodiny nebo obdélník. V druhém případě je pás obvykle zvýrazněn tenkým páskem.

Dívky s postavou podobnou obrácenému trojúhelníku, jablku nebo hrušce, nestojí za to, aby měli oblečeni rovnou siluetu. Tento styl dále zdůrazní široká ramena, plné boky nebo přítomnost břicha. Pokud si opravdu chcete vybrat rovné šaty, měli byste hledat model s tmavými svislými bočními vložkami.

Styly a modely

Tradičně, šaty tohoto řezu mají čtvercový nebo kulatý výstřih a mají rukáv různých délek. Současně jsou moderní modely rozmanitější. Pletené rovné šaty patří do sportovního stylu a jsou vhodné pro modely s tlumenými barvami - do kanceláře. Některé šaty mají rovnou siluetu asymetrickým lemem nebo lemováním s flounces. Zajímavou variantu řezu rovných šatů lze nazvat ostrými rameny.

S rukávy

Mnoho rovných šatů má rukáv, který může být dlouhý nebo krátký. Současně může být barva rukávu v souladu se samotným oblečením nebo kontrastem. Zajímavý vzhled a modely s jedním rukávem.

Bez rukávů

Na popruzích a jednom rameni se můžete setkat s rovnými šaty. Kromě toho existují modely "potrubí", ve kterém popruhy chybí. Dlouhé rovné šaty mohou mít také americký průlez.

Délka

Dlouho na podlahu

Takové šaty přímého střihu jsou nejčastěji vybírány pro slavnostní události, protože tento styl má schopnost vizuálně protáhnout siluetu, což ženě přidává půvab a štíhlost.

Midi

Rovné šaty s délkou kolena se často volí tak, aby vytvořily obchodní luk. V takových šatech, žena vypadá elegantní a zdrženlivý, takže tyto šaty dobře sedí s oblékání. V tomto případě jsou nejvíce žádány černé, tmavé, hnědé nebo šedé šaty.Dekor pro tyto modely je používán na minimum, například, může to být pouze bílý krajkový límec.

Krátké

Přímé mini šaty budou dobrou volbou pro výročí, párty nebo firemní akce. S takovými šaty, světlé šperky, vlásenka a malou kabelku vypadají dobře.

Je to kompletní?

Děvčata s velmi velkými boky nebo velkým břišním rovným šatem se doporučuje vyhnout. Ale s malou úplností jsou tyto oděvy v šatníku docela vhodné, zejména pokud si vyberete model s vertikálním potiskem nebo s vložkami tmavé barvy na stranách.

Kromě toho, s pomocí barevných akcentů můžete odklonit pozornost z problémových oblastí, například zvolit model s jasnými barvami v oblasti hrudníku nebo koupit šaty, ve kterých barevné kombinace vytvoří efekt nízkého pasu.

Co nosit?

 • Po přidání šaty přímé siluety s bundou obdržíte elegantní a elegantní soubor. Zvláště často se tato kombinace volí pro modely, které se nosí v kanceláři.
 • Pod krátkými rovnými šaty můžete nosit těsné černé nebo body punčochy, které nemají žádný vzor.
 • Dobrý doplněk k přímému oblečení může být nazýván šátek.

Příslušenství

Je důležité vybrat si příslušenství, které bude vypadat harmonicky ve všeobecném souboru pro šaty rovného řezu. Nejběžnější varianta šperků k takové kombinaci je volána přívěskovými náušnicemi a volumetrickým náhrdelníkem. Zajímavým jasným ornamentem přímých skromných šatů bude květina na rameni nebo masivní náhrdelník. Pokud jsou rukávy šaty zkráceny, náramek bude vhodným dekorem.

Pokud jde o vhodný sáček, pak si vezměte malou tašku spojky na večer vedle rovného střihu, a kufr tašku, aby odpovídal výrobku bude vyhovovat kancelář styl šaty. Také s krátkými rovnými šaty můžete nosit obdélníkový odměrný vak.

Boty

 • Nejlepší boty na večerní rovné šaty jsou cvočky.
 • Přísné kancelářské šaty rovné řez nosí s čluny.
 • Krátké rovné šaty vyrobené z tlusté tkaniny vypadá dobře s vysokými botami, které mají silné podpatky nebo platformu.
 • Sandály nebo kotníkové boty lze nosit na rovné šaty s jasným potiskem.
Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah