Šaty styly a modely

Koupací šaty - jaké je jejich zvýraznění?

Koupací šaty - jaké je jejich zvýraznění?

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Představuje plavky šaty
 2. Kdo je vhodný?
 3. Tkaniny
 4. Druhy
 5. Populární barvy
 6. Jak si vybrat velké koupací šaty?
 7. Tipy pro výběr

Zdá se, že koupací šaty jsou již dlouho pozůstatkem minulosti. Plavky, které ženy nosily před sto a půl lety, jen velmi málo připomínaly moderní miniaturní plavky. Aby bylo možné provádět léčebné procedury, musely dámy nosit spoustu věcí, včetně koupací košile na podlaze s dlouhými rukávy a límcem, pantaloons a čepicí. Současně se šily šaty z husté hmoty, které zakrývaly obrysy těla, i když byly mokré. Přípravky na vážení byly vloženy do lemu koupacích šatů tak, aby ve vodě nepadly a neotevíraly nohy.

Postupem času se dámské plavky staly stručnější. Nejvíce minimalistická verze tohoto oblečení je bikiny plavky, což je jen několik drobných kousků látky. Nicméně, v uplynulých letech, pevné plavky, vyrobený ve formě krátkých šatů, stal se zvýšeně populární. Tento originální článek je předmětem dnešního článku.

Představuje plavky šaty

Koupací šaty nebo plavky jsou jednodílné plavky se sukní. Těleso plavek může být naprosto libovolné - klasický sportovní top se dvěma popruhy, gangem, bustierem, ve tvaru V, „srdcem“ atd. Neméně rozmanité a stylové sukně. V prodeji najdete modely s krátkou sukní, křídly, s plisovanou sukní, se širokou flounce a mnoho dalších možností.

Sukně může začít pod bustou, v pase nebo v bocích. V prodeji jsou koupací šaty dlouhé mini a midi.

Kdo je vhodný?

Tradičně, plavky šaty jsou určeny pro baculaté dívky. Jednodílné plavky se sukní jsou ideální pro majitele nádherných forem. Dělají dobře s úkolem maskování nejproblematičtějších oblastí: boků a břicha. Kromě toho, pevné plavky mají malý tažný efekt a pomáhají skrýt vady kůže, jako je poporodní strie.

Takové plavky však nejsou kontraindikovány pro jiné typy postav - právě naopak.

 • Nejlepší ze všeho je, že koupací šaty se dívají na dívky s tvarem přesýpacích hodin: dobře zdůrazňuje štíhlý pas, zaoblené boky a prsa.
 • Pokud máte široké boky, měli byste si vybrat plavky šaty s rovnou sukni, ale objemný top.
 • Majitelé malých prsou a úzkých boků naopak potřebují nádhernou sukni a živůtek, zdobené volánky nebo závěsy.

Tkaniny

Koupací šaty jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako běžné plavky. Výběr tkanin není tak velký, protože plavky musí splňovat několik přísných požadavků.

Tkanina pro plavky by tedy měla být:

 • hustý;
 • snadné;
 • neprůhledné;
 • elastické;
 • odolné proti opotřebení;
 • "Prodyšný";
 • rychlé schnutí.

Kostýmy ke koupání jsou nejčastěji vyráběny ze syntetických materiálů se zahrnutím přírodních vláken. Složení šaty-plavky mohou zahrnovat: nylon, mikrovlákno, polyester, lycra, polyamid, atd. Oblečení vyrobené z těchto materiálů toleruje vystavení vodě (včetně chlorovaných) a ultrafialovým paprskům.

Druhy

Krátké šaty plavky ve svém vzhledu se nejvíce podobá klasickým jednodílným plavkám. Má malou „symbolickou“ sukni, která sotva zakrývá hýždě. Tuto možnost nejčastěji volí mladé dívky s úzkými boky.

Plavky s dlouhou sukní spíše jako obyčejné letní šaty. Sukně obvykle přichází do poloviny stehna, ale u některých modelů končí na úrovni kolen. S pomocí těchto koupacích šatů můžete snadno zakrýt plnost v bocích nebo celulitidu.

Plavky - Jedná se o jeden z nejoblíbenějších druhů plavek. Vyznačuje se živůtkem na tenkých pásech a volnou sukní, která začíná pod prsou. V takových šatech je pohodlné nejen plavat, ale také chodit po pláži, účastnit se sportů atd.

Populární barvy

Černá a bílá

Černé a bílé šaty plavky zůstávají v poptávce již pro módní sezónu v řadě. Nic nevyvolává krásné opálení jako tyto dvě barvy nebo jejich kombinaci. Pokud jste přívržencem klasiky, doporučujeme Vám koupit si koupací šaty v monochromatických barvách.

Barevné

Léto je čas, kdy se budete chtít nekonečně potěšit jasnými barvami. Blížící se dovolená je vynikajícím důvodem k získání nových plavek neobvyklých, krásných barev. Věnujte pozornost velkolepým koupacím šátkům vín, tmavě modré, tyrkysové, broskvové, levandulové a citrónové odstíny.

S jasnými potisky

Ti, kteří nemají rádi obyčejné oblečení, budou jistě jako šaty na plavky s originálním vzorem. Odvážné a rozhodné dívky si vybírají dravého zvířecího tisku, romantické povahy jako květinové a květinové ornamenty, cestující si vybírají etnické vzory a intelektuály jako abstraktní obrazy.

Jak si vybrat velké koupací šaty?

Šaty - to jsou perfektní plavky pro baculaté holčičky, které se bez obav vystavují určitým částem těla. Majitelé nádherných forem by si měli vybrat šaty ke koupání na základě jejich postavy. Často hlavní výhodou korpulentních dám - luxusní hrudníku. Takové bohatství jistě musí být zdůrazněno živůtkem s krásným výstřihem.

Skrýt plnost v bocích a břiše pomůže plavky s A-silueta. V tomto modelu začíná sukně pod prsou a končí v polovině stehna. Sukně - lichoběžníková, mírně rozšířená. Nesedí se na boky, ale nevytváří zbytečný objem.

Tipy pro výběr

 • Tam jsou modely plavky šaty, určené speciálně pro plné dívky. Mají speciální vložky, které mají korekční účinek. S jejich pomocí můžete „vytáhnout“ problémové oblasti.
 • Vzorek na plavkách může vizuálně zkazit postavu a přiblížit ji ideálu. Chcete-li vypadat štíhleji, vyberte si koupací šaty s vertikálním vzorem nebo kontrastními barevnými bočními panely.
 • Plavky s živůtkem, které mají objemné dekorativní prvky, pomohou vizuálně zvětšit hrudník. Může to být svěží luk, třásně, závěsy, vyšívané květiny nebo kudrlinky.
Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah