Šaty styly a modely

A-line šaty - elegantní stručnost

A-line šaty - elegantní stručnost

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Kdo je vhodný?
 2. Vlastnosti a výhody šatů ve tvaru písmene A
 3. Přivažený
 4. Délka
 5. Populární barvy
 6. Co nosit?
 7. Užitečné tipy

A-line - styl oblečení, jehož charakteristickým rysem je přizpůsobení živůtek a rovnoměrná expanze směrem dolů. Silueta připomíná písmeno "A", takže styl a obdržel takové jméno.

Silueta ve tvaru písmene A je nejlepší volbou pro jakýkoliv typ postavy, protože příznivě zdůrazňuje všechny jeho výhody. Přes zdánlivou jednoduchost, více než 60 let byl nejoblíbenější v šatníku žen. Christian Dior otevřel šaty řady A díky některým změnám v lichoběžníkových šatech. Šaty A-line se vyznačují praktičností a všestranností.

Kdo je vhodný?

Šaty se siluetou ve tvaru písmene A jsou ideální pro každou dívku, bez ohledu na typ těla a výšku. Linie klasického střihu dokonale skryjí všechny nedostatky postavy a zvýrazní její zásluhy.

A-line šaty jsou skvělé pro holky. Vzhledem k hladkému přechodu šířky modelu z ramen na stehna, toto oblečení vám umožní skrýt všechny ty kiláry, zdůraznit krásu nohou a učinit postavu přiměřenou. Samozřejmě, že šaty jsou populární mezi štíhlé dívky.

Ženy s nízkou postavou v takových šatech budou vypadat štíhleji a vysoké dívky, naopak, v těchto šatech budou vypadat štíhlejší a sofistikovanější.

Pokud je dívka tenká a nemá nádherné formy, pak vybavení A-line pomůže vizuálně dát více objemu a učinit z ní svůdnou a okouzlující. Například, pokud dívka má úzké boky, pak lichoběžníkové řez šaty pomůže opravit tuto chybu. A pokud chce žena skrýt problémové oblasti v pase a bocích, pak se sukně dokonale vyrovná s tímto úkolem.

Šaty styl A-line pomůže skrýt všechny vady v pase. Správně zvolené šaty mohou být nošeny i bez opasku. Šaty v tomto stylu jsou často vybírány těhotnými ženami, protože lichoběžníkový tvar umožňuje zakrýt zaoblené břicho a zdůraznit všechny výhody obrázku.

Vlastnosti a výhody šatů ve tvaru písmene A

Zvláštností tohoto řezu je, že živůtek sedí na hrudi, což zdůrazňuje jeho krásu, a lem se postupně rozšiřuje směrem dolů. Tímto způsobem můžete skrýt různé vady postav, například v bocích nebo v pase.

Velmi často, modely těchto šatů nemají popruhy nebo rukávy: bez rukávů modely s holými rameny převažují. Některé varianty tohoto stylu mají otevřený hřbet nebo „americký“ průlez. Sukně v těchto šatech lze dodatečně ozdobit vlakem, často se používají volánky, volánky, crinoline nebo roušky. Šaty A-silueta pomůže vytvořit tajemný obraz, budete se cítit jako skutečná princezna.

Přivažený

Krajkové šaty s A-siluetou díky jemnému a romantickému vzhledu jsou mezi mladými dívkami velmi oblíbené. V tomto oblečení, každá žena bude vypadat ženský, okouzlující a elegantní.

Krajkové šaty se siluetou ve tvaru písmene A obvykle nevyžadují šperky, i když obraz může být ozdoben náhrdelníkem nebo náramkem. Je nutné dodržovat pravidlo, podle kterého pro bohatou tkaninu a elegantní styl stojí za to vybrat jednoduché šperky.

Dívky si často pro svatbu vybírají krajkové šaty A-line, protože v ní vypadají jako skutečné královny. Krajka je drahý materiál, který vypadá elegantně a vzdušně, dodává obrazu lehkost.Luxusní krajka kombinuje dokonale s hladkým střihem stylu A-line. Může ozdobit celé šaty nebo jednotlivé prvky, například úplnou sukni nebo korzet.

Délka

Dlouho na podlahu

Dlouhé šaty A-line jsou ideální volbou pro párty. V těchto šatech se každá žena bude cítit pohodlně a pohodlně. Pomůže to vytvořit jemný romantický obraz. Pro dlouhé šaty, můžete použít různé tkaniny, počínaje lehký šifon a končí s bavlnou nebo těžké džíny.

Midi

A-line šaty mají často midi délku, protože je univerzální a vyhovuje téměř všem dívkám. Pouze je třeba vzít v úvahu, že dívka s nízkou postavou v šatech s délkou kolenního kloubu vizuálně zkrátí její siluetu. Délka midi dává šatům eleganci a kompaktnost.

Krátké

Dnes jsou krátké šaty A-line módní, i když mnoho dívek dává přednost dlouhým šatům. Dokonce i plné dívky mohou nosit krátké šaty, protože šaty pomáhají skrýt další centimetry v pase a bocích.

S rukávy

Šaty A-line vypadají dostatečně jednoduše, aby se vytvořil jasný obraz, stojí za to dodatečně použít příslušenství nebo elegantní lem. Například, přítomnost dlouhého rukávu pomůže skrýt plné ruce, mohou být přichyceny nebo vyrobeny z tlusté tkaniny. Štíhlé dívky mohou nosit šaty typu A-line s dlouhými rukávy nebo ve tvaru baterky.

Populární barvy

Černá

Černá barva vypadá elegantní, luxusní a tajemná. Mnoho dívek si obléklo šaty A-line v této barvě na párty nebo formální akci, aby tyto kiláry skryly a vypadaly sexy.

Některé ženy si myslí, že oblečení v černém vypadá truchlící a nezajímavé, ale to lze snadno opravit pomocí dobře zvoleného příslušenství nebo originálních povrchových úprav. Například obraz může být zajímavější pomocí luxusního šálu nebo originálního střihu stuh.

Bílá

Bílá barva je vždy spojena s čistotou, romantikou a něhou. Pokud chcete vypadat romanticky, pak šaty v bílé barvě pomohou vytvořit jemný vzhled. Mnoho lidí věří, že bílá dává pár liber navíc, ale šaty A-silueta pomáhají skrýt všechny problémové oblasti, takže si můžete bezpečně vybrat oblečení v této barvě.

Když si vyberete večerní šaty, které stojí za pozornost, pak budete vždy centrem pozornosti. Bílé šaty mohou být zdobeny lesklými detaily, použijte třpytivé látky, krajky, flitry nebo drahokamy.

Červená

Červené šaty jsou často spojovány s vášnivou ženou. A-silueta šaty v červené barvě bude každá dívka skutečná královna večera, bude přitahovat nadšený vzhled mužů.

Chcete-li, aby obraz vypadal zdrženlivěji, můžete použít oříznutí s flounces nebo volánky. Tímto způsobem budete vypadat jasně a elegantně.

Co nosit?

Chcete-li vytvořit nezapomenutelný obraz, stojí za to věnovat pozornost výběru příslušenství. Pro monochromatické šaty s délkou midi se můžete zaměřit na šperky. Například, romantický obraz pomůže doplnit masivní náramek, přívěsek nebo korálky. Pro dlouhé šaty bude dobrým řešením tenký řetízek s malým přívěskem, stejně jako elegantní náramky nebo prsten. Perla se bude hodit k oblečení A-line, přinese na ně citlivost a romantiku. Při výběru sáčku se můžete rozhodnout pro taškové portfolio nebo elegantní stylový vak na spojky.

Šaty A-line vypadají skvěle v tandemu s baletními botami nebo vysokými botami. V této kombinaci bude každá žena vypadat sebejistě a módně. Boty s pevnou patou jakékoli výšky dávají obraz důvěry, ale návrháři nedoporučují nosit hřeby s tímto stylem šatů.

Při výběru barevného řešení by měly být boty odraženy od barvy šatů nebo vybrány tak, aby odpovídaly odstínu jeho provedení. Například, pokud jsou šaty zdobené zlatými volánky, pak bude obraz dokonale doplněn o zlaté boty.

Na chladnější dny, dívky často nosí punčochy nebo punčocháče pod šaty. Měly by být přednostně masově zbarvené, zejména pokud je vyzvednete pod šaty s holými rameny.

Někdy se děvčata pokoušejí vytvořit v obraze kontrasty, pak mohou být černé punčochové kalhoty nošeny se světlými šaty, nebo si můžete vybrat punčocháče v jakékoli světlé barvě. Pokud mluvíme o vnějším oblečení, tento styl oblečení dokonale odpovídá bolero, svetr, krátký kabát s vůní nebo oříznutého mysu. Milovníci experimentu mohou nosit koženou bundu.

Užitečné tipy

 • Při výběru doplňků pro šaty s A-siluetou byste měli být velmi opatrní, abyste vytvořili harmonický vzhled. Nedělejte příliš mnoho akcentů.
 • Buďte pozorní při výběru barev. Můžete například použít hru kontrastů. Klasická možnost je kombinace bílé a černé. Béžový odstín vypadá skvěle s hnědou nebo červenou. Šedý tón lze kombinovat s fialovým nebo modrým odstínem.
Poznámky
 1. Jeanne
  19.02.2016

  Velmi elegantní a elegantní modely. Nemám rád šaty "v obtyag" - tajemství je ztraceno. A takové polo-fit šaty jsou to, co potřebujete!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah