Šaty styly a modely

Tričko - volba ve prospěch pohodlí a praktičnosti

Tričko - volba ve prospěch pohodlí a praktičnosti

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Vlastnosti
  2. Kdo je vhodný?
  3. Pletené
  4. Svatba
  5. Večer
  6. Délka
  7. Co nosit?

V šatníku moderní dívky jsou věci, které je těžké odhadnout účelu poprvé. Pro muže, naše oblíbené sukně, šortky, šaty, sukně, šaty, kombinézy atd. stále zůstává skutečným tajemstvím. Mezitím, všechny tyto poněkud zvláštní, na první pohled, oděvy jsou neuvěřitelně pohodlné a praktické, protože mohou nahradit dvě nebo dokonce tři věci najednou.

V dnešním článku se budeme zabývat jedním z nejoblíbenějších "hybridů" - dresu. Uvědomíme si, kdo to jde, zejména o jeho odrůdách a také o tom, jak je nosit a co kombinovat.

Vlastnosti

Dokonce i když jste nikdy neviděli košile-šaty (což je velmi pochybné, protože v letním období obrovské množství dívek šaty v tomto oblečení), můžete si snadno představit, jaký druh oblečení je, na základě pouze jednoho jména. Košile je prodloužená verze obyčejné košile bez rukávů.

Košile je moderní modifikací velmi košile, která byla původně prvkem spodního prádla, a pak se přesunula do sportovního oblečení. Dnes, košile se týká hlavně sportů, plážových nebo ležérních stylů. Je bez rukávů, má přiléhavou siluetu a mělký výstřih.

Kdo je vhodný?

Zvláštní rysy oděvu na košili jí nedovolují, aby udržovala vaše pravé formy tajné, takže byste měli nosit tuto věc pouze pro ty, kteří nemají žádné komplexy o své vlastní postavě.

Košile je obvykle šitá z úpletu nebo jiné tenké elastické tkaniny. Takový materiál v kombinaci s pevně přiléhající siluetou zdůrazňuje obrysy těla a neskrývá vady. Kromě toho, šaty nahoře opouští ramena a paže otevřené. Pokud tedy považujete žaludek nebo horní část těla za problémovou oblast, je lepší tento oděv vzdát.

Nejpozoruhodnější košile se dívá na tenké holčičky s typem „obdélníkového“ obrázku nebo na majitele nejženštější postavy - „přesýpacích hodin“.

Pletené

"Mike" je jedna z nejoblíbenějších možností pro dívčí šaty pro teplou sezónu. Letní modely jsou zpravidla vyrobeny z tenkého úpletu - tkaniny, která je pohodlná v teple, elastické a ponožky. Pletené triko šaty jsou pohodlné, ale mají jednu nepříjemnou vlastnost: materiál je často protáhl a shromáždil do záhybů na nejproblematičtější části těla. Toto musí být vzato v úvahu při volbě podobného oblečení.

Pletené šaty, trička jsou diskrétní, monofonní a světlé, se zajímavými potisky. Zvláště oblíbené modely v námořnickém stylu s vodorovnými pruhy.

Svatba

Nejneobvyklejší druh trička - to, samozřejmě, svatba. Pro tyto případy jsou vytvořeny elegantní šaty z ušlechtilého materiálu, zdobené nádherným dekorem. Vypadají velmi stručně, ale zároveň originálně. T-shirt šaty jsou často vybírány nevěstami, kteří plánují stylizované venkovní svatbu, například na palubě lodi nebo v plážové kavárně.

Večer

V poslední době přestává být košile pro každý den výlučným neformálním oblečením. Stále více, tato věc, vyrobený v různých stylech: od obchodu k večeru.

Ve večerním tričku je zpravidla oblečení, jehož jednoduchost střihu je kompenzována bohatým dekorem. Večerní modely jsou obvykle vyšívány velkým množstvím korálků, flitrů nebo kamínků.V elegantních šatech mohou mít šaty s košilí neobvyklý, dostatečně hluboký střih na hrudi nebo štěrbinu na sukni. Poměrně obyčejná variace tohoto oděvu je šaty s rozšířeným nebo asymetrickým lemem.

Délka

Zpočátku bylo tričko krátké - takže bylo vhodné hrát sport nebo se aktivně pohybovat. Postupem času se začaly objevovat odrůdy takových šatů velmi rozdílných délek.

Dlouho

Dlouhé šaty, trička se objevily v módním světě poměrně nedávno, takže stále vypadají docela neobvykle. Prodloužené modely, dosahující až ke kotníkům, se nejlépe hodí pro vysoké, štíhlé dívky. Spojují se s punkovými atributy: těžké boty, kožené bundy atd.

Midi

Košile střední délky může být vyrobena v různých stylech. Je považován za nejvšestrannější variantu všech, protože je vhodný pro dívky různých výšek.

Pokud si na takové šaty dáte džínsovou košili nebo sako, bude možné, aby se objevil ve škole. Někteří lidé nosí takový oblek k práci, ale neměli by to dělat stejně - košile se týká neformálního oblečení.

Krátké

Krátký top top tanku je obvykle sportovní nebo beachwear možnost. Je neuvěřitelně pohodlný v teple a navíc umožňuje volný pohyb. Často se jedná o zkrácené modely s neobvyklým hlubokým výstřihem. Mini šaty se sukní v záhybech nebo zdobené volánky vypadají koketně a zábavně.

Co nosit?

  • Bunda nebo košile. Kostkovaná košile, džínové kalhoty nebo tenká bunda ve sportovním stylu budou skvělým doplňkem k dresu. Takže na základě jedné věci můžete vytvořit několik různých obrázků.
  • Punčocháče nebo punčochové kalhoty. Pokud je venku venku, ale nechcete se vzdát svého oblíbeného trička, zkuste ho zkombinovat s jasnými, těsnými punčochami, legíny, pevnými džíny nebo legíny (jeggings).

Boty

"Mike" - jeden z mála typů šatů, které nepotřebují patu. Tuto věc můžete nosit s pohodlnou každodenní obuví - tenisky, tenisky, baletní boty a dokonce i plážové pantofle. Milovníci extravagantních snímků si jistě užijí kombinaci trička a bot s hustou podešví.

Příslušenství

Košile není náročným doplňkem; hlavní je pokusit se vyhnout věci, které jsou příliš komplikované a „elegantní“. Originální šperky (plast, kůže, dřevěné), sluneční brýle, batohy, nebo jednoduché, pohodlné tašky, rukavice bez prstů, vtipné klobouky - to vše dobře vyhovuje tomuto oblečení.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah