Barvy šatů

Top 10 nejoblíbenějších barev šatů

Top 10 nejoblíbenějších barev šatů

zapojte se do diskuse

 
Obsah
 1. Bílá
 2. Černá
 3. Červená
 4. Zelená
 5. Modrá
 6. Šedá
 7. Oranžová
 8. Béžová
 9. Žlutá
 10. Fialová

Barvy nás provázejí všude, tvoří základ našeho vnímání. A kolik odstínů lze vytvořit pouze na základě několika základních barev - stovek a tisíců. Každý rok návrháři vytvářejí nová barevná řešení, zajímavě je bijí a dávají život jedinečným tandemům.

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější barvy a také vám povíme o těch nejživějších a nejpamátnějších odstínech.

Bílá

Čistota, čerstvost a lehkost nejsou všechny významy bílé. Je mnohostranný a má vlastnosti a vnímání svých odstínů. Bílá barva spojená s anděly, přesnými a spravedlivými lidmi, je oblíbenou barvou nevěst. Také nejlépe kontrastuje se všemi barvami.

Výběr bílých šatů vyžaduje zvláštní pozornost na výzdobu. Mělo by být brilantní, třpytivé, krajkové, nádherné a nenápadné.

Světlý tisk, květinové motivy nekazí krásu bílých šatů. Bílá je krásná a kombinovaná se všemi barvami, s nimiž můžete tvar upravovat.

Černá

Černá barva vždy symbolizuje hádanku, nejvyšší projev elegance a zvláštního stylu.

Výběr šaty v této barvě, můžete zdůraznit sexualitu a vytvořit nádherný obraz.

Je možné a naopak zdůrazňovat závažnost a konzervativnost.

Černé oblečení nebylo příliš těžké a ponuré, je nutné ho rozředit kontrastním dekorem a doplňky. Krajky, květiny, opasky budou dělat. Velmi je schopen změnit jednoduchý, ale elegantní plášť. Jen to nepřehánějte, musíte obraz porazit příznivě. Pečlivě musíte vyzvednout boty a spojky, šperky.

Červená

Červená barva spolu se všemi možnými odstíny je zdrojem vášně, energie, sexuality.

Ve věci výběru šatů s tak výrazným barevným výkonem stojí za to se zaměřit na střih a usilovat o dokonalý soulad stylu, typu těla a typu barvy.

Pokud vezmete v úvahu všechny nuance a vyberete si dobré šaty, pak vám bude zajištěna pozornost ostatních. Červené oblečení může mít kudrlinky, flounces a další dekorativní předměty, které jen rozjasní divokou povahu odvážné šaty. Takový obraz by byl mimo kancelář v kancelářském stylu, při obchodních jednáních a setkáních.

Mezi mnoha odstíny červené vínové, Marsala a Koshemerovaya vzrostla nejoblíbenější.

Bordeaux

Bordeaux má jasnou životní pozici, sílu, účelnost, odolnost.

Pro podnikatele jsou burgundské šaty skutečným nálezem, protože hovoří o pevnosti, sebevědomém postoji a konzervatismu.

Pro lidi kolem vás tato barva ve vašem oblečení bude vypadat atraktivní, což vám pomůže rychle mít své partnery k sobě. Nedoporučuje se však neustále používat burgundskou barvu ve svých každodenních obrazech, protože může přispět k nástupu deprese.

Marsal

Úspěšná a velmi zajímavá je kombinace vínově červeného odstínu s hnědým tónem - výsledkem je Marsala. Odstín lze přirovnat k elitnímu vínu století expozice.

Kombinuje omezení a výstřednost, vážnost a eleganci, něhu a odvahu.Barva Marsala dokonale odlišuje různé vlastnosti exteriéru.

Kašmír se zvedl

Když se podíváte na barvu, kašmírová růže, zdá se, že veškerá něha, která existuje ve světě, ztělesněná v této barevné dokonalosti. Tato barva by měla být vyhrazena na podzim, kdy se tak málo v přírodě stává květinovými barvami.

Tento odstín se odlišuje od obvyklé růžové, dokonce i klonující barvy přítomností mléčného tónu, který přináší klid a přitažlivost. S pomocí kašmírové růže barvy, můžete odstín jasnější růžové barvy nebo použít jako základ při utváření klidný vzhled.

Zelená

Zelená barva má uklidňující účinek a vitalitu. V šatech této barvy je dobré začít nové záležitosti, prezentovat projekty v práci, navazovat nové vztahy a začít „nový život“.

Pokud vám zelená barva vyhovuje a cítíte se v ní příjemně, pak jste laskavá, klidná osoba.

Smaragd

Tento odstín příznivě vyčnívá ze zbytku jeho zvláštního sytosti. V období podzimu a zimy je smaragdový outfit nejlépe doplněn prvky zelených a modrých odstínů. Pokud se ale chcete dostat do dokonale dokonalého obrazu, smíchejte smaragdový odstín s bílými věcmi.

Hluboký lišejník zelený

Když se šedý odstín kombinuje s hnědou a bažinatou zelení, ukazuje se na jedinečnou barvu - Deep Lichen Green. Může se lišit v závislosti na použitém materiálu. S touto barvou nemůžete kombinovat jasné barvy, ale černou a béžovou, můžete si bezpečně vybrat a kombinovat v jednom snímku.

Vápno zelené

Pokud přidáte trochu žlutou a šedou až zelenou, dostanete bledý, jemný, jemně pastelově odstín Lime green. Veřejnost ho tak ohromila, že ho designéři ve svých sbírkách stále používají.

Je možné kombinovat Lime odstín zelené se stejnými neutrálními přírodními a ne příliš intenzivními odstíny. Další možností pro vytváření obrázků jsou tmavé barvy bez lesklého lesku, ale s kapkou šedého tónu.

Sušená bylina

Barva sušené trávy představuje křehkost, která koexistuje s aktivitou. Pro začátek podzimu a brzy na jaře je tento odstín ideální volbou. Šaty mohou být jediným prvkem v obraze nebo mohou být doplněny dalšími kontrastními prvky.

Tyrkysová

Jedna z nejkrásnějších barev je tyrkysová. Na jeho základě můžete vytvářet nečekané a odvážné obrázky.

Modrá

Nejednoznačnost je charakteristická pro tuto barvu: na jedné straně je to poněkud smutné a na druhé straně vznešené, slavnostní a jasné. Obraz vytvořený na základě modrých šatů bude naplněn něhou, mírem a vyvolá důvěru cizince.

Pokud si vyberete správné šaty nejsou příliš tmavé, ale spíše nasycené modré, můžete přijít k vnitřnímu klidu, dosáhnout vysoké spirituality a cítit rovnováhu.

Pokud často komunikujete s lidmi, doporučuje se vytvořit na snímku prvek modré barvy. To pomůže vyhrát rozhovor, navázat sebe jako moudrého muže se silným charakterem a racionálním myšlením.

Kobalt

Vůdce mezi jasnými, neobvyklými a všestrannými odstíny může být kobalt. Tato krásná, středně nasycená barva je z dobrého důvodu považována za královskou modř. Šaty mohou být luxusní a slavnostní, jednoduché, každodenní, ale nezapomenutelné. Všimněte si, že tkanina by měla být vybrána drahá, teprve pak odstín hraje se všemi barvami.

Modrá Mykonos

Návrhářům se podařilo vytvořit odstín, který velmi přesně vyjadřuje nebeskou modř. To zahrnuje několik tónů, které začínají od barvy temné oblohy a magického indiga, a končí tmavou barvou modré oblohy, kterou lze vidět pouze na jasné letní noci. Mnoho designérů experimentovalo s Mykonos Blue a jako výsledek představilo světu úžasně krásné výtvory.

Biskajský záliv

Nový odstín se zajímavým názvem "Biskajský záliv" učinil dokonce i malý, ale stále převrat na světovém pódiu. Zde se uklouznou poznámky o míru, které jsou charakteristické pro modré tóny, přitažlivost a ztělesnění zrození nového života - vše, co lze nalézt v zelené barvě.

Jak ukázala praxe, Biskajský záliv může být kombinován s barvou mořské vlny a to vše doplňuje květinovými potisky. Toto řešení představil Elie Saab.

Modrá

Pokud se potřebujete soustředit na něco důležitého, snít a cítit klid, pak si vyberte modré šaty. Tento oděv je vhodný pro lidi, kteří jsou náchylní k loajalitě a dojmu, cestování a novým zkušenostem.

Šedá

Odstíny šedé mohou být velmi zajímavé, i když jsou většinou neutrální. Jsme zvyklí vidět oblečení šedého barevného gamutu v kancelářském stylu, kdy jsme nespravedlivě zapomněli na šedé šaty na podlaze s chocholy, řezy a holým zádem. Využívání bohatých tkanin zlepšuje ještě více šedivost.

Turbulence

Nesporným favoritem světových designérů je barva mokrého asfaltu nebo hrozná obloha, která se chystá v hrozné bouři vypuknout. Nebojte se porazit věci tohoto stínu, které jsou dobře kombinované i s letními květy. A můžete přidat kovový lesk Turbulence, jak tomu bylo u modelů od Alexandra Wanga.

Bouře

Barva rozbouřeného moře, odstín postupující vlny, která je zbarvena hrozivou oblohou, je ztělesněna ve stínu bouřlivého počasí. Elegantní, diskrétní styl, který je úzce propojen s klasikou - pro takové šaty najdete mnoho vhodných obrázků, zejména proto, že je dokonale kombinován s celou řadou dalších odstínů.

Futuristické stříbro

Úžasná barva, ve které se třpytí hvězdy - tak lze charakterizovat futuristický stříbrný odstín. Taková jasná tkanina se může zdát příliš elegantní a slavnostní, ale designéři neomezovali módu jen na večerní šaty. Podle nich lze šaty do futuristické stříbrné barvy použít pro každodenní vzhled.

Oranžová

Unikátní lze nazvat oranžovou barvou. To je přechodné mezi agresivní červenou a žlutou. Jakékoliv šaty v odstínech oranžové přitahují pozornost a zvyšují náladu.

Během sezónní deprese může být velmi efektivní jít ven v oranžovém oblečení. Jen nepřidávejte do obrazu spoustu této barvy, zřeďte ji kontrastním příslušenstvím.

Koi

Nový odstín, který dává světovým akcentům jasné akcenty, se nazývá brokátový kapr. Tato barva je zajímavější a módnější než oranžová. Chcete být jasný - koupit oranžové šaty, chcete se stát módní - vyberte si oblečení z koi barvy. Pro kombinaci vhodného příslušenství ve fialové, zelené a modré barvě.

Čerstvá mrkev

To není jen užitečný produkt, který se doporučuje zahrnout do vaší stravy. Nyní takzvaná módní barva v oblečení. Když se na molu objeví modely barvy čerstvé mrkve, diváci jsou znatelně animovaní.

Nejjasnější obrazy jsou nyní vytvořeny na základě této konkrétní barvy, která harmonicky vypadá s bledými odstíny zelené, šedé, žluté. Hnědá, černá a fialová - to vše může být také vedle oblečení v barvě čerstvě vymačkané mrkve.

Oranžové kadmium

Pokud kombinujete medovou a hořčicovou barvu, získáte barvu oranžového kadmia. Tato novinka oslovila mnoho designérů, takže oblečení v tak omezeném a lehce tlumeném řešení se často nachází na molu. V tomto outfitu můžete soutěžit s podzimem v jejím umění vytvářet jasné barvy, slučovat se s přírodou a dokonce přenést do módy 60-70 let.

Béžová

Dalším módním odstínem, který umožňuje ženě cítit se něžněji, ženský a dokonce i trochu vzdušný - pro ponurý pád, drsnou zimu a probuzení jara bude tento obrázek relevantní.

Creme Brulee

Není nutné se oblékat do šatů jasných barev, aby byly nezapomenutelné a zvláštní. Důkazem je barva creme brulee, která je světle žlutá, lehce béžová, s vlastním speciálním chicem.

Žlutá

Tato barva nám připomíná slunce, teplo, radost. Je světlý a veselý, schopný nastavit požadovanou dovolenou. A i když zjistíte opačný význam této barvy, nebojte se nosit žluté šaty. Hlavní věc je, že se shoduje s vaší postavou a náladou.

Šťavnatý citron

Ne všechny barvy mohou být použity v základních prvcích skříně, protože jsou vytvořeny pro detaily. Tato barva je šťavnatá citron. Vypadá nádherně v příslušenství. Taková odvážná rozhodnutí byla prezentována na pódiích po celém světě. To je jen pytel šťavnaté barvy citronu, který vytvořil Proenza Schouler. Vedle černých oděvů vypadá svěží a světlý.

Dub žlutý (Oak Buff)

Provedení něhy je o odstínu žlutého dubu. Také zde byl přidán trochu jasu, ale ne tak oslnivě žlutý, ale měkký a nenápadný. Přírodní odstín, který návrháři konečně dokázali vytvořit, lze kombinovat s podobnými, nativními tóny nebo volbou jasných a výraznějších barev.

Mimo sezónu můžete nosit žlutý dubový oděv, vždy dokáže rozveselit a eliminovat depresi bez stopy. Tato barva vypadá skvěle v pletených předmětech, přírodních pleteninách a vlněných výrobcích.

Fialová

Jedna z nejobtížnějších barev, kterou si lidé s tvůrčím druhem vždy vybrali, majitelé vznešených pocitů a non-permanentní povahy, je fialová. Příliš tmavé odstíny mají depresivní účinek. Je to úplně jiná věc - světle fialové barvy. Tyto šaty jsou vhodné pro romantické dívky, trochu větrné, zasněné a trochu nejisté.

Akai

V paletě Pantone ztělesňuje Akai fialovou. Tento bohatý, hluboký a velmi zajímavý stín našel své místo v mnoha sbírkách nejslavnějších designérů.

Barva samotného Akai je dostatečně jasná a netoleruje sousedství s jinými stejně jasnými barvami.. Tento bod bude třeba vzít v úvahu při vytváření obrázků. Návrháři našli cestu ven z této situace a vytvořili mnoho příbuzných Akai tónů, které lze snadno kombinovat mezi sebou as jinými odstíny. Dobrou možností by bylo kombinovat Akai a hlubokou černou.

Ametyst Orchid

Ametyst je opravdová dekorace pro ženu, která je odrazem jejího charakteru a temperamentu. Tato barva je oblíbená velmi temperamentními ženami, silnými, vysoce duchovními, moudrými a sebejistými.

Podle některých odborníků by ametyst neměl být kombinován s jinými barvami, ale naše představivost nepozná hranice a zákazy, takže doporučujeme kombinovat zlaté prvky, žluté, mléčně a zelené odstíny s ametystovými šaty. Je třeba vybírat ametystové barevné oblečení s opatrností. Musíte mít jasný vzhled, který nemůže skóre soběstačný drahocenný stín.

Šedá levandule

Vzdušnost, praktičnost a něha jsou přítomny v odstínu šedé levandule. Tato barva má svůj vlastní charakter a nejednoznačnost. Třpytivé látky, flitry a třpytivé dekorativní prvky, které zvyšují světelnost, dodávají této barvě zvláštní kouzlo.

Informace o módních barvách a jedinečných odstínech jsou k nezaplacení. Mělo by být používáno pečlivě, důsledně dodržovat doporučení, poslouchat rady a v praxi neprovádět kontrolu zákazů. Hrát barvu, podřídit a pracovat pro vás.

Poznámky
 1. Larisa
  19.01.2016

  Ano, bílá, černá a červená, myslím, vždy mimo soutěž.

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah