Oblečení v mateřství

Ošetřovatelská podprsenka "Fest"

Ošetřovatelská podprsenka Fest

zapojte se do diskuse

 
Obsah
  1. Trochu o značce
  2. Pohodlí a něha
  3. Velikost není ve velikosti!
  4. Pro aktivní maminky
  5. Absolutní čistota
  6. Jste sexy!
  7. Ve dne iv noci

S příchodem dítěte má mladá matka spoustu nových starostí. A týkají se nejen pohodlí dítěte. Po porodu - je čas přemýšlet o svém zdraví. A v této nové matce pomůže bras na krmení Fest.

Trochu o značce

Společnost Fest je první společností na ruském trhu, která vyrábí spodní prádlo pro těhotné ženy a mladé matky. Na jeho vývoji se podílejí porodníci a gynekologové z Ruské akademie lékařských věd a Ruské státní lékařské univerzity.

Je hezké, že šití prádla se také provádí v Rusku, což vám umožní kontrolovat kvalitu výrobků ve všech fázích. Přírodní materiály, kvalitní doplňky, dokonalé pohodlí - to vše je o prádle Fest!

Pohodlí a něha

Je prokázáno, že speciální oděv zabraňuje tvorbě strie na kůži prsu. Speciální správně zvolené spodní prádlo nedrží hrudník, zabraňuje stagnaci mléka, udržuje tvar.

Linen Fest je vyroben z kvalitní bavlny. Široké popruhy netrhají, měkké švy poskytují pohodlí matek. Silné upevňovací prvky podprsenky zabraňují uklouznutí. Absence plastických a železných semen zajišťuje bezpečnost a měkká široká gumička podporuje hruď a dává mladým maminkám pocit něhy.

Velikost není ve velikosti!

Aby byla podprsenka pohodlná a bezpečná, musíte zvolit správnou velikost. Tento intimní šatník můžete zakoupit po dodání, ale gynekologové doporučují nosit speciální podprsenku od prvních dnů narození dítěte.

Doporučuje se koupit podprsenku v devátém měsíci těhotenství. Nezapomeňte, že velikost prsu po porodu se mírně zvýší, ale objem pod prsou se sníží. Podprsenka by měla sedět pohodlně, ne rozdrtit a přežít hrudník. V ideálním případě, pokud necítíte spodní prádlo na těle, budete cítit podporu hrudníku.

Pro aktivní maminky

Podprsenky pro kojící fest vám umožní rychle otevřít hrudník a krmit dítě. To je vhodné zejména pro aktivní maminky, které cestují nebo navštěvují veřejné akce s dítětem. Aby se usnadnil proces kojení, vyvinul speciální oděv pro krmení, stejně jako smyčky, které vám umožní zavřít dítě a matku před zvědavýma očima.

Absolutní čistota

Řada festu obsahuje sterilní spodní prádlo. Takové podprsenky, kalhotky, obvazy a trička si můžete vzít s sebou do nemocnice, nemocnice a nosit doma. Sterilní prádlo podléhá speciálnímu čištění a neobsahuje bakterie a bakterie. Pokud chcete dát sobě a vašemu dítěti záruku bezpečnosti a naprosté čistoty, pak je sterilní prádlo Fest vytvořeno právě pro vás!

Jste sexy!

S narozením dítěte nezapomeňte na svou milovanou ženu. Pro mnoho žen je důležité zůstat krásné a sexy i v novém stavu matky. A je to naprosto správně!

Široká škála festových podprsenek uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Sexy krajka, koketní luky pomohou naladit se na romantickou náladu, cítit se jistě ve své vlastní přitažlivosti.

V řadě spodního prádla nejsou jen podprsenky. Roztomilé pyžamo, těsně přiléhavá trička, krátké topy, lehké kalhotky doplní vzhled a přispějí k dosažení jasu šedé barvy každodenního života.

Ve dne iv noci

Maminky v dekretu aktivně píšou svá hodnocení o postpartum bras.Spodní prádlo Fest, podle ošetřovatelských žen, je pohodlné a pohodlné na nošení. Mladé matky dávají přednost nošení ve dne iv noci.

Mnozí jsou také spokojeni s dostupnou cenou podprsenek - asi 700 rublů na jednotku. Maminkám se doporučuje koupit si oblečení v lékárnách a specializovaných prodejnách - abyste se mohli chránit před nákupem zboží nízké kvality. Pokud mluvíme o minusech, některé matky si stěžují na široké švy, které jsou viditelné pod pevným tričkem nebo tričkem. Pro mnoho žen to však není problém - stačí si vybrat správné oblečení.

Spodní prádlo pro těhotné a kojící fest se postará o zdraví prsou, dodá vám pocit pohodlí a něhy a bude vypadat sexy! Buďte atraktivní a šťastné maminky!

Napište komentář
Informace poskytované pro referenční účely. Neošetřujte sami. Pro zdraví vždy konzultujte s odborníkem.

Móda

Krása

Vztah